انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - KING ERFAN ╬ - 07-09-2015

(07-09-2015، 21:42)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2015، 21:11)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

به جای ممنون لطفا از کلید سپاس استفاده کنید ، چون این اسپمه !

اره حواسم نبود

RE: انتقادات - ×ThundeRBolT× - 11-09-2015

تو آپلود آهنگ برام ارور میده که فایل mp3 پشتیبانی نمیکنه!

RE: انتقادات - CTG - 12-09-2015

اصن قالب ریخته بهم :|

RE: انتقادات - vampire whs - 12-09-2015

من انتقاد دارم چرا می زارید مهمان ها توی بازی ها چت کنن؟خواهشا نزارید این کارو بکنن!

RE: انتقادات - Apathetic - 12-09-2015

(12-09-2015، 12:48)***سحر*** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من انتقاد دارم چرا می زارید مهمان ها توی بازی ها چت کنن؟خواهشا نزارید این کارو بکنن!

نمیتونیم .
قسمت نظرات باید باشه !
این که مهمان ها میخوان چت کنن به عنوان مهمان یا اینکه عضو بشن به خودشون ربط داره ..
منم با چت اونا مخالفم ولی جلوگیری از چت کردنشون یعنی حذف کردن قسمت نظرات ! این که خوب نیست ..

RE: انتقادات - vampire whs - 12-09-2015

خوب حداقل یه چت رومی چیزی بسازید که اونجا چت نکنن!

RE: انتقادات - Apathetic - 12-09-2015

(12-09-2015، 17:32)***سحر*** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب حداقل یه چت رومی چیزی بسازید که اونجا چت نکنن!

قبل تر چت روم داشتیم ولی بخاطر مشکلات زیادی برداشته شد ..
گفتوگو ازاد برای همین کار هست دیگه !
ولی خب باید عضو شن در این صورت که دیگه دست ما نیست .
خیلی جدی نگیرید این قضیه ی چت کردن مهمان ها سالهاست که وجود داره و مهم نیست ..

RE: انتقادات - L²evi - 13-09-2015

(06-09-2015، 21:17)روشنك١ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خسته نباشید......
انتقاد: بنده با مدیر قسمت مذهبی مشکلی ندارم و شخصیتشون برای بنده قابل احترامه، اما عملکرد ایشون و گاهی سایر دوستان که وظایف بیشتری نسبت به یک کاربر معمولی دارند، گاهی اذیت کننده است. بنده توقع داشتم وقتی موضوعی مطرح میشه و مدیری قصد گفتگو داره، وهم میخواد به مسولیت هاش عمل کنه، سلیقه و احساس شخصیش رو قاطی مسولیتش نکنه و بنابر عقیده شخصی خودش موضوعی رو نبنده، یا نظرات رو حذف نکنه....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=242817&page=2
درسته، بحث سیاسی ممنوعه ولی وقتی چند صفحه بحث میشه و مدیر خودش هم وارد گفتگو میشه،جالب نیست تقریبا با مشخص شدن نتیجه بحث بگه بحث سیاسی ممنوع و....
بحث ممنوعه توقع داریم تذکر بدن نه هم پای ما ادامه بدن و بن کنند، هرچند که تو این بحث جدا از مطالب حذف شده ما و حتی کسی که تاپیک رو گذاشته ویرایش کردیم..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=242817&page=2
درسته نباید اسپم داد، اما چرا یک سری از صحبتها که از نظر دوستان اسپمه پاک میشه و یک سری دیگه که واقعا افتضاح اند و توهین و اسپم ولی موافقشونن پابرجاست؟
چرا فقط در یک سری از موضوعات مذهبی که بستگی به عقیده داره اسپم ها پاک میشه؟تو موضوعات دیگه خوب بود، عالی، خواهش میکنم سپاس و.... پاک نمیشه؟
دوست نداشتم مطرح کنم اما ادامه دار بودنش عذاب آور بود.... سپاس
سلام
ببخشید
شما میگید بعضی اسپم ها پاک نشدن
دلیلش اینه بخش مذهبی انقد پر محتواست و بحث ها انقد زیاده که خوندش نظراتش کلے طول میکشه
بنده مطالب رو تک تک دارم بررسی میکنم و هنوز نتو نستم به اسپم دیگر موضوعات رسیدگی کنم
اگه دقت کنید بنده تازه مدیر این بخش شدم جالبع انتظاز دارید دوروزه همه رو پاک کنم خخخ
سوما عملکرد منو مدیران بررسی خواهند کرد
در مورد بعضی نظرات خود به خود باعث میشه نظرات دیگه پاک بشه چون مرتبطن
درمورد ارسال شما در مطلب چرا امام بنده اون موقع مسافرت بودم کے گفته نظرات پاک شده؟!!!الله اکبر
۱.مطلب بسته شد تا نظرات به جای باریک نکشه تا از مسافرت برنگشتم دوباره مث قبل غوغا نشه
۲.نظرات رد تایید شد چون لازم به ویرایش داره و سرعت نت در جایی که بنده باید به فکر تفریح باشم کمه و انقد مسئولیت پذیر بودم با نت بسته ای بیام تا هر موقع به وای فای دسترسی پیدا کردم نظرات رو تایید کنم

حالا متوجه شدید چرا عملکرد مدیرها به کاربران مربوط نمیشع؟ چون از یه سرے چیزها خبر ندارید
درمورد بن شدن دوستتون ۶۰%اخطار داشتن به اخطارا و پ.خ توجه نکردن و به کازشون ادامه دادن
و حضور بیشتر ایشون باعث بهم ریختگے انجمن میشد بن شدن
درمورد موضوعات هم بدون گرفتن طرف دو حزب جدید در انجمن
۱.روشنفکران
۲.مذهبیون

قضاوت میشه و میانه تصمیم گیرے میشه

والا اگه دقت کرده باشید بحث های بنده منطقیه
احساس شخصی نمیدونم از کجا اوردید خخخ

امیدوارم مسئله ای نباشه
موفق باشید!

RE: انتقادات - Hitchcock - 13-09-2015

درباره بخش مذهبی من فقط یه حرفی دارم
1-گویا بحث 30ا30 ممنوعه پس چرا تاپیکای 30ا30 از اول حذف نمیشه که ما خودمونو علاف نکنیم
2- تکلیف 30ا30 تا حدودی باز معلومه. چرا جلوی بحثای 100 درصد مذهبی گرفته میشه و نظرات سانسور و یا حذف میشن؟ نمونه تاپیکی که در مورد دین زرتشت زده شد با اینکه از مخالفای زننده تاپیک بودم ولی بستنش لزومی نداشت. من تو این همه بحث فصل مشترک حرفام آزادی کامل بیانه (حتی اگه توهین به نظر بیاد) وقتی عنوان انجمن رو میذاریم تخصصی نمیشه هیچی به چالش کشیده نشه و همه لایک کنن اسپم تشکر بدن و همه چی تموم شه بره. 

همین حرف خاص دیگه یی نیست.

RE: انتقادات - oprah vinfrey - 13-09-2015

خانم مدیر، اگر به همون موضوع امام هم توجه کنید متوجه حذف شدن و نشدن ها میشوید...
عذرمیخوام، فکر نمیکنم دوتا مدیر بتونن خیلی راحت عملکرد هم رو برسی کنن چون باید همه ی وقتشون رو بگذارند که ببینن طرف مقابل چیکار میکنه، این کاربر ها هستند که به کلمه مدیر معنا میدن و چون برخورد بیشتری باهاشون دارند ارزیابی کردن کاربر اهمیت بیشتری باید داشته باشه.
لطفا تفکر حذب گرایی رو در مذهبی وارد نکنید،چون برای همه مطرحه که حرف چیه نه اینکه کی اون رو میزنه و حرفتون توهین به منطق همه است.....
الان هم حرف درباره ی محدودیت هاست ....
+ سوالات آقای هیچکاک