انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - طوطی82 - 28-07-2015

من از بازی ها شکایت دارم نه خود بازی ها بلکه از قسمتی که مهمان ها نظر می دهند شکایت دارم البته نظر که چه عرض کنم چت روم عمومی!یه نفر تو تمام بازی ها نوشته هر کی می خواد عشقشو پیدا کنه بیاد تو بازی سپاه هیولا! اون یکی نوشته هر کی دوست می خواد بیاد تو بازی کامیون فضایی ها ساعت مثلا 14:15 بیاد بگه دوست می خوام و ساعت 14:30 دوستشو تحویل بگیره لطفا رسیدگی کنید. با تشکر!

RE: انتقادات - FARID.SHOMPET - 28-07-2015

(28-07-2015، 13:21)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از بازی ها شکایت دارم نه خود بازی ها بلکه از قسمتی که مهمان ها نظر می دهند شکایت دارم البته نظر که چه عرض کنم چت روم عمومی!یه نفر تو تمام بازی ها نوشته هر کی می خواد عشقشو پیدا کنه بیاد تو بازی سپاه هیولا! اون یکی نوشته هر کی دوست می خواد بیاد تو بازی کامیون فضایی ها ساعت مثلا 14:15 بیاد بگه دوست می خوام و ساعت 14:30 دوستشو تحویل بگیره لطفا رسیدگی کنید. با تشکر!

قسمت بازی ها رو فقط یک نفر مدیریت میکنه (صابر) و اینکه اون قسمت هرچند وقت یک بار نظراتش پاک میشه.
این یک چیز عادی هست تو فرهنگ غلط اینترنت ما و حالا حالا ها باید تحملش کرد.

RE: انتقادات - طوطی82 - 28-07-2015

چه جوری به آقا صابر گزارش بدم Huh

RE: انتقادات - FARID.SHOMPET - 28-07-2015

(28-07-2015، 13:50)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جوری به آقا صابر گزارش بدم Huh

فقط اگه مرد خیلی خاصی باشه بهشون پیام بزنید. همین!

RE: انتقادات - SABER - 28-07-2015

نقل قول: چه جوری به آقا صابر گزارش بدموری به آقا صابر گزارش بدم
تعداد گزارش یک نظر به 4 عدد برسه اون نظر حذف می شه..

RE: انتقادات - Apathetic - 31-07-2015

انجمن یکم به نظرم دیر رفرش میشه ..
یعنی باید حتما صفحه رو مثلا با f5 بگیری یا reload کنی تا به روز بشه .. به عنوان مثال پنل کاربری ! اگه صفحه رو خودم رفرش نکنم تا هزار بار هم بهش سر بزنم هیچ تغییری با اولین باری که بهش سر زدم نمیکنه ، یه جورایی قدیمی میمونه !
این مشکل برای صفحات افراد انلاین ، پنل کاربری و صفحه ی اصلی انجمن وجود داره ولی تو صفحات دیگه دیده نمیشه . لااقل برای من اینجوریه ! 
فک نکنم مشکل از من باشه چون هم با لپ تاپ هم با تبلت و گوشی امتحان کردم و حتی تو کافی نت اومدم ؛ ولی اینجوریه !
قبلا این طور نبود . این عادیه یا یه مشکله ؟ به هر حال یکم اذیت میکنه دیگه ..  Angel
هر وخت فرصت بود لطفا رسیدگی بشه اقا صابر .. مرسی (:

RE: انتقادات - Wanton - 31-07-2015

(31-07-2015، 14:43)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انجمن یکم به نظرم دیر رفرش میشه ..
یعنی باید حتما صفحه رو مثلا با f5 بگیری یا reload کنی تا به روز بشه .. به عنوان مثال پنل کاربری ! اگه صفحه رو خودم رفرش نکنم تا هزار بار هم بهش سر بزنم هیچ تغییری با اولین باری که بهش سر زدم نمیکنه ، یه جورایی قدیمی میمونه !
این مشکل برای صفحات افراد انلاین ، پنل کاربری و صفحه ی اصلی انجمن وجود داره ولی تو صفحات دیگه دیده نمیشه . لااقل برای من اینجوریه ! 
فک نکنم مشکل از من باشه چون هم با لپ تاپ هم با تبلت و گوشی امتحان کردم و حتی تو کافی نت اومدم ؛ ولی اینجوریه !
قبلا این طور نبود . این عادیه یا یه مشکله ؟ به هر حال یکم اذیت میکنه دیگه ..  Angel
هر وخت فرصت بود لطفا رسیدگی بشه اقا صابر .. مرسی (:

من این مشکل رو یه مدت پیش مطرح کردم ولی هیچکس تایید نکرد ..
مشکل از یه سری کده که صابر یه مدت قبل اضافه کرده بود واسه افزایش سرعت !
باعث میشه کل اجزای صفحه Cache بشه .

RE: انتقادات - طوطی82 - 01-08-2015

ببخشید می خواستم بدونم این گروه ویژه جریانش چیه؟

آخه داره عقده هاشو سر من خالی می کنه!اومدن هر چی فهشه به من و دوستام میگن میگن طوطی به خاطر بلایی که سرمون آوردی سرت خالی می کنیم!من چه بلایی سرشون آوردم؟یکیشون اسمش حسنه اومده با اسم من عضو شده چه طور همچین چیزی ممکنه؟میشه بگید اینا کی هستن و چرا عقده هاشونو سر ما خالی می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!؟!؟!

RE: انتقادات - Wanton - 01-08-2015

(01-08-2015، 17:11)طوطی82 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید می خواستم بدونم این گروه ویژه جریانش چیه؟

آخه داره عقده هاشو سر من خالی می کنه!اومدن هر چی فهشه به من و دوستام میگن میگن طوطی به خاطر بلایی که سرمون آوردی سرت خالی می کنیم!من چه بلایی سرشون آوردم؟یکیشون اسمش حسنه اومده با اسم من عضو شده چه طور همچین چیزی ممکنه؟میشه بگید اینا کی هستن و چرا عقده هاشونو سر ما خالی می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!؟!؟!

سلام ..

از طریق پ.خ جریان رو با یکی از مدیران هماهنگ کنید !

RE: انتقادات - طوطی82 - 01-08-2015

پ.خ یعنی پاسخ؟

آهان یعنی پیام خصوصی!ممنون.