انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - Dead Silence - 11-08-2014

نقل قول: مرضیه جان اسپم فقط اونا نیست وقتی به تعداد زیاد و پشت سره هم تو تاپیکا پستی ک نیازی ب وجودش نیست و راه دیگه ای براش هست وجود داره اسپم محسوب میشه گلم بیکیفیت وتکراریو کافیه گزارش کنید و لینک موضوع تکراریو در اون قرار بدید

خب اینطوری که شما میگید فقط برای بالا بردن ارسالی هامون باید پست بدیم !

نباید نظر بدیم تو تاپیکایه دیگران ...

منظورتون اینه دیگه ! Confused

ببخشید من الان پاسخ آوا رو دیدم |:

مرسی ! Heart

از لحن تندم که با مونا حرف زدم هم معذرت میخوام |:

باشه از این ب بعد گزارش میدم !

RE: انتقادات - MONA-GH - 11-08-2014

(11-08-2014، 18:59)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کافیه !

ارسالارو دیدم و اسپمی داده نشده بود ..

مرضیه جان از این به بعد شما هم فقط از گزارش استفاده کن !

اول اطلاع بدید بعد اخطار !

آوا جان من اطلاعداده بودم میخوای عکس از پیام بگیرم

RE: انتقادات - girl of chaos - 12-08-2014

(11-08-2014، 16:45)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-08-2014، 16:11)نیوشا12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو ک هزار بار خوندممخصوصا تو تاپیکام خخخخ
سعی کن از منابع بروز استفاده کنی... اونا کمتر تکراری و بیکیفتن...
بیشتر تو بخشی که علاقه داری فعالیت کن و برو دنبال مطالبش
اینطوری هم از وبگردیت لذت میبری هم فعالیت مفید انجام میدی، ارسالات بالا میره
خدارم چ دیدی شاید نویسنده شدی Rolleyes

البته اسپم ندادن تو تاپیکای مهم مثل این تاپیکم خیلی مهمه Smile

باشه

RE: انتقادات - ERF@N - 12-08-2014

یه مثال واسه کسایی که فکر می کنن هر نظری اسپمه:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=149559&pid=2276957#pid2276957

RE: انتقادات - amirparsa 2000 - 12-08-2014

4ث34یشسلصثاتبلظتیلذسشرادب

RE: انتقادات - مهرشاد007 - 12-08-2014

سلام ببخشید برای مشکی در نرم افزار کامپیو ترم مجبو ر شدم ویندوزکامپیوترم را عوض کنم من همون مهر شاد 007 که حودا3ماه پیش صبت نام کردم وسپاس های زیادی داشتم آیا میتوا نم آنها را بر گردام می دونم انتقاد نبو د اینجا نوشتم که بخو نیدش

RE: انتقادات - saeedrajabzade - 12-08-2014

(12-08-2014، 22:32)مهرشاد007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ببخشید برای مشکی در نرم افزار کامپیو ترم مجبو ر شدم ویندوزکامپیوترم را عوض کنم من همون مهر شاد 007 که حودا3ماه پیش صبت نام کردم وسپاس های زیادی داشتم آیا میتوا نم آنها را بر گردام می دونم انتقاد نبو د اینجا نوشتم که بخو نیدش
اگه پسوردتو فراموش کردی موقع ورود از گزینه "گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟" استفاده کن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس 1
عکس 2
عکس 3

پس مشاهده پیام (عکس 3) ایمیلی برات فرستاده میشه که توش ی لینک هست
 کافیه روش کلیک کنی تا بطور خودکار رمز اکانتت عوض شه
 و رمز جدید یه همون ایمیل فرستاده شه...

RE: انتقادات - Dead Silence - 12-08-2014

نقل قول:  و رمز جدید یه همون ایمیل فرستاده شه...
البته متاسفانه سایت یه مشکلی داره؛ اونم اینه که وقتی درخواست رمز میدی ب ایمیلت نمیفرسته..!

چند وقت پیش این مشکل واسه من بوجود اومده بود و مجبور شدم اکانت بزنم و ب بقیه اطلاع بدم !

RE: انتقادات - saeedrajabzade - 12-08-2014

(12-08-2014، 23:26)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:  و رمز جدید یه همون ایمیل فرستاده شه...
البته متاسفانه سایت یه مشکلی داره؛ اونم اینه که وقتی درخواست رمز میدی ب ایمیلت نمیفرسته..!

چند وقت پیش این مشکل واسه من بوجود اومده بود و مجبور شدم اکانت بزنم و ب بقیه اطلاع بدم !

نمیدونم والا!!!
من خودم یه بار امتحان کردم درست کار کرد...
یکی از بجه هام با این روش رمزشو عوض کرد...

شاید ایمیل حاوی رمز جدید برات میره تو پوشه spam ??? اونجا رو هم چک کردی؟!

RE: انتقادات - Dead Silence - 13-08-2014

نقل قول:
شاید ایمیل حاوی رمز جدید برات میره تو پوشه spam ??? اونجا رو هم چک کردی؟!
من همه ی پوشه هارو چک کردم ولی تو هیشکدوم نبود :|

این مشکل فقط واسه من نیست...واسه چن تا از دوستام هم پیش اومده بود..!

سیستم به ایمیل رمز نیمفرسته ._.