انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - mo@mmad - 25-07-2016

چرا رو لیست دوستان کلیک میکنم باز نمیشه؟؟؟؟؟؟
و رو شکلک ها هم کلیک میزنم آب از آب تکون نمیخوره؟؟

RE: انتقادات - 尺ξžά - 25-07-2016

ببخشید اقایون مدیر من میرم تو  هر بازی صفحه اش خیلی دیر باز میشه نه بگم مشکل از اینترنت نه چون تو انجمن تو هر سایت دیگری میرم سریع باز میشن فقط تنها این بازی های سایتتون هستن که خیلی دیر باز میکنن

RE: انتقادات - DarkLight - 25-07-2016

بعضی وقت ها وقتی میخوام وارد سایت تون بشم نمیتونم ولی سایت های دیگه خیلی زود باز میشن
یه نوشته میاد میگه این سایت(انجمن فلش خور)نمیتواند باز شود مشکل از نتم نیست

RE: انتقادات - دریای بی موج - 02-08-2016

دوستانم از لیست دوستام خود ب خود حذف میشه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: انتقادات - Berserk - 02-08-2016

(02-08-2016، 3:11)دریای بی موج نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مشکل و همه دارن
درحال بررسیه فلن ..

RE: انتقادات - دریای بی موج - 02-08-2016

(02-08-2016، 3:24)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2016، 3:11)دریای بی موج نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مشکل و همه دارن
درحال بررسیه فلن ..

خیلی مممنون4xv4xv4xv:491::491::491:

RE: انتقادات - Berserk - 02-08-2016

(02-08-2016، 3:25)دریای بی موج نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2016، 3:24)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مشکل و همه دارن
درحال بررسیه فلن ..

خیلی مممنون4xv4xv4xv:491::491::491:

برای تشکر از سپاس استفاده کنید !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=23489

RE: انتقادات - Sмαяту Gιяℓ - 03-08-2016

من عکسمو تو عکس از خود و اتاق شخصی خود گذاشته بودم :|
چرا انتقال یافته به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« عـکس هـای خـلاقـانه از خـود و محـیط اطـرافتان ! » ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟-_-
عکس از خودمه نه از اطرافم :|||||||||

RE: انتقادات - *** محمد *** - 04-08-2016

سلام به همگی....
میخواستم یه ایراد بگیزم واسه این امکان رو که باید 20 تا پیام بدی تا از پیام خصوصی استفاده کنی...رو بردارید..

آخه من کجا وکی 20 تا رو بفرستم

RE: انتقادات - Berserk - 04-08-2016

(03-08-2016، 20:01)Sмαяту Gιяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عکسمو تو عکس از خود و اتاق شخصی خود گذاشته بودم :|
چرا انتقال یافته به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« عـکس هـای خـلاقـانه از خـود و محـیط اطـرافتان ! » ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟-_-
عکس از خودمه نه از اطرافم :|||||||||

@"Anonymous +"

(04-08-2016، 14:49)*** محمد *** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همگی....
میخواستم یه ایراد بگیزم واسه این امکان رو که باید 20 تا پیام بدی تا از پیام خصوصی استفاده کنی...رو بردارید..

آخه من کجا وکی 20 تا رو بفرستم

سلام
برای کم کردن سرعت تبلیغ کننده آ هست !
موضوع بزنین تو انجمن ..
فقط ارسالای بخش عاشقانه و بحث و گفتگو حساب نمیشن !
یا تو تایپیکای مشاعره رپ و پاپ انجمن موسیقی و شعر انجمن ادبیات شرکت کنید از همه آسون تره