انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - L²evi - 19-06-2015

(19-06-2015، 11:50)LEETEUK.SU.JU نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو محروم کردید..............به دلیل توهین و فحش..............یه دختره هس.............همش فحش میده.................اما هنوز هس

لطفا از دکمه ی گزارش استفاده کنید تا مدیران بررسی کنند!

محرومیت بی دلیل صورت نمیگیرد!

RE: انتقادات - Mr.Robot - 19-06-2015

(19-06-2015، 11:28)King_lol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیزم، مطالب اصلی رو بنده با 8 سال تلاش بدست آوردم و هر کسی جای من بود، مطمینا از این که مطالبش در سایتی دیگر کپی شده ناراحت میشه.
اگه رتبه سایت مارا در سایت معتبر الکسا ببینید، متوجه ارزش این سایت میشوید.
احتمالا شما هم از قانون کپی رایت مطلع هستید، من اول قصد داشتم گزارش بدم ولی میدونم مدیران اینجا آگاه و باشعور هستند و با انجمن های دیگر فرق دارند.
امیدوارم این بحث خاتمه پیدا کند.
دوستان همه نکات رو گفتن ...  من یه پیشنهاد واستون دارم ..
اگه میخواین مطلب رو جوری ارسال کنین که خواننده بفهمه نوینده ی اصلیش شمایین بهتره در موضوعتون عکس هایی رو ایجاد کنین که زیرش ذکرمنبع باشه ... 
براحتی میتونین ذکر منبع کنین و انقد به دردسر نیوفتین 
با تشکر 

RE: انتقادات - King_lol - 19-06-2015

(19-06-2015، 12:11)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-06-2015، 11:28)King_lol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیزم، مطالب اصلی رو بنده با 8 سال تلاش بدست آوردم و هر کسی جای من بود، مطمینا از این که مطالبش در سایتی دیگر کپی شده ناراحت میشه.
اگه رتبه سایت مارا در سایت معتبر الکسا ببینید، متوجه ارزش این سایت میشوید.
احتمالا شما هم از قانون کپی رایت مطلع هستید، من اول قصد داشتم گزارش بدم ولی میدونم مدیران اینجا آگاه و باشعور هستند و با انجمن های دیگر فرق دارند.
امیدوارم این بحث خاتمه پیدا کند.
دوستان همه نکات رو گفتن ...  من یه پیشنهاد واستون دارم ..
اگه میخواین مطلب رو جوری ارسال کنین که خواننده بفهمه نوینده ی اصلیش شمایین بهتره در موضوعتون عکس هایی رو ایجاد کنین که زیرش ذکرمنبع باشه ... 
براحتی میتونین ذکر منبع کنین و انقد به دردسر نیوفتین 
با تشکر 

عزیزان، این مطالبی که من نوشته ام هیچ شباهتی با جک و لطیفه یا رمز و چیت و... ندارد و یک مطلب تخصصی هست که کلمه به کلمه توسط من نوشته شده.
ارزش این مطالب خیلی بالا هست حتی به خاطر این ها جوایزی از شرکت سازنده بازی هم گرفتم؛ اینکه ده ها سایت خارجی این مطالب رو ترجمه کرده اند خود گویای همه چیز است.
من این مطالب رو داخل سایت خودم نوشته ام که بازدید و ارزش سایت من بره بالا نه سایت های دیگر.
فرض کنید خود شما یک بازی طراحی کردید و شخص دیگری بازی شما رو با اسم خودش به بازار عرضه میکند که هم از لحاظ قانونی و هم از لحاظ شرعی خلاف محسوب میشود.
من از شما نه تنها به عنوان یک هم نوع، بلکه به عنوان یک همکار و البته به عنوان یک دوست درخواست میکنم زحمات 8 ساله من را زیر سوال نبرید و کمک کنید تا هر دو سایت پیشرفت قابل قبول و درستی داشته باشند.
با تشکر

RE: انتقادات - LEETEUK.SU.JU - 19-06-2015

منو محروم کردید..................دوبار عضویدم...................اما نمیتونم پیام بدم..............چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: انتقادات - سرباز خدا - 19-06-2015

دوست عزیز باور کنید نیتم برای شما خیره و قصد اذیت و این که بگم کار ما درسته رو ندارم

99.9 درصد مطالب این سایت و هر سایت اجتماعی دیگه ای حاصل همین مطالبه
هزاران عشق بازی داریم
هزاران سایت بازی داریم

تمام این ها حاصل دسترنج یک نفر یا یک گروهه ولی همه جا استفاده میشه حتی بدون ذکر منبع و اوردن نام گروه

دوست عزیز
من قصدم حمایت از این موضوعات که بدون ذکر منبع اورده میشه نیست
خود من مطلب از جایی میارم که نوشته کپی پیست ازاده!

قبول کنید اشتباه از شماست که باید میگفتید کپی نکنید

به علاوه

هیچ قانونی که بگه مطلبی که نشر عمومی داره و نمیشه کپی کرد وجود نداره

ضمنا
این بازی چن ساله اومده که شما 8 ساله وقت صرفش کردید؟

تازه

کار شما مثل اینه من برم تو زمین کشاورزی یه نفر گنج پیدا کنم!

خودتون و وجدان خودتون...

برا کیه اون گنج؟

این مقایسه شمام اشتباهه
شما چیزی رو پیدا کردید که برا یه نفر دیگه اس

کسی که بازی طراحی میکنه همه چیزش برای خودشه

(19-06-2015، 17:45)سرباز خدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز باور کنید نیتم برای شما خیره و قصد اذیت و این که بگم کار ما درسته رو ندارم

99.9 درصد مطالب این سایت و هر سایت اجتماعی دیگه ای حاصل همین مطالبه
هزاران عشق بازی داریم
هزاران سایت بازی داریم

تمام این ها حاصل دسترنج یک نفر یا یک گروهه ولی همه جا استفاده میشه حتی بدون ذکر منبع و اوردن نام گروه

دوست عزیز
من قصدم حمایت از این موضوعات که بدون ذکر منبع اورده میشه نیست
خود من مطلب از جایی میارم که نوشته کپی پیست ازاده!

قبول کنید اشتباه از شماست که باید میگفتید کپی نکنید

به علاوه

هیچ قانونی که بگه مطلبی که نشر عمومی داره و نمیشه کپی کرد وجود نداره

ضمنا
این بازی چن ساله اومده که شما 8 ساله وقت صرفش کردید؟

تازه

کار شما مثل اینه من برم تو زمین کشاورزی یه نفر گنج پیدا کنم!

خودتون و وجدان خودتون...

برا کیه اون گنج؟

این مقایسه شمام اشتباهه
شما چیزی رو پیدا کردید که برا یه نفر دیگه اس

کسی که بازی طراحی میکنه همه چیزش برای خودشه

همان روزی که نسخه اولیه بازی اومد (تقریبا 9 سال پیش) خود شرکت سازنده اعلام کرد چندین راز داخل بازی هست که میتونید پیدا کنید.
بعد از ان نسخه اصلی بازی اومد و من تمام این مدت وقتم را صرف جمع آوری این راز ها کردم .
سازندگان بازی راز هارو برای اینکه کسی پیدا نکنه که قرار ندادند! بنده قبلا هم گفتم، جوایزی هم از شرکت راک استار به خاطر پیدا کردن این موضوعات گرفته ام.
اولا
در پست اصلی راز ها با نوشته ای درشت و خوانا ذکر کرده ام که کپی برداری ممنوع هست.
دوما
اینکه شما از سایتی بدون ذکر منبع کپی کردید و مدیر سایت پیگیر آن موضوع نشده، دلیل بر این نیست که دیگر سایت ها هم کاری ندارند و همه مطالب ارزش یکسانی دارند!
سوما
در حال حاضر این سایت شما هست که از زمین من گنج بر داشته.

اگر میگفتم کپی از این مطلب آزاد هست این موضوعات برای من قابل قبول بود ولی من نوشته ام که کپی ممنوع است

ضمنا
خیلی معذرت میخواهم، کسی کاربران اینجا را مجبور نکرد که مطالب بنده رو به اسم خوشون بزنند و کپی کنند...

خیلی دوستانه از مدیر این سایت خواهش مندم با در نظر گرفتن حقوق شرعی و قوانین کپی رایت، به پیشرفت درست هر دو سایت کمک کنند.

RE: انتقادات - ERF@N - 19-06-2015

دوست عزیز اینجا بحث فایده ای نداره اگه دنبال نتیجه اید با ایشون صحبت کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=2

(19-06-2015، 18:42)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز اینجا بحث فایده ای نداره اگه دنبال نتیجه اید با ایشون صحبت کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=2

دوست من تعداد پست های بنده کمتر از 20 هست و قادر به ارتباط با ایشون نیستم

RE: انتقادات - ERF@N - 19-06-2015

میگم بهشون که بیان پست شمارو بخونن

RE: انتقادات - bahare_021 - 20-06-2015

(19-06-2015، 11:50)LEETEUK.SU.JU نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو محروم کردید..............به دلیل توهین و فحش..............یه دختره هس.............همش فحش میده.................اما هنوز هس

من نمیدونم شما چرا گیر دادی به بقیه!

هرکسی مسئول رفتار خودشه، بقیه برن خودشونو آتیش بزنن شمام باید بری؟ که همش میگی اون پسره بدیه و اون دختره فحاش  Dodgy

شما به فکر خودت باش بقیه با ما.

در مورد کاربر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
king_lol و مشکلشون هم لطفا بجز مدیرا کسی چیزی نگه تا خود آقا صابر بیان رسیدگی کنن