انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - [χσℓσνєѕтєя] - 14-06-2015

(14-06-2015، 13:57)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2015، 13:51)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2015، 13:45)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2015، 13:36)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2015، 12:56)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بجای اینکه اخطار هارو به مقدار کمی بدید زیاد میدید.......................

خب این بستگی به مدیرش و خطایی که شما انجام دادید داره.

پس مدیرا خیلی بدن مخصوصا گفتگوی آزاد

این طرز صحبت خوب نیست.

مگه چی گفتم اصن به درک والا
خب بخش گفتوگو ازاد زیر انجمن های زیادی داره
شما حتما اسپم های زیادی ارسال کرده بودید که اخطار گرفتید!

مطالعه کنید!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=23489

RE: انتقادات - Xx - wounded -xX - 14-06-2015

(14-06-2015، 14:19)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2015، 14:12)گروهOnly God نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2015، 14:02)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه اخطاری داده شده درست بوده نگاه کردم قبلا دیگه بحثی نداره. تمام

خب من توی 2 روز اول 60 درصد گرفتم...............کجاش منطقیه
کلا دوتا اخطار دارید از اول عضویت. هنوزم که هنوزه دارید اسپم میدید. اخطار برای اینه که شما متوجه اشتباهتون بشید ولی الآن چه فرقی کردید با گذشته

خب سوالم اینه اگه 2 اخطار دارم بدید2 درصد چرا 60 درصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: انتقادات - ERF@N - 14-06-2015

اخطار اسپم اول معمولا بیست درصده حتما بسیار اسپم هاتون زیاد بوده که 30 درصد داده. در مورد اون یکی اخطارتون هم اصن بحثی درش نیست کاملا درسته و چهار روز بعد از اخطار اسپم داده شده و اصلا موضوعش ربطی به اولی نداره که بگید نباید پشت سره هم اخطار بدن

RE: انتقادات - Xx - wounded -xX - 14-06-2015

25r30هرچی من میگم بازم شما...................باشه

RE: انتقادات - King_lol - 18-06-2015

سلام و خسته نباشید
من مدیر سایت kombat.ir هستم.
حین جست و جو، متوجه آن شدیم که 2 کاربر این انجمن با نام های "✗ ✘HαmïÐ✗ ✘" و "امیرعلی عبدلاهی اقدم" یکی از مطالب اختصاصی سایت ما را کپی کرده و بدون ذکر منبع، آن را داخل سایت شما قرار داده اند؛ درحالی که بنده در پست اصلی آن موضوع ذکر کرده ام کپی چه با ذکر منبع چه بدون ذکر منبع کلا ممنوع است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=209784
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=216973
خواهشمندم هرچه سریع تر با این دو کاربر برخورد کرده و موضوعات فوق را حذف نمایید.
باتشکر

RE: انتقادات - Mr.Robot - 19-06-2015

(18-06-2015، 23:25)King_lol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و خسته نباشید
من مدیر سایت kombat.ir هستم.
حین جست و جو، متوجه آن شدیم که 2 کاربر این انجمن با نام های "✗ ✘HαmïÐ✗ ✘" و "امیرعلی عبدلاهی اقدم" یکی از مطالب اختصاصی سایت ما را کپی کرده و بدون ذکر منبع، آن را داخل سایت شما قرار داده اند؛ درحالی که بنده در پست اصلی آن موضوع ذکر کرده ام کپی چه با ذکر منبع چه بدون ذکر منبع کلا ممنوع است.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=209784
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=216973
خواهشمندم هرچه سریع تر با این دو کاربر برخورد کرده و موضوعات فوق را حذف نمایید.
باتشکر
سلام .. 
با تشکر از شما .. 
ولی اگه دقت کنین ذکر منبع در این جور مواقع نوعی تبلیغ حساب میشه ... 
اگه منبع یه سایت معتبر بود میتونیم بگیم ذکر منبع به ارزش موضوع افزوده میکنه .. ولی اگر منبعی انجمن باشه ذکرش باعث تبلیغ اون انجمن میشه ..
این کار تو انجمن ما خلاف قوانینه ...
با تشکر .. 

RE: انتقادات - King_lol - 19-06-2015

دوست عزیزم، مطالب اصلی رو بنده با 8 سال تلاش بدست آوردم و هر کسی جای من بود، مطمینا از این که مطالبش در سایتی دیگر کپی شده ناراحت میشه.
اگه رتبه سایت مارا در سایت معتبر الکسا ببینید، متوجه ارزش این سایت میشوید.
احتمالا شما هم از قانون کپی رایت مطلع هستید، من اول قصد داشتم گزارش بدم ولی میدونم مدیران اینجا آگاه و باشعور هستند و با انجمن های دیگر فرق دارند.
امیدوارم این بحث خاتمه پیدا کند.

RE: انتقادات - L²evi - 19-06-2015

(19-06-2015، 11:28)King_lol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیزم، مطالب اصلی رو بنده با 8 سال تلاش بدست آوردم و هر کسی جای من بود، مطمینا از این که مطالبش در سایتی دیگر کپی شده ناراحت میشه.
احتمالا شما هم از قانون کپی رایت مطلع هستید، من اول قصد داشتم گزارش بدم ولی میدونم مدیران اینجا آگاه و باشعور هستند و با انجمن های دیگر فرق دارند.

با سلام

دوست عزیز وقتی مطلبی در اینترنت انتشار پیدا میکنه اون شخص با علم به اینکه مطلبش حتما توشط شخصی کپی میشود میگذارد!
اینترنت یک مکان آموزشی-سرگرمی است و مکانی اجتماعی است.اشکالی نداره که مطلبی کپی بشه و در جایی دیگر انتشار پیدا کند این کار باعث توسعه اطلاعات جمعی دیگر از کاربران میشود!
اگر شما میخواستید مطلبتون کپی نشه اونو برای خودتون نگه میداشتید و در دنیای مجازی انتشار نمیدادید که این مشکل ها هم برای شما و هم برای انجمن ما پیش بیاد!
در مورد ذکر منبع هم که مدیر عزیز گفتن!
با تشکر!

RE: انتقادات - سرباز خدا - 19-06-2015

(19-06-2015، 11:28)King_lol نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

1)وقتی یه مطلبی تو اینترنت برا عموم هستش هیچ اشکالی نداره که دیگران ازش استفاده کنن

2)اگه این جوری بشه که شما میگید ماهیت سایت هایی مثل فیس بوک و توییتر و تمام سایت های اجتماعی زیر سوال میره
چون در تمام این سایت ها مطالب دیگرانه که اشتراک پیدا میکنه(مثل مطالب شما)

3)اگه این جور بشه که شما میگید تمام دانش های تخصصی(نه رمز بازی های یه بازی) باید تو هزار تا سایت پیدا کرد
اون وقت یه مرجع که تعداد زیادی مخاطب داشته باشه دیگه معنی پیدا نمیکنه

4)این رمز هایی که شما گذاشتید طراحیش با شما نبوده
(با عرض معذرت)
این ها رو شرکتی که طراحیش کرده مالکیتش رو داره نه شما

این که شما پیداش کنید برا شما نمیشه
ضمنا

حتی اگه برا شما باشه بنا به دلایلی که  گفتم متعلق به شخص شما نمیشه

5)میتونید زیر تمام مطالب خودتون بنویسید که منبع ذکر بشه و گرنه از لحاظ شرعی راضی نیستم
تازه
بازم محدودیتی ایجاد نمیشه
چون مالک حقیقی و حقوقی تمام این ها شرکت سازندشه

RE: انتقادات - LEETEUK.SU.JU - 19-06-2015

منو محروم کردید..............به دلیل توهین و فحش..............یه دختره هس.............همش فحش میده.................اما هنوز هس