انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - سارا بهرامپور - 18-07-2014

من میخواهم به ارسال های مورد نظر برسم پس انتقاد های خالی ارسال میکنم و خواهش میکنم چیزی نگید:cool::cool::cool:

باشه:cool:

باشه:cool:

(18-07-2014، 15:28)آرمان♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2014، 15:19)سارا بهرامپور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی برای چه موضوع هایی مطلب ارسال کنم Huh
راجب 21 موضوع نظر بده !Smile
اخه هر صفحه ای که میرم نوشه صفحه بسته شده ومینویسه نیازی نیست من کاری انجام بدمBlush

RE: انتقادات - ✘ ßαÐ-þʘy ✘ - 18-07-2014

(18-07-2014، 15:19)سارا بهرامپور نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما باید با گذاشتن موضوع های با کیفیت ارسال هاتو زیاد کنی نه با نظر دادن به موضوع ها
ارسال کلماتی مثل خوب بود-دوسش داشتم -...
ارسال شکلک های خالی
اسپم حساب میشن و اسپم دادن خلاف قوانین هستش

RE: انتقادات - sagharvahab - 18-07-2014

سلام من موندم چرا برای تاپیک های بی کیفیت که فقط سوال هایی راجع به نفر قبلی است ان همه سپاس ونظر می دهند ولی برای موضوع های خوب ودارای محتوا حتی یک سپاس ونظر هم نمی دهند مدیر ها لطفا پیگیری کنید

RE: انتقادات - ✘ ßαÐ-þʘy ✘ - 18-07-2014

(18-07-2014، 17:25)sagharvahab نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من موندم چرا برای تاپیک های بی کیفیت که فقط سوال هایی راجع به نفر قبلی است ان همه سپاس ونظر می دهند ولی برای موضوع های خوب ودارای محتوا حتی یک سپاس ونظر هم نمی دهند مدیر ها لطفا پیگیری کنید
این دست ما نیست
بستگی به بازدید داره
موضوع های گفتگو آزاد معمولا خیلی سپاس و نظر دارن چون بازدید انجمن گفتگو آزاد چند برابر انجمن های دیگه هست

RE: انتقادات - ERF@N - 18-07-2014

(18-07-2014، 17:25)sagharvahab نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این به مدیریت ربطی نداره

RE: انتقادات - سارا بهرامپور - 18-07-2014

(18-07-2014، 17:02)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما باید با گذاشتن موضوع های با کیفیت ارسال هاتو زیاد کنی نه با نظر دادن به موضوع ها
ارسال کلماتی مثل خوب بود-دوسش داشتم -...
ارسال شکلک های خالی
اسپم حساب میشن و اسپم دادن خلاف قوانین هستن
من از کجا میتونم صفحه جدید درست کنم که برای انجمن مطلب بزارم

RE: انتقادات - ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ - 18-07-2014

اینجا توضیح داده شدهConfused

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=4232&pid=45098#pid45098

RE: انتقادات - Rainy Lady♥* - 19-07-2014

چرا از ارسال هام زیاد زیاد کم میشه

RE: انتقادات - # αпGεʟ - 19-07-2014

(19-07-2014، 19:00)Rainy Lady♥* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا از ارسال هام زیاد زیاد کم میشه

ممکنه اسپم داده باشید و مدیر بخش مربوطه ارسالی اسپمتونو حذف کرده باشه
و یا تاپیک بی کیفیت گذاشتید که به زباله دان منتقل شده ک باعث کم شدن ارسالیتون میشه..!!

RE: انتقادات - melodi+ - 19-07-2014

ارسال هایی از قبیل مرسی ، ممنون ، خوب بود و .. اسپم محسوب میشه و حذف میشن !