انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - || Mιѕѕ α.η.т || - 29-10-2014

(29-10-2014، 8:02)malihe90 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام و خسته نباشید
من یه مشکلی دارم اما نمی تونم اینو توی پیام خصوصی با مدیر مطرح کنم Confused میشه کمک کنید ؟؟؟؟Undecided
شما که ادعا می کنید اگه کسی بدرفتاری کنه رسیدگی می کنید پس چرا کسی پیام های بی خودی که برام فرستاده میشه رو چک نمیکنه ؟؟؟؟!!!!
چرا انقد بی نذاکتی وجود داره ؟؟!!!!Dodgy
برای اینکه بتونید پیام خصوصی بدید باید۲۱ تا ارسال کنید

۲۱ ارسال یک ستاره

۵۰ ارسال دوستاره

۱۰۰ ارسال سه ستاره

۲۵۰.   ۴ ستاره

۷۵۰.   ۵ ستاره

RE: انتقادات - AMIRPARSA 123 - 30-10-2014

نتتتتتتتتتتتم

RE: انتقادات - ^__^ - 04-11-2014

یکم سایت به هم ریختن

RE: انتقادات - malihe90 - 08-11-2014

malihe90

با سلام و خسته نباشید
من یه مشکلی دارم اما نمی تونم اینو توی پیام خصوصی با مدیر مطرح کنم Confused میشه کمک کنید ؟؟؟؟Undecided
شما که ادعا می کنید اگه کسی بدرفتاری کنه رسیدگی می کنید پس چرا کسی پیام های بی خودی که برام فرستاده میشه رو چک نمیکنه ؟؟؟؟!!!!

♫RAHA♫
بفرمایید مطرح کنید!!!

malihe90
انقد پیام زشت و کریهی داده که من روم نمیشه بگم!!! من از کسی که همچین پیامی داده شاکیم و شما به عنوان مدیر باید رسیدگی کنید !!! crying

RE: انتقادات - Mïņ̃†êR - 08-11-2014

(08-11-2014، 8:44)malihe90 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

malihe90

با سلام و خسته نباشید

♫RAHA♫
بفرمایید مطرح کنید!!!

malihe90
انقد پیام زشت و کریهی داده که من روم نمیشه بگم!!! من از کسی که همچین پیامی داده شاکیم و شما به عنوان مدیر باید رسیدگی کنید !!! crying

عزیزم ملیحه 90که خودتونید نام کاربر خاطیرو بدید گلم

RE: انتقادات - malihe90 - 08-11-2014

malihe90

عزیزم ملیحه 90که خودتونید نام کاربر خاطیرو بدید گلم

اسمش اینه:Sad
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرد عجیب 

RE: انتقادات - Mïņ̃†êR - 08-11-2014

خب گلم ایشون اخراج شدن جای نگرانی نیست!!!!

RE: انتقادات - malihe90 - 11-11-2014

(08-11-2014، 18:32)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب گلم ایشون اخراج شدن جای نگرانی نیست!!!!

ااااا چه خوب !! مرسی عزیزم4xv

RE: انتقادات - *محمد طاها* - 14-11-2014

من عضوم ولی چرا مثل بقیه وقتی نظر میدم اسمم قرمز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟cryingcryingcrying

RE: انتقادات - Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ - 14-11-2014

(14-11-2014، 11:08)*محمد طاها* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عضوم ولی چرا مثل بقیه وقتی نظر میدم اسمم قرمز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟cryingcryingcrying

قرمز بشه؟؟؟