انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - MOHSENEBRAHIMI - 05-08-2014

در هنگام ورود گزينه مرا به خاطر بسپار را بزنيد..

RE: انتقادات - † αƖιєη † - 05-08-2014

(05-08-2014، 14:34)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونو همیشه میزنم :| ..

قبل از ورودم اون گزینه تیک خورده ..

RE: انتقادات - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 05-08-2014

(05-08-2014، 15:37)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-08-2014، 14:34)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احتمالا یه کاری کردی هیستوری های مرور گرت اتوماتیک پاک بشه برا من یه مدت اینجوری بود بعد درست شد ....

(05-08-2014، 16:01)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-08-2014، 15:37)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احتمالا یه کاری کردی هیستوری های مرور گرت اتوماتیک پاک بشه برا من یه مدت اینجوری بود بعد درست شد ....

من هیچ وقت هیستوری رو پاک نمیکنم .. !

اگرم یه زمانی پاک کنم ( که نمیکنم ) ..

forget password رو نمیزنم .. !

اونی که شم میگید احتمالا ماله همین forget password بوده :| ..

RE: انتقادات - saeedrajabzade - 05-08-2014

منم با بعضی سایتا این مشکلو دارم ولی با خوشبختانه با فلش تا حالا پیش نیومده Undecided

مرورگرتون چيه؟

(05-08-2014، 19:08)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرورگرتون چيه؟

کروم .. !

RE: انتقادات - saeedrajabzade - 05-08-2014

(05-08-2014، 19:08)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرورگرتون چيه؟
موزیلا

هم روی کرم و هم موزیلا هنگام ورود به هر سایتی یه گزینه ریممبر مای پسوورد میاد شما اون رو ریممبر کنید درست میشه..

RE: انتقادات - صالح02 - 06-08-2014

ببخشید من یه انتقادم داشتم.لطفه این انتقاد منو تبلیغ انجمن های دیگه نپندارید.
من به انجمن های دیگه که سر زدم دیدم که در عین تعداد کم اعضاشون یه همبستگیی بین اعضا وجود داره.
ولی وقتی که اونجا رو با انجمن فلشخور مقایسه میکنم میبینم انگار تموم اعضای سایت با هم غریبه اند و با هم دعوا دارن.
من خواهشم از شما اینه که یه ذره فرهنگ سازی کنید سایتو.
فرهنگ سازی کنیدو به اعضای سایت بگید اینجا جای رقابت بر سر افزایش تعداد ارسالی ها نیستو کل بچه های فلشخور خواهرو برادر هم حساب میشن.
این سایتو در جهت بالا بردن تعداد بازدیدش بزرگ نکنید.
به منظور یاد دادن روابط اجتماعی جوونا بزرگش کنید.
به خدا همه چیز رقابت نیست.