انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - SABER - 20-06-2015

(19-06-2015، 18:57)King_lol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2015، 18:42)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز اینجا بحث فایده ای نداره اگه دنبال نتیجه اید با ایشون صحبت کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=2

دوست من تعداد پست های بنده کمتر از 20 هست و قادر به ارتباط با ایشون نیستم
سلام.
من جواب ایمیل شما رو همون موقع دادم.
پس چرا جواب ندادید؟؟

RE: انتقادات - Mr.Robot - 20-06-2015

(19-06-2015، 17:33)King_lol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2015، 12:11)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2015، 11:28)King_lol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیزم، مطالب اصلی رو بنده با 8 سال تلاش بدست آوردم و هر کسی جای من بود، مطمینا از این که مطالبش در سایتی دیگر کپی شده ناراحت میشه.
اگه رتبه سایت مارا در سایت معتبر الکسا ببینید، متوجه ارزش این سایت میشوید.
احتمالا شما هم از قانون کپی رایت مطلع هستید، من اول قصد داشتم گزارش بدم ولی میدونم مدیران اینجا آگاه و باشعور هستند و با انجمن های دیگر فرق دارند.
امیدوارم این بحث خاتمه پیدا کند.
دوستان همه نکات رو گفتن ...  من یه پیشنهاد واستون دارم ..
اگه میخواین مطلب رو جوری ارسال کنین که خواننده بفهمه نوینده ی اصلیش شمایین بهتره در موضوعتون عکس هایی رو ایجاد کنین که زیرش ذکرمنبع باشه ... 
براحتی میتونین ذکر منبع کنین و انقد به دردسر نیوفتین 
با تشکر 

عزیزان، این مطالبی که من نوشته ام هیچ شباهتی با جک و لطیفه یا رمز و چیت و... ندارد و یک مطلب تخصصی هست که کلمه به کلمه توسط من نوشته شده.
ارزش این مطالب خیلی بالا هست حتی به خاطر این ها جوایزی از شرکت سازنده بازی هم گرفتم؛ اینکه ده ها سایت خارجی این مطالب رو ترجمه کرده اند خود گویای همه چیز است.
من این مطالب رو داخل سایت خودم نوشته ام که بازدید و ارزش سایت من بره بالا نه سایت های دیگر.
فرض کنید خود شما یک بازی طراحی کردید و شخص دیگری بازی شما رو با اسم خودش به بازار عرضه میکند که هم از لحاظ قانونی و هم از لحاظ شرعی خلاف محسوب میشود.
من از شما نه تنها به عنوان یک هم نوع، بلکه به عنوان یک همکار و البته به عنوان یک دوست درخواست میکنم زحمات 8 ساله من را زیر سوال نبرید و کمک کنید تا هر دو سایت پیشرفت قابل قبول و درستی داشته باشند.
با تشکر
شما رو درک میکنم ... خیلیا هستن به همین دردسر گرفتارن فقط شما نیستین .. واسه همین میگم یه عکس بزار رو مطلبت که زیرش ذکر منبع باشه (:
امیدوارم بحث پایان یاقته باشه ... 
با تشکر 

RE: انتقادات - King_lol - 20-06-2015

(20-06-2015، 8:48)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
من جواب ایمیل شما رو همون موقع دادم.
پس چرا جواب ندادید؟؟
متاسفم، فعلا ایمیلم از دسترسم خارج شده.
لطفا از طریق آدرس ایمیل زیر با من ارتباط برقرار کنید
ad.mkgame@gmail.com

RE: انتقادات - King_lol - 21-06-2015

دوست عزیز من منتظر ایمیل شما هستم

RE: انتقادات - fakhte - 21-06-2015

(01-08-2011، 9:47)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2011، 18:53)چارلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها چرا نمیشه سر صفحه اصلی نوشته گذاشت؟؟؟؟پس کجا باید چت کنیم؟؟؟

دیگه جواب بده مدیر سایت اقای صابر جواب بده خونم به جوش اومد کجا باید چیز بنویسیم این حرف کل بچه هاست؟؟؟؟

دیگه جواب بده مدیر سایت اقای صابر جواب بده خونم به جوش اومد کجا باید چیز بنویسیم این حرف کل بچه هاست؟؟؟؟
سلام چارلی جان.
حالت خوبه.
ببین این چت روم به کامپیوتری که الان سایت روش است فشار می اورد و به همین دلیل شرکت سرویس دهنده به ما اخطار داد که سایت شما بیش از حد رو سرور فشار م یاره و دلیلش هم چت روم بود.

البته من یه اشتباه کردم و این بود که چت روم رو در همه صفحات گذاشتم که خیلی باحالتر بود ولی حجم فشاری که رو سرور می اورد همه خیلی زیاد می شد.

به هر حال شاید کمی بعد فقط در صفحه اصلی انجمن دوباره قرار بگیرد.

با تشکر.
fakhte نوشته است 

وااااااااااااااا مگه انجمن چت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad Undecided Angry Huh Dodgy

RE: انتقادات - mr.destiny - 21-06-2015

من مشکلم حل شد
راهی نیست این پاسخ حذف بشه؟

RE: انتقادات - Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ - 21-06-2015

(21-06-2015، 20:21)fakhte نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2011، 9:47)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2011، 18:53)چارلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها چرا نمیشه سر صفحه اصلی نوشته گذاشت؟؟؟؟پس کجا باید چت کنیم؟؟؟

سلام چارلی جان.
حالت خوبه.
ببین این چت روم به کامپیوتری که الان سایت روش است فشار می اورد و به همین دلیل شرکت سرویس دهنده به ما اخطار داد که سایت شما بیش از حد رو سرور فشار م یاره و دلیلش هم چت روم بود.

البته من یه اشتباه کردم و این بود که چت روم رو در همه صفحات گذاشتم که خیلی باحالتر بود ولی حجم فشاری که رو سرور می اورد همه خیلی زیاد می شد.

به هر حال شاید کمی بعد فقط در صفحه اصلی انجمن دوباره قرار بگیرد.

با تشکر.
fakhte نوشته است 

وااااااااااااااا مگه انجمن چت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad Undecided Angry Huh Dodgy

گفت و گو آزاد هست(:

RE: انتقادات - King_lol - 26-06-2015

فکر کنم saber عزیز علاقه ای به حل مشکل بنده ندارند.
مدیران محترم، این جواب آخرتون هست؟

RE: انتقادات - bahare_021 - 26-06-2015

(26-06-2015، 19:30)King_lol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم saber عزیز علاقه ای به حل مشکل بنده ندارند.
مدیران محترم، این جواب آخرتون هست؟

سلام ..

دوست عزیز اجازه بدید کمی صبوری کنید حتما رسیدگی میکنن

آقا صابر احتمالا سرشون شلوغ بوده نتونستن، شما یکم صبر کنید منم الان بهشون میگم پست شمارو ببینن

RE: انتقادات - ERF@N - 26-06-2015

احتمالا صابر به اون ایمیلی که شما دادین ایمیل نمیده چون شما میتونید هر ایمیلی خواستین بدین. تنها راهه اثبات اینکه شما مدیر اون سایتید اینه که از طریق ایمیل سایت جواب بدید.