انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - .-Forbidden_Love-. - 23-06-2014

(23-06-2014، 23:10)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 23:05)ahmad^_^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام چندتا از موضوع های منم یا رف سطل زباله یا بستنش یا نوشتن اسپما پاک شد
نمیدونم چرا بعضی مدیرا فقط اینطورین بعضی دیگشون والا بخدا هر چی بگم کم گفتم خوبن

موضوعی که رفته سطل زیباله یا بسته شده !
بی کیفیت بوده !
اسپمی ام که پاک شده اسپم بوده و باید پاک میشده !
اگرم دقت کرده باشید من فقط ننوشتم اسپما پاک شد !
شما تو تاپیکوتانون بحث کرده بودید...قانون انجمن ادبیات رو هم نادیده گرفته بودید !
ولی درمورد بقیه موارد من بی اطلاعم !

بحث کردیم که کردیم اصلا مدیرا خودشون چطور تاپیک میزارن توش میان همه شعر میگن
پس خودشونم قانونو زیرپا میزارن برن پستاشونو تو بحث و گفتگو بزارن نه عاشقانه خانوم!!!!!!!!!!!!

RE: انتقادات - Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ - 23-06-2014

(23-06-2014، 23:18)ahmad^_^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 23:10)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 23:05)ahmad^_^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم چرا بعضی مدیرا فقط اینطورین بعضی دیگشون والا بخدا هر چی بگم کم گفتم خوبن

موضوعی که رفته سطل زیباله یا بسته شده !
بی کیفیت بوده !
اسپمی ام که پاک شده اسپم بوده و باید پاک میشده !
اگرم دقت کرده باشید من فقط ننوشتم اسپما پاک شد !
شما تو تاپیکوتانون بحث کرده بودید...قانون انجمن ادبیات رو هم نادیده گرفته بودید !
ولی درمورد بقیه موارد من بی اطلاعم !

بحث کردیم که کردیم اصلا مدیرا خودشون چطور تاپیک میزارن توش میان همه شعر میگن
پس خودشونم قانونو زیرپا میزارن برن پستاشونو تو بحث و گفتگو بزارن نه عاشقانه خانوم!!!!!!!!!!!!

جای بحث تو گ.آ است نه عاشقانه ها !
من با شما دعوا ندارم من وظیفمو انجام دادم و تذکر دادم و اسپمارم پاک کردم !
موضوعی که بی کیفیت بوده هم باید بسته میشده !
کودوم مدیر ؟! :|
هیچ مدیری دوس نداره !
شما به من لینک تاپیک خودمو دادی دیدید که اسپمای تاپیک خودم رو هم پاک کردم !
من از خدامه موضعاتم اسپم نداشته باشن !

RE: انتقادات - bahare_021 - 24-06-2014

چند بارم باهاشون بحثم شده لامصبا حرف حرف خودشونهBig Grin

دوست عزیز مدیر وظیفشه که موضوعهای تکراری، بی کیفیت و اسپمهای کاربرارو پاک کنه
من حتی موضوعهای خودمم بستم فرستادم زباله دان!
قانون، قانونه چه برای مدیرها چه برای بقیه کاربرها

تلاشتو بیشتر کن سطح کیفیت موضوعاتتو ببری بالا نه که با مدیرها بحث کنی و بهشون بی احترامی کنیShy

RE: انتقادات - ehsas-hs 2 - 24-06-2014

سلام من کاربر EHSAS-HS هستم 
یک نفر یک پیام خصوصی به من داده بود و تو اون تبلیغ سایتشون رو کرده بود 
من هم به یکی از مدیرا گزارش کردم 
منتهی نمیدونم چرا من رو هم محروم کردن ....من اصلا تبلیغی نکردم 
لطفا رسیدگی کنید

RE: انتقادات - .-Forbidden_Love-. - 24-06-2014

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=117440
خوب این تاپیک یعنی چی همشم هی میزاره نسخه فلان نسخه فلان اونم پایین نمیزاره میزاره بالا
اصلا حق مارو میخوره میزاره تاپیکشو اون بالا بین ما و مدیرا نباید چنین فرقی باشه بعدشم تو تاپیکش یکی شعر میگه یکی عکس میزاره هیچکسم بهش گیر نمیده چرا چون مدیره هه

RE: انتقادات - ∆ MeRzaD ∆ - 24-06-2014

(24-06-2014، 11:46)ahmad^_^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب این تاپیک یعنی چی همشم هی میزاره نسخه فلان نسخه فلان اونم پایین نمیزاره میزاره بالا
اصلا حق مارو میخوره میزاره تاپیکشو اون بالا بین ما و مدیرا نباید چنین فرقی باشه بعدشم تو تاپیکش یکی شعر میگه یکی عکس میزاره هیچکسم بهش گیر نمیده چرا چون مدیره هه
این تاپیک زده شده برای گذاشتن شعر و عکس !

تو همه ی انجمن ها هم همچین تاپیکی پیدا میشه !

حتی باعث میشه کاربرا الکی تاپیک دیگه ای نزنن اگه متن یا عکسی دارن بزارن همون جا !

خیلی از موضوع های کاربرا هم مهم شده حتی بیشتر از موضوع های مدیرا ! (اون بالا قرار گرفته)

RE: انتقادات - bahare_021 - 24-06-2014

(24-06-2014، 11:46)ahmad^_^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون شما به همچین تاپیکی علاقه ندارید دلیل نمیشه که بی کیفیت باشه یا برای بقیه کاربرها نباید گذاشته بشه همچین موضوعی :|

1- اگه شما یه نگاه به آمار بازدید هر 4نسخه بندازی میبینی که تاپیک پر بازدیدی هست برای همین جزء موضوع های مهم حساب میشه.

2- نسخه های قبلی رو که نگاه کاملی کنی میبینی که تعداد پستها و صفحه ها بالاست و مجبور به زدن نسخه جدید شدن و الکی نسخه نزدن!

3- توی قوانینِ اول تاپیک گفته شده میشه عکس هم گذاشت پس مشکلی نداره.

4- ارسالهای اون بخش حساب نمیشه پس نگران اسپم نباش

5- اصلا به مدیر بودن و نبودن هم نداره، نسخه اول این تاپیک رو هیچکدوم از مدیران فعلی نزدن.

موفق باشید.

RE: انتقادات - .-Forbidden_Love-. - 24-06-2014

(24-06-2014، 15:03)bahare_021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون شما به همچین تاپیکی علاقه ندارید دلیل نمیشه که بی کیفیت باشه یا برای بقیه کاربرها نباید گذاشته بشه همچین موضوعی :|

1- اگه شما یه نگاه به آمار بازدید هر 4نسخه بندازی میبینی که تاپیک پر بازدیدی هست برای همین جزء موضوع های مهم حساب میشه.

2- نسخه های قبلی رو که نگاه کاملی کنی میبینی که تعداد پستها و صفحه ها بالاست و مجبور به زدن نسخه جدید شدن و الکی نسخه نزدن!

3- توی قوانینِ اول تاپیک گفته شده میشه عکس هم گذاشت پس مشکلی نداره.

4- ارسالهای اون بخش حساب نمیشه پس نگران اسپم نباش

5- اصلا به مدیر بودن و نبودن هم نداره، نسخه اول این تاپیک رو هیچکدوم از مدیران فعلی نزدن.

موفق باشید.

باشه حرف شما درست دلیل نمیشه که موضوعشو بیاره بزاره تو موضوع های مهم
اگه این طوریه موضوع های مارم قرار بدن اونجا اینکارش به نفع خودشه بعدشم
اگه تو موضوع های مهم نباشه بازدیدکنندشم کمتر میشه بله این طوریاس!!!!
وقتی تاپیکی یه جا ثابت باشه بایدم آمارش بالا باشه ههDodgy

RE: انتقادات - sara2HH - 24-06-2014

سلام چرا نمیتونم پیام ارسال کنم؟HuhUndecided

RE: انتقادات - 30Ḱᗩᔕ - 24-06-2014

(24-06-2014، 17:12)sara2HH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام چرا نمیتونم پیام ارسال کنم؟HuhUndecided

باید ار سال هاتون به 21 برسه ...

این سوال رو باید تو سوالات متداول انجمن بیان می کردید !