انجمن های تخصصی  فلش خور
بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فیلم و سینما (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- موضوع: بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ (/showthread.php?tid=12342)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

RE: بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ - دانيال كارپسند - 14-07-2013

خوب بود

RE: بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ - Łost Đλtλ - 17-07-2013

بهترین فیلمایی که دیدم پدر خوانده است
بدترینشم تمام ملو درام های ایرانی

RE: بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ - YASI007 - 22-07-2013

بهترينها:Expendables1-2 G I JOE Ocean 11 12 13 وبقيه ي فيلماي اكشن با بازيگراي معروف
بدترينهاSadاولين فيلم با بازيJason stathamكه بدم اومد،من همه ي فيلماشو دوست داشتم)Redemption

RE: بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ - MAHTA .S - 23-07-2013

بد تری ن شیطان مرده خارجیه
بهترین به سوی خوشبختیHeart

RE: بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ - naghmeh.p - 30-07-2013

بهترین فیلم ایرانی که دیدم دل شکسته و خارجی مقصد نهایی5 و کلبه ی وحشته اویل اد و مزخرف ترین فیلمی که دیدم همه چی اروووومه بوده

RE: بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ - arooos - 31-07-2013

بهترین سریال 3در4 بدترین ده رقمی

RE: بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ - kim nana... - 31-07-2013

بهترین فیلمم پسران برتر از گل بود بد ترین فیلمم هر فیلمی که ایرانی باشه بد ترین فیلمه

RE: بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ - فاطمه 79 - 02-08-2013

بدترین بد ترینشون  توایلایت بود وبهترینشون هم توتال ریکال بودبهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ 11

RE: بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ - M.H2 - 02-08-2013

بهترینshe is the manBig Grin
بد ترین:پیتزا مخلوطConfused

RE: بهترین و بدترین فیلمی که دیدی چی بود ؟ - D-: - 02-08-2013

بهترین ایرانی:دایره زنگی،ورود آقایان ممنوع،مارمولک،جدایی نادر از سیمین،بی پولی،پستچی 3بار در نمیزند،ارتفاع پست،من همسرش هستم،علی سنتوری،آواز قو،تسویه حساب،سوپراستار،توفیق اجباری،نیش زنبور،میم مثل مادر،گشت ارشاد،سن پطرزبورگ،صمد،دشنه،سوته دلان ...
بدترین ایرانی:شارلاتان،اگه میتونی منو بگیر،چند میگیری گریه کنی،اگه میتونی منو بگیر،اوووووه زیادن دیگه یادم نیست
بهترین خارجی:               hurribble boses   crazy,stupid,love    animal    hot chick    american pie      how I met your mother     ted      babble      harry potter    looper    reseadent evil      mirror    grudge    walking tall      21       a thousand words   خماری 1،2        norbit      meet the fockers      تایتانیک                                                   
البته بازم هست ولی دیگه بیشتر یادم نیست
بدترین خارجی:3،4تا الان یادم هست ولی موضوعشون یادمه.اسمشون یادم نیست. فیلم ترسناک مسخره هم زیاد دیدم مثه evil dead البته خیلی قدیمیه
کره ای و هندی و ترکی هم چند تا دوست دارم.مثه حریم سلطان،دلم برات تنگ شده که الان داره تو فارسی وان نشون میده،ویر و زارا که هندی بود همچنین جوری جوری چوبکه چوبکه وگاهی خوشی گاهی غم.همون که ندا تو آکادمی آهنگشو میخوند به هندی