انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - طوطی82 - 28-08-2015

(27-08-2015، 20:54)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2015، 6:55)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من می گم تو پیام خصوصی نیستش که ای خداااااا Angry

خب شما از کجا میدونید کار این اقاس :|

این آقا با من چپه!!دلیلش هم اینه که یه روز اومد هی به همه فهش داد منم گزارش دادم اونم برای انتقام هی داره این کارا رو می کنه خودشم فهش می داد بهمون که الان فهش ها پاک شده ولی شاهد دارم Dodgy

RE: انتقادات - 尺ξžά - 28-08-2015

خانم مدير اين خانم از قصد ميكنه من حتى نميشناسمش بعد دوس پسرش بش فش ميداد من به دوس پسرش گفتم برو جدا بشين بعد اونم عصابش خرد شد الان ميخاد مشكلات دوس پسرشو بنداز سر من به خدا راست ميگم دس ميزارم رو قران راس ميگم به جون مادرم

RE: انتقادات - طوطی82 - 28-08-2015

(28-08-2015، 10:07)piam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانم مدير اين خانم از قصد ميكنه من حتى نميشناسمش بعد دوس پسرش بش فش ميداد من به دوس پسرش گفتم برو جدا بشين بعد اونم عصابش خرد شد الان ميخاد مشكلات دوس پسرشو بنداز سر من به خدا راست ميگم دس ميزارم رو قران راس ميگم به جون مادرم

داستان خوبی بود ولی بدون همه می دونن من اهل دوست پسر بازی و این حرفا نیستم اگه نمی دونی بدون Angryمعذرت از این که اینجا گفتم

RE: انتقادات - Aiden Pearce - 28-08-2015

راستش اینجا جای ساخت داستان و جو دادن به دیگران نیست 
اگر مشکلی پیش اومد از جمله Hک اکانت و ... با صابر در تماس باشین @SABER
تا زمانی هم که مطمئن نشدین به کسی تهمت نزنین چون وقت و زمان خودتون گرفته میشه 
امکان داره کسی برای تغییر جو اینکار رو انجام بده قبلنا هم یک فرد برای @امیررضا* این کار رو کرده بود و با چنتا اکانت میومد و بهش فحش میداد ولی کسی حق تهمت زدن به دیگران رو نداره 

RE: انتقادات - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 28-08-2015

مشکل اونقدری حاد نیست که به اقا صابر پیام بدن ..
یه بچه بازی سادست ..
من با خانوم طوطی82 حرف زدم ..
با فرید هماهنگ میکنم رسیدگی میشه

RE: انتقادات - oprah vinfrey - 06-09-2015

سلام خسته نباشید......
انتقاد: بنده با مدیر قسمت مذهبی مشکلی ندارم و شخصیتشون برای بنده قابل احترامه، اما عملکرد ایشون و گاهی سایر دوستان که وظایف بیشتری نسبت به یک کاربر معمولی دارند، گاهی اذیت کننده است. بنده توقع داشتم وقتی موضوعی مطرح میشه و مدیری قصد گفتگو داره، وهم میخواد به مسولیت هاش عمل کنه، سلیقه و احساس شخصیش رو قاطی مسولیتش نکنه و بنابر عقیده شخصی خودش موضوعی رو نبنده، یا نظرات رو حذف نکنه....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=242817&page=2
درسته، بحث سیاسی ممنوعه ولی وقتی چند صفحه بحث میشه و مدیر خودش هم وارد گفتگو میشه،جالب نیست تقریبا با مشخص شدن نتیجه بحث بگه بحث سیاسی ممنوع و....
بحث ممنوعه توقع داریم تذکر بدن نه هم پای ما ادامه بدن و بن کنند، هرچند که تو این بحث جدا از مطالب حذف شده ما و حتی کسی که تاپیک رو گذاشته ویرایش کردیم..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=242817&page=2
درسته نباید اسپم داد، اما چرا یک سری از صحبتها که از نظر دوستان اسپمه پاک میشه و یک سری دیگه که واقعا افتضاح اند و توهین و اسپم ولی موافقشونن پابرجاست؟
چرا فقط در یک سری از موضوعات مذهبی که بستگی به عقیده داره اسپم ها پاک میشه؟تو موضوعات دیگه خوب بود، عالی، خواهش میکنم سپاس و.... پاک نمیشه؟
دوست نداشتم مطرح کنم اما ادامه دار بودنش عذاب آور بود.... سپاس

RE: انتقادات - KING ERFAN ╬ - 07-09-2015

سلام. من پنج ستاره داشتم ولی یه مدت نبودم و فعالیتی نداشتم. حالا چرا شده 4 تا؟ آخه این چه مسخره بازی ایه Undecided

RE: انتقادات - melodi+ - 07-09-2015

(07-09-2015، 21:00)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام. من پنج ستاره داشتم ولی یه مدت نبودم و فعالیتی نداشتم. حالا چرا شده 4 تا؟ آخه این چه مسخره بازی ایه Undecided

ارسالاتون یا تو تاپیک هایی بوده که به زباله دان منتقل شدن یا اسپم بوده و رد تایید شده !

RE: انتقادات - KING ERFAN ╬ - 07-09-2015

(07-09-2015، 21:07)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2015، 21:00)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارسالاتون یا تو تاپیک هایی بوده که به زباله دان منتقل شدن یا اسپم بوده و رد تایید شده !

ممنون

RE: انتقادات - Apathetic - 07-09-2015

(07-09-2015، 21:11)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون

به جای ممنون لطفا از کلید سپاس استفاده کنید ، چون این اسپمه !