انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - Aiden Pearce - 01-04-2015

(01-04-2015، 20:00)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2015، 11:52)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2015، 11:51)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2015، 11:46)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی
من تمام تابستون رو برای نویسنده شدن تلاش کردم
حالا که موقع مدارس شده تلاشم رو کم کردم ولی توی ماه حدااقل یه موضوع میزنم
توی تایپک های نویسنده هاهم آقا فرید گفته بودش که اگر نمیتونید پست بزنید لاقل انلاین بشین و من هر هفته آن میشدم
شما بگین کدوم یک از اعضای فلش خور جز یه نفر دیگه تو تابستون 3500 تا تایپک زده ؟
هر چند کپی پیست بود ولی وقتم رو صرف کردم
نمیتونستید تا تابستون دوباره صبر کنید ؟

خوبه باو من مدیر ثابت بودم برکنار شدم !! با ایتکه فعالیتم خوب بود !!
این دفه خیلی سخت گیری کردن !
من 1 سالو 6 ماه فعالیت کردم ! 2 ماه امتحان داشتم هفته ای یه بار میومدم برکنار شدم !! 
چ برسه ب شما !!

من دیگه نمیام

اینه بازیه روزگار
چه دنیای مجازی چه دنیای واقعی

خوبه باو من حتی موقع امتحانا هم اومدم تا این همه  تلاشمو این همه وقتم نره به فنا حالا شما واسه اینا بحث میکنید خخخ
خب شما که میدونستید سخت گیری زیاده باو یه ساعت انلاین میشدید چهارتا موضوع میزدید افلاین میشدید

میدونم درکتون میکنیم
ولی چه باید کرد

قدیمیا میرن جدیدا میان

تو تابستون تلاشتونو بکنید دوباره شاید برگشتید به مقامتون

باشه حتما چون تو میگی انجام میدم   
150 هزار تومن دیگه بدم تا نویسنده شم
اصن به درک قدر مارو نمی دونید خودتون ضرر میکنید نه من
من فقط وقتمو اینجا میگزرونم
فقط دوس داشتم که یه مدیر شم تا بیشتر بتونم کمک کنم
توهم میگی که تایپک بزن
من هر روز میرفتم اونجا هرچند تایپک نمی زدم ولی به تایپکا سر میزدم و اونایی که تبلیغات بود رو به صابر اطلاع میدادم
این فعالیت نیست ؟ فعالیت از نظر شما فقط تایپک زدنه ؟ اگه اینجوریه پس شماها فقط دنبال یه آدمین که وقتشو الکی اینجا تلف کنه و تایپک زدن بازدید اینجارو بالا ببره
تو برو نگا کن ببین چه کسی جز منو ✘PETER✘ بیشتر از 3000 تا تایپک زدیم
حالا اون تو نویسنده برتر شرکت نکرد ولی چن بار تو اون مسابقه دیدی که اختلاف نفر اول با دوم 200 تا تایپک باشه ؟
یه ذره دیدتو باز تر کن کامل ببین
همش به فعالیت های الآن نیست گذشته هم بوده نمیتونی اونو پاکش کنیو گیر بدی به الآن

RE: انتقادات - L²evi - 01-04-2015

(01-04-2015، 20:10)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2015، 20:00)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2015، 11:52)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2015، 11:51)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2015، 11:46)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی
من تمام تابستون رو برای نویسنده شدن تلاش کردم
حالا که موقع مدارس شده تلاشم رو کم کردم ولی توی ماه حدااقل یه موضوع میزنم
توی تایپک های نویسنده هاهم آقا فرید گفته بودش که اگر نمیتونید پست بزنید لاقل انلاین بشین و من هر هفته آن میشدم
شما بگین کدوم یک از اعضای فلش خور جز یه نفر دیگه تو تابستون 3500 تا تایپک زده ؟
هر چند کپی پیست بود ولی وقتم رو صرف کردم
نمیتونستید تا تابستون دوباره صبر کنید ؟

خوبه باو من مدیر ثابت بودم برکنار شدم !! با ایتکه فعالیتم خوب بود !!
این دفه خیلی سخت گیری کردن !
من 1 سالو 6 ماه فعالیت کردم ! 2 ماه امتحان داشتم هفته ای یه بار میومدم برکنار شدم !! 
چ برسه ب شما !!

من دیگه نمیام

اینه بازیه روزگار
چه دنیای مجازی چه دنیای واقعی

خوبه باو من حتی موقع امتحانا هم اومدم تا این همه  تلاشمو این همه وقتم نره به فنا حالا شما واسه اینا بحث میکنید خخخ
خب شما که میدونستید سخت گیری زیاده باو یه ساعت انلاین میشدید چهارتا موضوع میزدید افلاین میشدید

میدونم درکتون میکنیم
ولی چه باید کرد

قدیمیا میرن جدیدا میان

تو تابستون تلاشتونو بکنید دوباره شاید برگشتید به مقامتون

باشه حتما چون تو میگی انجام میدم   
150 هزار تومن دیگه بدم تا نویسنده شم
اصن به درک قدر مارو نمی دونید خودتون ضرر میکنید نه من
من فقط وقتمو اینجا میگزرونم
فقط دوس داشتم که یه مدیر شم تا بیشتر بتونم کمک کنم
توهم میگی که تایپک بزن
من هر روز میرفتم اونجا هرچند تایپک نمی زدم ولی به تایپکا سر میزدم و اونایی که تبلیغات بود رو به صابر اطلاع میدادم
این فعالیت نیست ؟ فعالیت از نظر شما فقط تایپک زدنه ؟ اگه اینجوریه پس شماها فقط دنبال یه آدمین که وقتشو الکی اینجا تلف کنه و تایپک زدن بازدید اینجارو بالا ببره
تو برو نگا کن ببین چه کسی جز منو ✘PETER✘ بیشتر از 3000 تا تایپک زدیم
حالا اون تو نویسنده برتر شرکت نکرد ولی چن بار تو اون مسابقه دیدی که اختلاف نفر اول با دوم 200 تا تایپک باشه ؟
یه ذره دیدتو باز تر کن کامل ببین
همش به فعالیت های الآن نیست گذشته هم بوده نمیتونی اونو پاکش کنیو گیر بدی به الآن
با من چرا دعوا داری من که چیز بدی نگفتم

منم یکی مث تو

منم مث تو وقتمو صرف کردم زحمت کشیدم میدونم
چ کنیم دیگه...

RE: انتقادات - Wanton - 01-04-2015

بس کنید این بحثا رو ! جاش اینجا نیست ..

RE: انتقادات - Ֆℋ£¥∂α - 02-04-2015

(01-04-2015، 19:33)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2015، 19:21)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان من میخوام نویسنده پیامک شم.تو تایپک مخصوص خودش هم گفتم.
تمام شرایط را هم دارم.ولی کسی بررسی نمیکنه.چیکارکنم؟

موقع انتخاب نويسندگان سرى جديد
افراد بررسى ميشن ..

فعلا هنوز بررسى رو شروع نكرديم

تقریبا چه ماهی بررسی میکنید؟

RE: انتقادات - || Mιѕѕ α.η.т || - 02-04-2015

(02-04-2015، 18:37)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2015، 19:33)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2015، 19:21)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افراد بررسى ميشن ..

دوست عزیز شما فعالیتتونو بکنید و شرایط نویسندگی دیگه رو رعایت کنید..

قطعا نویسنده میشید:-) 

RE: انتقادات - L²evi - 02-04-2015

(02-04-2015، 18:37)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افراد بررسى ميشن ..

فکر کنم هر دو سه ماه یکبار

RE: انتقادات - Mr.Robot - 03-04-2015

افراد بررسى ميشن ..

بستگی داره !!
که نویسنده برای بخش مورد نظر بخوان یا نه !!
اگه نیاز داشت باشن آخر هر ماه یا اول هر ماه !! 
اگه نخوان باید منتظر بمونی تا کسی برکنار شه و تو بری جاش !

RE: انتقادات - Mïņ̃†êR - 03-04-2015

اطلاعات غلط ندید دوستان 

بررسی شد برای بخش پیامک 

کاربران گرامی برای بخشهای زیر به نویسنده احتیاج داریم لطفا اگر مایل به فعالیت هستید دراین بخش ها شروع کنید

مسابقات انجمن 
بازی های رایانه ای
معرفی ونقد بازی 
اس ام اس 
ماشین ها وموتور ها
مسائل نظامی 
رایانه 
موبایل 

همچنین برای انتخاب نویسندگان اخلاق خوب یکی از ملاک های مهم هست 

RE: انتقادات - یاسی@_@ - 04-04-2015

(14-03-2015، 14:13)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2015، 0:17)یاسی@_@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه ینی حتی برای یه ساعت از زباله ها بیاد بیرون تا پاکش کنم خواهش می کنم

دوست گرامی!

انجمن زباله دان همونطور که مشاهده میکنید جایی که تایپکای بی کیفیت هستش:-)  و کسی از این تالار بازدید نمیکنه:-) 

خودم دیدم روزی 10 تا به بازیدید هاش اضافه می شه

RE: انتقادات - Ֆℋ£¥∂α - 04-04-2015

(03-04-2015، 23:52)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اطلاعات غلط ندید دوستان 

بررسی شد برای بخش پیامک 

کاربران گرامی برای بخشهای زیر به نویسنده احتیاج داریم لطفا اگر مایل به فعالیت هستید دراین بخش ها شروع کنید

مسابقات انجمن 
بازی های رایانه ای
معرفی ونقد بازی 
اس ام اس 
ماشین ها وموتور ها
مسائل نظامی 
رایانه 
موبایل 

همچنین برای انتخاب نویسندگان اخلاق خوب یکی از ملاک های مهم هست 

من میخوام نوسنده اس ام اس شم.. تمام شرایط هم دارم. حداقل روزی 10 تا پیامک هم میزنم و فعالیت دارم. شرایط منو بررسی کنید لطفا.ممنون