انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - Nasim 13 - 04-09-2014

چرا انتقاد من جواب نداشت؟دوباره مینویسم:
من تو قسمت سوالات انجمن مطرح کردم که من قبلا با یه نام دیگه میومدم فلشخور ولی چندوقت پیش که خواستم وارد شم رمزم فراموشم شده بود.ایمیلمو دادم ولی هیچ ایمیلی از فلشخور دریافت نکردم.چند بار هم این کارو انجام دادم.دوستان گفتن به آقا صابر پیام بده که ایشون گفتن دوباره چک کنم که منم کامل چک کردم ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردم.این موضوع رو باز هم به آقا صابر گفتم که پی گیری نکردن.من بعد از این سایت یه جا دیگه هم عضو شدم.به محض اینکه عضو شدم هم برام یه ایمیل خوش آمد گویی اومد.پس مشکل از سایت فلشخوره.

RE: انتقادات - S R U H - 04-09-2014

(04-09-2014، 10:40)Nasim 13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا انتقاد من جواب نداشت؟دوباره مینویسم:
من تو قسمت سوالات انجمن مطرح کردم که من قبلا با یه نام دیگه میومدم فلشخور ولی چندوقت پیش که خواستم وارد شم رمزم فراموشم شده بود.ایمیلمو دادم ولی هیچ ایمیلی از فلشخور دریافت نکردم.چند بار هم این کارو انجام دادم.دوستان گفتن به آقا صابر پیام بده که ایشون گفتن دوباره چک کنم که منم کامل چک کردم ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردم.این موضوع رو باز هم به آقا صابر گفتم که پی گیری نکردن.من بعد از این سایت یه جا دیگه هم عضو شدم.به محض اینکه عضو شدم هم برام یه ایمیل خوش آمد گویی اومد.پس مشکل از سایت فلشخوره.

شاید اون اول که ایمیل رو وارد کردی اشتباه بوده !

وگرنه برای همه درسته !

RE: انتقادات - امیرپارسا$ - 05-09-2014

خلنالنللاتت

RE: انتقادات - {h.S} - 05-09-2014

اصلا چه اشکالی داره ؟
مردم تو فضای مجاز عقایدشون رو به اشتراک نزارن و با هم بحث بکنند 
خونه زن داییشون برن بحث کنند؟؟؟
یه عده بچه به صورت خیلی فرمالیته اومدن مدیر شدن سر هم دیگرم گول میمالند اسمشم گذاشتند انجمن های تخصصی !!!!!
من ترسی ندارم بخوام اخطار بگیرم یا حذف بشم 
فقط اقای مدیر بدون 
با این روال انجمن پشیزی ارزش نداره خودتو گول نزن 
والسلام !!!!

RE: انتقادات - امیرپارسا$ - 05-09-2014

امااتنحهنا

بعمالفهحپدذرزژ

بعمالفهحپدذرزژ

RE: انتقادات - ~ CrAzY HuMaN ~ - 11-09-2014

سلام...
به نظر من باید یه فکری به حال حجمی که سایت میبره کرد...
سایت فلشخور حجم زیادی میبره...جوری که مصرف نت من ماهی 2 گیگ بود اما الآن شده ماهی 5 یا 4 گیگابایت...
اگه فکری برای این مشکل بکنید،خوشحال میشم...
ممنون...

دیونه - 8989 - 16-09-2014

Angel
Angry
(13-06-2011، 8:32)mo@mmad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انتقادات خود را در این تایپک میتوانید بازگو کنید تا بررسی شوند ...

RE: انتقادات - ɢλϻε Θvεг - 16-09-2014

درسته ...

RE: انتقادات - tyjtfhdhr - 16-09-2014

(11-09-2014، 19:05)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...
سایت فلشخور حجم زیادی میبره...جوری که مصرف نت من ماهی 2 گیگ بود اما الآن شده ماهی 5 یا 4 گیگابایت...
ممنون...

حرف الکی..
ربطی ب انجمن ندارع
ربط ب بازی های انلاین و سروی دارع ک انجامم میدید
و ب بازی های فلشخور هم ربطی ندارع چون همه ی بازی ها همه کم حجمن
میرید تو سایت های بازی ساعت ها بازی میکنید بعد میاید از فلش اشکال میگیریدAngel

RE: انتقادات - گرباچف - 17-09-2014

(16-09-2014، 15:07)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2014، 19:05)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...
ممنون...

حرف الکی..
ربطی ب انجمن ندارع
ربط ب بازی های انلاین و سروی دارع ک انجامم میدید
و ب بازی های فلشخور هم ربطی ندارع چون همه ی بازی ها همه کم حجمن
میرید تو سایت های بازی ساعت ها بازی میکنید بعد میاید از فلش اشکال میگیریدAngel
من یک بار محروم شدم و هیچ کس توضیح نداد دلیلش چی بوده ؟؟؟