انجمن های تخصصی  فلش خور
جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+--- موضوع: جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید! (/showthread.php?tid=115648)

صفحه‌ها: 1 2 3

جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید! - ✘PETER✘ - 05-06-2014

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پرتغال در گروه G جام جهانی 2014 برزیل باید با تیم‌های آلمان، غنا و آمریکا رقابت کند. این در حالی است که وضعیت کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن پرتغال برای حضور در جام جهانی مشخص نیست و این بازیکن با مشکل مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند.جادوگر غنایی در گفتگو با رسانه‌های این کشور درباره مصدومیت کریستیانو رونالدو گفت: من می‌دانم دلیل مصدومیت او چیست. من باعث شدم تا او مصدوم شود تا یا جام جهانی را از دست بدهد یا به دیدار با غنا نرسد.او ادامه داد: من درباره او خیلی جدی هستم. هفته پیش به دنبال چهار سگ بودم تا از آنها بتوانم یک روح پلید برای مصدوم کردن رونالدو استفاده کند. مطمئن هستم کاری از دست پزشکان بر نمی‌آید. دلیل مصدومیت او مشخص نیست و من مطمئن هستم کاری از دست پزشکان بر نمی‌آید.

جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید! 1

RE: جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید! - Alijah-1994 - 06-06-2014

Raste,?
Vali mn Chris'o dus daram
Kheili khub bazi mikone

RE: جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید! - سوپرمغز - 06-06-2014

وا خدا بزنه پس کلش بلکه آدم شه.چه غلطا میکنن مردم.بگو تو الان چطور این کارو کردی ؟صابت کنHuhTongue

RE: جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید! - Interstellar - 06-06-2014

با اینکه اصلا طرفدار رونالدو نیسم ولی جادوگر چه آدم بی شعوریه
اگه واقعیه خدا سرش میاره که از قدرتش اینجوری استفاده میکنه......

RE: جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید! - ◄Iяαи► - 06-06-2014

آش...آل بیشوور بآ این قیآفش کی میتونه کریستینوی منو مصدوم کنه!!!

RE: جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید! - t★r G!RL$ - 06-06-2014

خیال کرده هع.

RE: جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید! - mahan04 - 06-06-2014

منگل تر از ان ندیده بودم یکی بیاد اینو برداره ببره تیمارستانTongue

RE: جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید! - ℜ. mti - 06-06-2014

دروغه بابا همچین چیزی به نظر من امکان نداره اگه هم امکان داشته باشه فردا تو دم در خونشم :viki::viki::viki:

RE: جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید! - ~ArTaBaNoOs~ - 06-06-2014

بچه چ تپل بود
Big Grin

RE: جادوگر غنایی: من رونالدو را مصدوم کردم، کاری از دست دکتر ها بر نمی‌آید! - مهدی خسته۲ - 07-06-2014

کیرس نیاد من میااااااااااام.میترکونمتون که کریسو نترکونید