انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - MOHSENEBRAHIMI - 21-06-2014

سلام این چه حرفیه معلوم کاربر ها برای ما مهم هستند 

انجمن بر پایه کاربران سرپاست 

تاپیک های شما بیهوده  یا اسپم بوده که حذف شده اند مگر نه تاپیکی بدون دلیل حذف نمیشه

RE: انتقادات - ehsas-hs 2 - 21-06-2014

من همون کاربر EHSAS-HS هستم 
یک نفر یک پیام تبلیغاتی به من داده بود 
و من اون رو به یکی از مدیر ها گزارش کردم 
اما نمیدونم چرا من رو هم محروم کردن ....لطفا سریعا رسیدگی کنید

RE: انتقادات - ~Bad girl~ - 23-06-2014

(21-06-2014، 19:40)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاپیک های شما بیهوده  یا اسپم بوده که حذف شده اند مگر نه تاپیکی بدون دلیل حذف نمیشه

ببین من قبول دارم یه پستم تکراری بوده بقیه چرا؟
دیگه با بچه که طرف نیستین با این حرفا من آروم نمیشم کم عصبی میشم الان سایت و مدیراتون رو اعصابمن
جمع کنین این مدیر جو گیرارو

RE: انتقادات - امیررضا* - 23-06-2014

(23-06-2014، 19:42)maryam1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 19:40)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه با بچه که طرف نیستین با این حرفا من آروم نمیشم کم عصبی میشم الان سایت و مدیراتون رو اعصابمن

میشه چندتاش رو بگین؟

مدیران انجمن موضوع های بیکیفیت که توضیح داده شده و یا تکراری را به زباله میفرستند!

RE: انتقادات - hosein(●̮̮̃•̃) - 23-06-2014

انصافا دمت گرم من ازعقایدم دفاع کردم
نمی خوام نامببرم ولی این دوست هم به من توهین کرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=115035&page=2

RE: انتقادات - ehsas-hs 2 - 23-06-2014

سلام من کاربر EHSAS-HS هستم 
یک نفر یک پیام خصوصی به من داده بود و تو اون تبلیغ سایتشون رو کرده بود 
من هم به یکی از مدیرا گزارش کردم 
منتهی نمیدونم چرا من رو هم محروم کردن ....من اصلا تبلیغی نکردم 
لطفا رسیدگی کنید

RE: انتقادات - ~Bad girl~ - 23-06-2014

(23-06-2014، 19:45)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 19:42)maryam1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه چندتاش رو بگین؟

مدیران انجمن موضوع های بیکیفیت که توضیح داده شده و یا تکراری را به زباله میفرستند!

این تنها مشکل من نی آقا بفرمایید یه پست به عنوان نظر سنجی بیارین تا ببین بقیه کابرا هم نظر منو دارن
حالا من با یکی درافتاد زود از کوره در رفت بقیه صبور ترن

RE: انتقادات - ☼آریا☼ - 23-06-2014

(23-06-2014، 22:38)maryam1234 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-06-2014، 19:45)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه چندتاش رو بگین؟

این تنها مشکل من نی آقا بفرمایید یه پست به عنوان نظر سنجی بیارین تا ببین بقیه کابرا هم نظر منو دارن
حالا من با یکی درافتاد زود از کوره در رفت بقیه صبور ترن

به موضوع های بقیه نگاه کن.مشکلاتتو میفهمی

RE: انتقادات - .-Forbidden_Love-. - 23-06-2014

سلام چندتا از موضوع های منم یا رف سطل زباله یا بستنش یا نوشتن اسپما پاک شد
نمیدونم چرا بعضی مدیرا فقط اینطورین بعضی دیگشون والا بخدا هر چی بگم کم گفتم خوبن
چند بارم باهاشون بحثم شده لامصبا حرف حرف خودشونهBig Grin

RE: انتقادات - Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ - 23-06-2014

(23-06-2014، 23:05)ahmad^_^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام چندتا از موضوع های منم یا رف سطل زباله یا بستنش یا نوشتن اسپما پاک شد
نمیدونم چرا بعضی مدیرا فقط اینطورین بعضی دیگشون والا بخدا هر چی بگم کم گفتم خوبن

موضوعی که رفته سطل زیباله یا بسته شده !
بی کیفیت بوده !
اسپمی ام که پاک شده اسپم بوده و باید پاک میشده !
اگرم دقت کرده باشید من فقط ننوشتم اسپما پاک شد !
شما تو تاپیکوتانون بحث کرده بودید...قانون انجمن ادبیات رو هم نادیده گرفته بودید !
ولی درمورد بقیه موارد من بی اطلاعم !