انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ - 23-02-2016

آقا صابر و ونتون گرامی درود..
این مدیرها خیلی کم کاری میکنن چرا رسیدگی نمیشه؟
بخشای انجمن داغون شدن تاپیکا و اسپمای بی کیفیت مث دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این حذف نمیشن.با اینکه خودم شخصا چند بار گزارش دادم.گزارشا هم مث اینکه بررسی نمیشه!
از شما خواهش دارم اگه مدیرا نمیتونن برکنار شن که افراد لایق جاشون بیان سرکار!(البته قصد بی احترامی به برخی مدیرا رو ندارم ب دل نگیرید!)
با سپاس فراوان یاسمن.ق(جمره).
@SABER
@Wanton

RE: انتقادات - Berserk - 23-02-2016

(23-02-2016، 16:17)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-02-2016، 14:39)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-02-2016، 11:32)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2016، 23:45)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیفهمم هدف شما از این همه هرج و مرج چیه .. انگار ما باید برای همه کارامون ب شما جواب پس بدیم ! شما ی کاربر معمولی هستین و حقی ندارین تو کار مدیرا دخالت کنین ..
لطفا تو این انتقاداتون ی خورده کار کنین ! اگه همینطوری ادامه بدین ممکنه بخاطر هرج و مرج اخطار بگیرین ..
ازین ب بعد اگه با این تایپیکا مواجه شدین ب جا اومدن اینجا و خراب کردن وجهه خودتون گزارشش بدین یا اگرم خیلی نگران هستین ی وقت آب از آب تکون نخوره تو پ.خ خودتون ب یکی از مدیرا بگین !
:|
درود

ببین ازمایشی برام مهم نیس ک چ مقامی داریو ...

درست صحبت این حرفت توهین به همه کاربرای عادیه..انقد مقامتو ب رخ ما نکش قبل اینکه شما ازین مقاما بگیری ما هزارتاشو گرفتیم..

دلیل بر این نیس ک شدما مدیری هرکاری  بخوای بکنی..

یکی از شرایط ندیریت اینه ک اعصاب داشته باشید..

مدیران بالا جوابشونو دادند..لازم نیس هرمدیری بیاد جواب بدع..اینطوری برای هر انتقاد 5 صفحه مدیران جواب میدن..مدیران ثابت جواب بدن بهتره..

و درضمن 1379 کمتر برو حاشیه تو مثلا میخوای مدیران رو ب چالش بکشیو  بگی مثلا اینا کار بلد نیستن؟
بیخیال والا منم اعصابم خورد شد انقد تو ایراد گرفتی..انقد واس اینجا ایراد میگرفتی رو خودت ایراد میگرفتی الان ی مقامی بهتر ازین نزد خداوند داشتی 1379  پ بیخی.

جناب برا منم مهم نی شما چ مقامی داشتی قبلا ! 
مقامای قبلیتم دلیل بر این نی ک الان خیلی میفهمین و من نفهمم !
من اعصاب دارم فقط شما خیلی اشتباه حرفای منو متوجه میشی ! اگه ب نظرت مدیر ثابت بهتره فقط جواب بده پس ب اون یکی مدیر آزمایشی هم بگو فقط منو خراب نکن این وسط !
من هیچ توهینی نکردم .. حرف من دقیقا همون حرفی بود ک بقیه زدن فقط با این تفاوت ک ی نکته دیگه رو توش گفتم اینم این بود ک اگه بیشتر ادامه بدن ممکنه بخاطر هرج و مرج اخطار بگیرن ..

نمیدونم مشکل شما با من چیه کلا جنگ و دعوا دارین تو این تایپیک با من ! اگه مشکلی دارین ک خب بیاین ب خودم بگین باهم حلش کنیم اگرم نه انقد از من ایراد الکی نگرید و منو جلو بقیه مدیرا خراب نکنید !

موفق باشید 

صحبت از فهمیدن نکنید..
اگه شما 3 سال تو این کارا هستید من 6 سال هستم..صحبت از اینا نکنید.

و من نباید ک بهش بگم ک جواب بده یا نه..
وقتی مدیر ثابت و یک ازمایشی دیگه جواب داد لازم نیست شما بیای و جواب بدی..شما بجای دخالت تو این بخش ب بخش خودت برس..این بخش مدیران خودش رو داره و ندیران ثابت دیگه رسیدگی میکنن.
در غیر این صورت کل تیم مدیریت بیان برای هر انتقاد یه نکته بگن که هرج و مرج میشه..

نکته ای دارید برید به مدیر ثابتی ک به این بخش پاسخ میده و یا ب مدیر ازمایشی ک بیشتر اینجا پاسخ میده ،اون ها ارسال کنن..

نهایتش دوتامدیر برای رسیدگی به اینجا بسته..
هرکسی میاد ی حرفی میزنه با الفاظ و کلمه های مختلف بعدش میگن توش نکته بود..

میگم ک .. من ی چی میگم شما ی برداشت دیگه میکنی .. من مگه گفتم من بیشتر میفهمم ؟ گفتم این شیش سال شما دلیل نمیشه ک فهم منو قضاوت کنی

از دیدگاه شما لازم نبود ولی ایشون سر ی مسئله دیگه ای باهمین دوتا مدیر قانع نشدن و 3 - 4 مدیر دیگه هم درگیر شدن تا ایشون بالاخره قانع شد 

من ب بخش خودمم میرسم ب اندازه کافی دلیل نمیشه چون مدیر ی بخشم حق دخالت تو اینجا رو ندارم ..

مگه خودم فلجم؟:|
ولی اگه ی مدیر آزمایشی بین من و مهرناز بیاد پاسخ بده من سابقم تو مدیریت بیشتر از ایشونه .. پس منم حق دخالت دارم ..
مدیرا مدیر نشدن تا فقط ب بخش خودشون برسن ..

هر کاربریم میاد برداشت اشتباه خودشو از حرفای من میزنه اونوخ میگه ایشون نمیفهمن پس باید فقط ب بخش خودشون برسن حق هیچ کار دیگه ام ندارن..

RE: انتقادات - L²evi - 23-02-2016

(23-02-2016، 16:24)جمره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا صابر و ونتون گرامی درود..
این مدیرها خیلی کم کاری میکنن چرا رسیدگی نمیشه؟
بخشای انجمن داغون شدن تاپیکا و اسپمای بی کیفیت مث دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این حذف نمیشن.با اینکه خودم شخصا چند بار گزارش دادم.گزارشا هم مث اینکه بررسی نمیشه!
از شما خواهش دارم اگه مدیرا نمیتونن برکنار شن که افراد لایق جاشون بیان سرکار!(البته قصد بی احترامی به برخی مدیرا رو ندارم ب دل نگیرید!)
با سپاس فراوان یاسمن.ق(جمره).
@SABER
@Wanton
درود
مدیران فعالن نیازب برکناری و یا جایگزین نیست
اگه خیلی وضعیت اون بخش وخیم باشه یکی از مدیران ثابت میاد کمک..
درضمن تایپک های بی کیفیت حذف نمیشن انتقال داده میشن زباله دان..
درهرصورت تشکر که گزارش دادید.. 

RE: انتقادات - mr.destiny - 26-02-2016

اگه به بعضی ها برنمیخوره و اخطار نمیدن 
میتونم بپرسم چرا امروز صبح فلشخور خراب بود ؟؟؟

RE: انتقادات - امیر‌حسین - 26-02-2016

(26-02-2016، 11:34)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخ عزیز قبل اینکه پست بزنی از چن نفری بپرس..

من صبح تا الان اینجان و کاملا برای من کار میکرد.

RE: انتقادات - mr.destiny - 26-02-2016

(26-02-2016، 11:38)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2016، 11:34)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرار نیس شما جواب بدی 

RE: انتقادات - امیر‌حسین - 26-02-2016

(26-02-2016، 12:02)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2016، 11:38)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرار نیس شما جواب بدی 

من جواب ندادم نظر شخصیم رو گفتم ..

+شما فقط میخواین ملت رو دنبال خودتون بکشید فک کنم با محرومیت چن هفته ای حساب کار دستتون بیاد :/

RE: انتقادات - Berserk - 26-02-2016

سلام
مشکلی نداشت ک !.. شاید نت شما ضعیف بوده ..

RE: انتقادات - Mn_TaTa - 08-03-2016

سلام 
میشه بگین چرا این ثانیه ها رو برا شروع بازی گذاشتین؟ بابا چقدر میخواید تبلیغ دیده بشه یه دفه بیاین بازی رو حذف کنین دیگه :229:

RE: انتقادات - mT_pOoM_taaK - 30-03-2016

انجمن های پر اسپمه

من خودم یه عالمه گزارش دادم اما رسیدگی نمیشه...

اونوقت من به خاطر دو تا اسپم برا زمان تیرکمون شاه هخامنشی محروم شدم |:

|:
|:
|:
|: