انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - L²evi - 22-02-2016

(22-02-2016، 20:06)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 
چرا مدیراتون تاپیک تو انجمن اشتباهی میزنن ؟؟؟
خب قبول دارم که تاپیک مال خیلی وقت پیشه ولی آخرین ارسال خود ایشون مال دو سه ماه پیشه آیا سه ماه پیش ایشون مدیر نبوده؟؟؟
 آیا نمیتونسته تاپیک رو گزارش بده یا به یکی از مدیران گفتگو آزاد بگه تاپیکو منتقل کنه؟؟؟

درود
خودتون جوابتونو دادید وقتی تایپک قدیمیه انتظار ندارید طرف یادش باشه که..
مدیران رسیدگی میکنن ب موقعش
حالا چ گیری دادید ب این موضوعات مدیریتی
دوست عزیز شما در حد گزارش کار خودتونو انجام بدید باقیش اصلا ب شما مربوط نیست
کاربرا هم راه افتادن ماشاالله واسه چیزای بیخودی سریع یه متن انتقادی درست میکنن..:|
واقعا کار مسخره ای شده:|

با تشکر از ریز بینی شما:|||

RE: انتقادات - mr.destiny - 22-02-2016

(22-02-2016، 20:28)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2016، 20:06)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 
خب قبول دارم که تاپیک مال خیلی وقت پیشه ولی آخرین ارسال خود ایشون مال دو سه ماه پیشه آیا سه ماه پیش ایشون مدیر نبوده؟؟؟
 آیا نمیتونسته تاپیک رو گزارش بده یا به یکی از مدیران گفتگو آزاد بگه تاپیکو منتقل کنه؟؟؟

درود
کاربرا هم راه افتادن ماشاالله واسه چیزای بیخودی سریع یه متن انتقادی درست میکنن..:|

میگم دو ماه پیش یه ارسال تو همون موضوع داشته 
دوماه پیش ندیده اون جا جاش نیس؟؟

(22-02-2016، 20:30)13790 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2016، 20:28)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 

درود

میگم دو ماه پیش یه ارسال تو همون موضوع داشته 
دوماه پیش ندیده اون جا جاش نیس؟؟

دارمـ میگمـ که اصلا این کار در محدوده دخالت شما نی و  فقط و فقط میتونید از گزارش استفاده کنید
حتی منمـ در محدوده کاری مدیران دخالت نمیکنمـ
کلماتم سخته؟
اصلا لینک و اینا هم نمیخوام
ولی بنظرتون این انتقاده یا بهانه؟!
ب فرض مثال اشتباه زده
مدیر داره اون بخش رسیدگی میکنه!
 اصلا دوس نداشته گزارش بده ب منو شما ربطی داره؟!

یک بار دیگه هم این بحثا راه افتاده بود توسط شما در همین بخشو و سوالات متدوال
بارها و بارها گفتیم چون مدیریم دلیل نمیشه همه کارا بی نقص باشه
و اینکه هر مدیری در بخش خودش توانایی داشته که مدیر شده
 اگه این خطا در بخش خودش رخ بده جای تاسف داره ن بخش دیگری
 چون شناخت کافی نداره از بخش دیگه!
سپاس

RE: انتقادات - Faust - 22-02-2016

تنها راهش این هست به سوال ها و انتقاد های بی ربط پاسخ ندید !

یک بار ، دوبار پاسخ ندید سوال بی ربطی پرسیده نخواهد شد به امید خدا .

__

۱۳۷۹۰ گرامی شما لطفا به این نکات ریز توجهی نکنید !

چون واقعا فقط و فقط منجر به تشکیل تصویر بد از شما در ذهن تیم مدیریت خواهد شد ..

مطمئن باشید نتیجه ی مثبت و مطلوب نخواهد داشت به هیچ وجه !(چون هدف بعضی کاربران مشخص هست این حرف رو میزنم )

موفق باشید .

RE: انتقادات - mr.destiny - 22-02-2016

(22-02-2016، 21:09)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنها راهش این هست به سوال ها و انتقاد های بی ربط پاسخ ندید !

یک بار ، دوبار پاسخ ندید سوال بی ربطی پرسیده نخواهد شد به امید خدا .

__

۱۳۷۹۰ گرامی شما لطفا به این نکات ریز توجهی نکنید !

چون واقعا فقط و فقط منجر به تشکیل تصویر بد از شما در ذهن تیم مدیریت خواهد شد ..

مطمعاً باشید نتیجه ی مثبت و مطلوب نخواهد داشت به هیچ وجه !(چون هدف بعضی کاربران مشخص هست این حرف رو میزنم )

موفق باشد .

میتونم منظورتون رو از نتیجه مثبت و مطلوب بپرسم

نقل قول: تنها راهش این هست به سوال ها و انتقاد های بی ربط پاسخ ندید !
اینو همیشه گوشزد میکنم خودم ولی ایندفه باید برخورد میشد..
مرسی مهرناز جونمـ(:

RE: انتقادات - Berserk - 22-02-2016

من نمیفهمم هدف شما از این همه هرج و مرج چیه .. انگار ما باید برای همه کارامون ب شما جواب پس بدیم ! شما ی کاربر معمولی هستین و حقی ندارین تو کار مدیرا دخالت کنین ..
لطفا تو این انتقاداتون ی خورده کار کنین ! اگه همینطوری ادامه بدین ممکنه بخاطر هرج و مرج اخطار بگیرین ..
ازین ب بعد اگه با این تایپیکا مواجه شدین ب جا اومدن اینجا و خراب کردن وجهه خودتون گزارشش بدین یا اگرم خیلی نگران هستین ی وقت آب از آب تکون نخوره تو پ.خ خودتون ب یکی از مدیرا بگین !
:|

RE: انتقادات - امیر‌حسین - 23-02-2016

(22-02-2016، 23:45)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیفهمم هدف شما از این همه هرج و مرج چیه .. انگار ما باید برای همه کارامون ب شما جواب پس بدیم ! شما ی کاربر معمولی هستین و حقی ندارین تو کار مدیرا دخالت کنین ..
لطفا تو این انتقاداتون ی خورده کار کنین ! اگه همینطوری ادامه بدین ممکنه بخاطر هرج و مرج اخطار بگیرین ..
ازین ب بعد اگه با این تایپیکا مواجه شدین ب جا اومدن اینجا و خراب کردن وجهه خودتون گزارشش بدین یا اگرم خیلی نگران هستین ی وقت آب از آب تکون نخوره تو پ.خ خودتون ب یکی از مدیرا بگین !
درود

ببین ازمایشی برام مهم نیس ک چ مقامی داریو ...

درست صحبت این حرفت توهین به همه کاربرای عادیه..انقد مقامتو ب رخ ما نکش قبل اینکه شما ازین مقاما بگیری ما هزارتاشو گرفتیم..

دلیل بر این نیس ک شدما مدیری هرکاری بخوای بکنی..

یکی از شرایط ندیریت اینه ک اعصاب داشته باشید..

مدیران بالا جوابشونو دادند..لازم نیس هرمدیری بیاد جواب بدع..اینطوری برای هر انتقاد 5 صفحه مدیران جواب میدن..مدیران ثابت جواب بدن بهتره..

و درضمن 1379 کمتر برو حاشیه تو مثلا میخوای مدیران رو ب چالش بکشیو بگی مثلا اینا کار بلد نیستن؟
بیخیال والا منم اعصابم خورد شد انقد تو ایراد گرفتی..انقد واس اینجا ایراد میگرفتی رو خودت ایراد میگرفتی الان ی مقامی بهتر ازین نزد خداوند داشتی 1379 پ بیخی.

RE: انتقادات - Berserk - 23-02-2016

(23-02-2016، 11:32)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-02-2016، 23:45)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

درست صحبت این حرفت توهین به همه کاربرای عادیه..انقد مقامتو ب رخ ما نکش قبل اینکه شما ازین مقاما بگیری ما هزارتاشو گرفتیم..

دلیل بر این نیس ک شدما مدیری هرکاری  بخوای بکنی..

مدیران بالا جوابشونو دادند..لازم نیس هرمدیری بیاد جواب بدع..اینطوری برای هر انتقاد 5 صفحه مدیران جواب میدن..مدیران ثابت جواب بدن بهتره..

و درضمن 1379 کمتر برو حاشیه تو مثلا میخوای مدیران رو ب چالش بکشیو  بگی مثلا اینا کار بلد نیستن؟
بیخیال والا منم اعصابم خورد شد انقد تو ایراد گرفتی..انقد واس اینجا ایراد میگرفتی رو خودت ایراد میگرفتی الان ی مقامی بهتر ازین نزد خداوند داشتی 1379  پ بیخی.

جناب برا منم مهم نی شما چ مقامی داشتی قبلا ! 
مقامای قبلیتم دلیل بر این نی ک الان خیلی میفهمین و من نفهمم !
من اعصاب دارم فقط شما خیلی اشتباه حرفای منو متوجه میشی ! اگه ب نظرت مدیر ثابت بهتره فقط جواب بده پس ب اون یکی مدیر آزمایشی هم بگو فقط منو خراب نکن این وسط !
من هیچ توهینی نکردم .. حرف من دقیقا همون حرفی بود ک بقیه زدن فقط با این تفاوت ک ی نکته دیگه رو توش گفتم اینم این بود ک اگه بیشتر ادامه بدن ممکنه بخاطر هرج و مرج اخطار بگیرن ..

نمیدونم مشکل شما با من چیه کلا جنگ و دعوا دارین تو این تایپیک با من ! اگه مشکلی دارین ک خب بیاین ب خودم بگین باهم حلش کنیم اگرم نه انقد از من ایراد الکی نگرید و منو جلو بقیه مدیرا خراب نکنید !

موفق باشید 

RE: انتقادات - امیر‌حسین - 23-02-2016

(23-02-2016، 14:39)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-02-2016، 11:32)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

دلیل بر این نیس ک شدما مدیری هرکاری  بخوای بکنی..

و درضمن 1379 کمتر برو حاشیه تو مثلا میخوای مدیران رو ب چالش بکشیو  بگی مثلا اینا کار بلد نیستن؟
بیخیال والا منم اعصابم خورد شد انقد تو ایراد گرفتی..انقد واس اینجا ایراد میگرفتی رو خودت ایراد میگرفتی الان ی مقامی بهتر ازین نزد خداوند داشتی 1379  پ بیخی.

جناب برا منم مهم نی شما چ مقامی داشتی قبلا ! 
مقامای قبلیتم دلیل بر این نی ک الان خیلی میفهمین و من نفهمم !
من اعصاب دارم فقط شما خیلی اشتباه حرفای منو متوجه میشی ! اگه ب نظرت مدیر ثابت بهتره فقط جواب بده پس ب اون یکی مدیر آزمایشی هم بگو فقط منو خراب نکن این وسط !
من هیچ توهینی نکردم .. حرف من دقیقا همون حرفی بود ک بقیه زدن فقط با این تفاوت ک ی نکته دیگه رو توش گفتم اینم این بود ک اگه بیشتر ادامه بدن ممکنه بخاطر هرج و مرج اخطار بگیرن ..

نمیدونم مشکل شما با من چیه کلا جنگ و دعوا دارین تو این تایپیک با من ! اگه مشکلی دارین ک خب بیاین ب خودم بگین باهم حلش کنیم اگرم نه انقد از من ایراد الکی نگرید و منو جلو بقیه مدیرا خراب نکنید !

موفق باشید 

صحبت از فهمیدن نکنید..
اگه شما 3 سال تو این کارا هستید من 6 سال هستم..صحبت از اینا نکنید.

و من نباید ک بهش بگم ک جواب بده یا نه..
وقتی مدیر ثابت و یک ازمایشی دیگه جواب داد لازم نیست شما بیای و جواب بدی..شما بجای دخالت تو این بخش ب بخش خودت برس..این بخش مدیران خودش رو داره و ندیران ثابت دیگه رسیدگی میکنن.
در غیر این صورت کل تیم مدیریت بیان برای هر انتقاد یه نکته بگن که هرج و مرج میشه..

نکته ای دارید برید به مدیر ثابتی ک به این بخش پاسخ میده و یا ب مدیر ازمایشی ک بیشتر اینجا پاسخ میده ،اون ها ارسال کنن..

نهایتش دوتامدیر برای رسیدگی به اینجا بسته..
هرکسی میاد ی حرفی میزنه با الفاظ و کلمه های مختلف بعدش میگن توش نکته بود..