انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - SABER - 20-09-2020

(20-09-2020، 11:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چگونه میشه کاربری که تا حالا چندین بار هم ایجاد مزاحمت کرده باشه
و هم محروم شده باشه اونم تعداد دفعه های بسیار زیاد
نویسنده بشه؟؟؟
میشه این موضوع رو برام روشن کنید؟
سلام.
کیو می گید؟
با سپاس.

RE: انتقادات - *Aɴѕel* - 20-09-2020

(20-09-2020، 12:44)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 11:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده بشه؟؟؟
سلام.
کیو می گید؟
با سپاس.

@"卐GOD_OF_CHARISMATICK卐"

RE: انتقادات - SABER - 20-09-2020

(20-09-2020، 13:00)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 12:44)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده بشه؟؟؟
سلام.
کیو می گید؟
با سپاس.

@"卐GOD_OF_CHARISMATICK卐"
ایشون آزمایشی نویسنده شده.
به نظرم رفتارش رو اصلاح خواهد کرد.
اگر باز تکرار بشه این کارهاشون برکنار می شن.
با سپاس.

RE: انتقادات - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 20-09-2020

نویسنده بشه؟؟؟
سلام.
کیو می گید؟
با سپاس.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
卐GOD_OF_CHARISMATICK卐
به احتمال زياد ايشون فكر كنم منظور بچه ها بود
خيلي ناراحت بودن  ازدست ايشون

RE: انتقادات - Đęąđ.ğïřł - 20-09-2020

اپلود عکسو کنار ارسال مطالب بزارید که مستقیم اپلود کنیم دوساعت درگیر اپلودش نشیم:|
سر این ارسال عکس پیر شدم:/

RE: انتقادات - SABER - 21-09-2020

(20-09-2020، 21:02)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اپلود عکسو کنار ارسال مطالب بزارید که مستقیم اپلود کنیم دوساعت درگیر اپلودش نشیم:|
سلام.
این ها میزبانیشون جدا است و به دلایل فنی امکان این کار وجود ندارد.
با سپاس.

RE: انتقادات - امیر‌حسین - 21-09-2020

(21-09-2020، 0:55)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 21:02)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
با سپاس.

نمیشه به صورت دستی و ساده با php چنین چیزی تعریف کرد و پسوند فایل های قابل اپلود رو محدود کرد؟
مقصد فایل اپلود شده هم به هاست دانلود متصل کرد !

RE: انتقادات - SABER - 21-09-2020

(21-09-2020، 0:57)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 0:55)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
با سپاس.

نمیشه به صورت دستی و ساده با php چنین چیزی تعریف کرد و پسوند فایل های قابل اپلود رو محدود کرد؟
در صورت کلی که بله می شه.
منظور من از طریق خود mybb بود، چون فقط تو خود هاست انجمن آپلود می کنه و گزینه دیگه ای نداره.
با سپاس.

RE: انتقادات - امیر‌حسین - 21-09-2020

(21-09-2020، 2:12)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2020، 0:57)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
با سپاس.

در صورت کلی که بله می شه.
منظور من از طریق خود mybb بود، چون فقط تو خود هاست انجمن آپلود می کنه و گزینه دیگه ای نداره.
با سپاس.

خب یه کدی نوشته بشه مقصد هاست دانلود باشه ولی یه تیکه کد تو انجمن باشه کاربرا کارشونو بکنن ..

ینی این تیکه کد تصاویر رو از مقصد یک بگیره و در مقصد 2 اپلود کنه و لینکش رو نشون بده

RE: انتقادات - sober - 24-09-2020

سلام
خسته نباشین
وارد پروفایل یه نفر شدم و توی آخرین بازدیدکنندگان متوجه شدم ساعت انجمن همون ساعت قبلیه در حالی که یک ساعت به عقب کشیده شده