انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - Apathetic - 06-10-2015

سلام . دوست عزیز خب وقتی انتقاد ندارید تو این تاپیک مطرح نکنید دیگه ! این پست شما جاش تو بخش سوالات و تاپیک سوالات متداول انجمن هست . از این به بعد اونجا سوالتون رو بپرسید ..
در رابطه با پرسشتون هم باید بگم مکان خاصی نداره ، معمولا کاربران به مرور تعداد ستارگان رو حفظ میکنن .. مثلا پنجاه تا ارسال دو ستاره ست . 250 ارسال سه ستاره یا چهار ستاره فکر کنم .. و همینطور میره بالا .
(05-10-2015، 17:04)CPT_KASRA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من انتقادی ندارم . ولی کجا میشه دید که ستاره ها تو چه سطح و مقطعی به ما داده میشن.

RE: انتقادات - آنیتا81 - 06-10-2015

(21-09-2015، 14:05)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 13:21)آنیتا81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا جواب نمی دید

بستن موضوعات تو بعضی موارد به شدت توهین آمیزه

سلام عزیزم
در مورد بخش گفتگو ازاد
اون بخش پربازدید ترین بخش موجود در انجمنه
مطالبی که شما نام برید نمونش تو بخش بحث ازاد زیاده..
درمورد بستن موضوعات اتفاقا برعکس
این نظر شماست ولی مدیران با توجه به تجربه موضوعات رو رسیدگی میکنن
بستن موضوعات دلیلای مختلفی میتونه داشته باشه ..که بسیار مفیده

در مورد بخش مذهبی ممنون از نظرت تحت کنترله..
اگه به خود فرد بگن که موضوع رو ببنده و اگه این کارو نکرد موضوع رو خودشون ببندن خیلی بهتره.چون این خیلی بده که بری تو موضوعت و بفهمی بسته شده بدون اینکه خودت خبر داشته باشی ولی موافقم که می تونه مفیدم باشه.ولی اینکه مدیران موضوعات رو می تونن اغدام کنن و یا ویرایش کنن اصلا خوب نیست چون شاید اون فرد نمی خواسته نوشتش با موضوع دیگه ای اغدام بشه

درضمن این که چون اون موضوعات زیادن نمیشه از اونا گذاشت منطقی نیست چون همون طور که گفتم این موضوعات طرفدار بیش تری دارند و صد در صد انصاف نیست که موضوعات ما فقط به این خاطر کم طرفدار باشند

RE: انتقادات - L²evi - 06-10-2015

(06-10-2015، 18:41)آنیتا81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 14:05)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2015، 13:21)آنیتا81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا جواب نمی دید

سلام عزیزم
در مورد بخش گفتگو ازاد

اگه به خود فرد بگن که موضوع رو ببنده و اگه این کارو نکرد موضوع رو خودشون ببندن خیلی بهتره.چون این خیلی بده که بری تو موضوعت و بفهمی بسته شده بدون اینکه خودت خبر داشته باشی ولی موافقم که می تونه مفیدم باشه.ولی اینکه مدیران موضوعات رو می تونن اغدام کنن و یا ویرایش کنن اصلا خوب نیست چون شاید اون فرد نمی خواسته نوشتش با موضوع دیگه ای اغدام بشه

درضمن این که چون اون موضوعات زیادن نمیشه از اونا گذاشت منطقی نیست چون همون طور که گفتم این موضوعات طرفدار بیش تری دارند و صد در صد انصاف نیست که موضوعات ما فقط به این خاطر کم طرفدار باشند
دستور بستن یک موضوع رو فقط مدیران دارند!برا همین مدیر شدن
برای موضوعات ادغامی هم که میگید خوب نیست اتفاقا لازمه
خب هرکی زحمت میکشه باید دست رنجشم ببینه
قرار نیست موضوع های تکراری گذاشته بشه و اونی که چندسال پیش یا چند ماه پیش یا چندهفته پیش گذاشته زحمت کشیده و اون موقع به روز بوده از موضوعش بازدید نشه..بعد اونوقت موضوع مشابهش بیادو پربازدید تر از اون بشه و..
باید برا جلوگیری یه سرچ کوتاه بزنید

RE: انتقادات - armanbermuda - 18-10-2015

درود بر شما؛ Smile
من انتقاد مهمی از فلش خور ندارم...تنها انتقادم میتونه این باشه که انجمن محدوده...بخش های زیادی نداره...
ببینید انجمن سافت 98 رو دیده اید؟؟ صدها بخش درست کرده اند و باز هرکدوم رو به چندین و چند بخش تقسیم کرده اند که مدیران و مسئولین خاص خودش رو داره...
خب فلش خور هم باید به همون ترتیب بخش هاش زیاد باشن تا پیشرفت کنه...حتماً و هرچه سریعتر مدیریت فلش خور این کار رو انجام بدن...(گسترش انجمن)
از همه مدیران بخش ها و مدیریت کلی مجموعه کمال تشکر رو دارم...شاد باشید؛ Heart

RE: انتقادات - L²evi - 18-10-2015

(18-10-2015، 10:06)armanbermuda نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر شما؛ Smile
من انتقاد مهمی از فلش خور ندارم...تنها انتقادم میتونه این باشه که انجمن محدوده...بخش های زیادی نداره...
ببینید انجمن سافت 98 رو دیده اید؟؟ صدها بخش درست کرده اند و باز هرکدوم رو به چندین و چند بخش تقسیم کرده اند که مدیران و مسئولین خاص خودش رو داره...
خب فلش خور هم باید به همون ترتیب بخش هاش زیاد باشن تا پیشرفت کنه...حتماً و هرچه سریعتر مدیریت فلش خور این کار رو انجام بدن...(گسترش انجمن)
از همه مدیران بخش ها و مدیریت کلی مجموعه کمال تشکر رو دارم...شاد باشید؛ Heart

درود
بخش هایے که واقعا نیازه بزودے اضافع میشه
متاسفانه بعضے از بخش ها طرفدار زیادے نداره که بخوایم براش انجمن بذاریم
انجمن فلشخور متفاوت از هر انجمن دیگه ای
هر انجمنے طرح مدیریتش فرق میکنه
باتوجه به اینکه انجمن رده سنے ۱۰-۲۰سال رو تشکیل میده که بیشترین رده ی سنے ۱۳-۱۷سال هستند و در این رده سنے کاربران زیاد اطلاعات تخصصے ندارن فک نکنم بازدید از بخش هاے تخصصے انقد زیاد باشه که بخوایم انجمن جدید بزنیم!
انجمن زیاد باعث گمراهے و سردرگمے کاربر میشه!
فکـر کنمـ توضیحات کافے رو دادم
باتشکـر

RE: انتقادات - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 20-10-2015

(18-10-2015، 10:06)armanbermuda نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر شما؛  Smile
ببینید انجمن ----رو دیده اید؟؟ صدها بخش درست کرده اند و باز هرکدوم رو به چندین و چند بخش تقسیم کرده اند که مدیران و مسئولین خاص خودش رو داره...
از همه مدیران بخش ها و مدیریت کلی مجموعه کمال تشکر رو دارم...شاد باشید؛  Heart

سلام .. در ابتدا عرض کنم که تبلیغ توی انجمن ممنوع هست اما چون شما داشتین مثال میزدید عیبی نداره ..
پیشنهاد خیلی خوبیه ولی همچین پیشنهادی نیاز به یه زمینه بزرگ و افراد متخصص داره ..
انجمن فلشخور بیشتر از تخصصی جنبه تفریحی داره و اگه ما بخوایم بخشای جدید رو اضافه کنیم نیاز به مدیرای جدید داریم ..
و از اونجا که ما نظارت دقیقی روی انتخاب مدیرا و نویسنده ها داریم خیلی طول میکشه تا کسی برای بخش خاصی انتخاب بشه ...از اون گذشته یه زمانی هم لازمه تا تالار یا بخش مورد نظر جا بیوفته ..
در حال حاضر چنین شرایطی برای ما وجود نداره ..

RE: انتقادات - آنیتا81 - 21-10-2015

(06-10-2015، 18:57)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2015، 18:41)آنیتا81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا جواب نمی دید

سلام عزیزم
در مورد بخش گفتگو ازاد

قرار نیست موضوع های تکراری گذاشته بشه و اونی که چندسال پیش یا چند ماه پیش یا چندهفته پیش گذاشته زحمت کشیده و اون موقع به روز بوده از موضوعش بازدید نشه..بعد اونوقت موضوع مشابهش بیادو پربازدید تر از اون بشه و..

قبول ولی اون وقتما باید چی کار کنیم

RE: انتقادات - L²evi - 21-10-2015

(21-10-2015، 19:53)آنیتا81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2015، 18:57)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا جواب نمی دید

سلام عزیزم
در مورد بخش گفتگو ازاد

قبول ولی اون وقتما باید چی کار کنیم

گفتم که یه سرچ کوتاه بزنید تو انجمن ببینید موضوعی مشابهش هست یا نه..

RE: انتقادات - سرباز خدا - 23-10-2015

مدیر بخش مذهبی شورشو در آورده...

اومده برا انجمن قانون گذاشته که اگه کسی میخواد برای بخش کاری کنه باید با من هماهنگ کنه...
یعنی چی؟؟

مگه بخش مذهبی مال ایشونه؟؟

مگه قرآن نازل شده توسط ایشونه؟؟

مگه ایشون حدود دین خدا رو تعیین میکنن؟؟

این شخص هر کار دلش میخواد میکنه هیچ کسم هیچی نمیتونه بگه
برا خودش امپراتوری راه انداخته

هر چی به مذاقش خوش نیاد حذف میکنه هر چی خوشش بیاد نگه میداره...

الانم یکی اومده تو پروفایلم پروفایل منو ویرایش کرده...

یعنی چی این کارا؟؟

شورشو در آوردن...

من نوشتم بخش مذهبی مسجد ضراره...
طرف چون زورش میرسه میاد حذف میکنه...

هر چند میدونم مدیرن و مورد حمایت...
ولی این درست نیست...

RE: انتقادات - Apathetic - 24-10-2015

(23-10-2015، 21:10)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیر بخش مذهبی شورشو در آورده...

اومده برا انجمن قانون گذاشته که اگه کسی میخواد برای بخش کاری کنه باید با من هماهنگ کنه...
یعنی چی؟؟

مگه بخش مذهبی مال ایشونه؟؟

مگه قرآن نازل شده توسط ایشونه؟؟

مگه ایشون حدود دین خدا رو تعیین میکنن؟؟

این شخص هر کار دلش میخواد میکنه هیچ کسم هیچی نمیتونه بگه
برا خودش امپراتوری راه انداخته

هر چی به مذاقش خوش نیاد حذف میکنه هر چی خوشش بیاد نگه میداره...

الانم یکی اومده تو پروفایلم پروفایل منو ویرایش کرده...

یعنی چی این کارا؟؟

شورشو در آوردن...

من نوشتم بخش مذهبی مسجد ضراره...
طرف چون زورش میرسه میاد حذف میکنه...

هر چند میدونم مدیرن و مورد حمایت...
ولی این درست نیست...
سلام .
لطفا درست صحبت کنید ..
ایشون که با شما پدر کشتگی ندارن !
دلیلی هم نداره قوانین از خود دراوردگی بگن . هرکاری نه تنها ایشون بلکه کل مدیران انجمن میکنن زیر ذره بین دیگر مدیران و مدیر ناظم و ارشد هم هست .
بعدشم شما به حرف های خودتون در اون تاپیک یه نگاهی انداختید ؟ به ایشون بخاطر اجرای قوانین میگید خودش رو در حد خدا میبینه ؟ یا اگه ارسالتون حذف شه یعنی ایشون گناه جهنمی کرده ؟ برام جالب بود که گفتید کسانی که برای خدا در این انجمن کاری انجام میدن بی فایده ست فعالیت هاشون . یعنی چی این حرف شما ؟ مگه انجمن مسجدی عبادت خونه ای جایی داره ما ازش بی خبریم ؟ که این افرادی که شما میگید میرن اونجا کارهای خدا دوستانه میکنن ؟ و منظور شما اینه کسایی که میان تاپیک ( موضوع ) میزنن در انجمن یعنی جهنمی هستن ؟؟
بس کنید لطفا این حرفا رو . مدیر اون بخش طبق قوانین انجمن عمل میکنه . درضمن من یه چیزی به شما بگم ..
اینجا یه انجمن تفریحیه ! قرار نیست کاربرا بیان اینجا کار خاصی بکنن که شما موضوع زدن کاربران برای نویسنده شدن رو به سخره میکشید . اینجا انجمن تحت سایت بازی انلاینه !
رده سنی کاربران پایینه و هیچکس هدف خاصی از عضویت در اینجا نداره چون همه برای سرگرمی میان . پس شما هم برای سرگرمی و پر شدن اوقات بیکاریتون بیاید و انقدر سخت نگیرید .. لطفا !
با سپاس