انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - L²evi - 13-09-2015

دقیقا مشکل اینجاست

موضوعاتو تا جایی که میشه ویرایش میکنم اقاے Hïтςнς๑ςاین نظرات دوستان هست که موضوع رو به اون سمت سوق میده
گویا یه سرے دوستان میخوان بکارشون ادامه بدن
که من در خصوص صحبت شما پیشنهادے دارم برای مدیران
تا مشکل حل بشه چون واقعا هم دردسر سازه و هم وقت گیر که من کاملا حقو به شما

از من انتظار نداشته باشید ازادی کامل بیان رو به کاربرا بدم چون خود مدیر ارشد رو این بخش حساسیت زیادی دارند
و فقط یه چیز دیگه من ندیدم تو بخش مذهبی حرفای لامذهبے باشع درسته؟
ازادے بیان تا جایی که باشه و احتمالش هست در نظرات وجود داره و در موضوعات دیگر هم هست(اون وقت اگه همینقدر هم نباشه کاربرا اعتراض نامه مینویسن جا انتقاد:|)
اگه دقت کنید انتظار ندارید که بذارم ازادے بیان در یک انجمن با وجود برخوردها و محدودیت غوغا کنه؟

خانم روشنک ۱گویا شما از خیلے چیزها خبر ندارید :||||

RE: انتقادات - Apathetic - 13-09-2015

دوستان انجمن مذهبی یه انجمن عادی که نیست ! 
اگه حواسمون جمع نباشه دهن هممون سرویسه ! هممون ..
پس بهتره تو این موارد سخت گیری بشه .. خواهشا به فکر عاقبت ها باشید یه وقت کسی حرفی بزنه اول از همه صابرو میکشن ، بعدش ندا مدیر انجمن مذهبی + کسایی که حرف زدن ._.
اگه نظر من باشه همه ی کامنتا باس پاک شن محتاطانه عمل کردن بهتره ! :v

RE: انتقادات - آنیتا81 - 14-09-2015

شما میگید تایپیکایی که چیزه خاصی ندارن و اطلاعات اضافی به دیگران نمی دن نذاریم ولی دقت کردین از این موضوعات مخصوصا تو بخش آزاد استقبال نمی شه.از چیزایی که پرسش یا حالت چت دارن بیش تر استقبال میشه

RE: انتقادات - آنیتا81 - 21-09-2015

چرا جواب نمی دید

به نظر منم واسه بخش مذهبی باید محتاط بود آخه اگه زیاد آزادی بدن براتون بد میشه.اصلا وجود داشتن این انجمن خطره چون تمامیه مطالب و بحث ها می تونه خطری بشه.

بستن موضوعات تو بعضی موارد به شدت توهین آمیزه

RE: انتقادات - L²evi - 21-09-2015

(21-09-2015، 13:21)آنیتا81 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا جواب نمی دید

بستن موضوعات تو بعضی موارد به شدت توهین آمیزه

سلام عزیزم
در مورد بخش گفتگو ازاد
اون بخش پربازدید ترین بخش موجود در انجمنه
مطالبی که شما نام برید نمونش تو بخش بحث ازاد زیاده..
درمورد بستن موضوعات اتفاقا برعکس
این نظر شماست ولی مدیران با توجه به تجربه موضوعات رو رسیدگی میکنن
بستن موضوعات دلیلای مختلفی میتونه داشته باشه ..که بسیار مفیده

در مورد بخش مذهبی ممنون از نظرت تحت کنترله..

RE: انتقادات - آرالیا - 27-09-2015

ببخشید من یه سوال داشتم :

چرا من هر چی ارسال میدمو موضوع میذارم به ستاره هام اضافه نمیشه من الان تقریبا خیلی وقته که 50 تا موضوع گذاشتمو 100 تام ارسال جدید داشتم اما اصلا به تعداد ستاره هام اضافه نشده؟

RE: انتقادات - L²evi - 27-09-2015

(27-09-2015، 14:55)آرالیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا من هر چی ارسال میدمو موضوع میذارم به ستاره هام اضافه نمیشه من الان تقریبا خیلی وقته که 50 تا موضوع گذاشتمو 100 تام ارسال جدید داشتم اما اصلا به تعداد ستاره هام اضافه نشده؟
سلام
ارسالاتون حتما تو بحث ازاد بوده و یا اسپم بوده که پاک شده+اگه موضوعتون به زباله دان بره محسوب نمیشه!

RE: انتقادات - آرالیا - 27-09-2015

(27-09-2015، 16:10)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2015، 14:55)آرالیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
ارسالاتون حتما تو بحث ازاد بوده و یا اسپم بوده که پاک شده+اگه موضوعتون به زباله دان بره محسوب نمیشه!

نه من اسپما و موضوع هایی که ب سطل اشغال منتقل شدن رو حساب نکردم Undecided

RE: انتقادات - Ֆℋ£¥∂α - 28-09-2015

(27-09-2015، 20:15)آرالیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-09-2015، 16:10)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

نه من اسپما و موضوع هایی که ب سطل اشغال منتقل شدن رو حساب نکردم Undecided

با 150 تا ارسال ستاره اضافه نمیشه.وقتی ارسالاتون 750 تا بشه یه ستاره دیگه اضافه میشه.

RE: انتقادات - CPT_KASRA - 05-10-2015

من انتقادی ندارم . ولی کجا میشه دید که ستاره ها تو چه سطح و مقطعی به ما داده میشن.