انجمن های تخصصی  فلش خور
[ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] (/showthread.php?tid=298082)

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - Medusa - 17-08-2021

(17-08-2021، 15:42)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باورم نمیشه بتونی 
ایکاش منم اینطوری بودم 
منم میخوان خرخون باشم 
ولی نمیتونم گشادم گشادددد |:

همین من قرار بوده از 5 برم بخونم -_- هنوز اینور و اونور ولم. اه. 

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - Berserk - 17-08-2021

(17-08-2021، 15:45)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:42)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باورم نمیشه بتونی 
ایکاش منم اینطوری بودم 
منم میخوان خرخون باشم 

Telegh_01
میتونی
یه جورایی تفریح سر جاش درسم سر جاش میشه
من بعضی اوقات با خودم فکر میکنم چرا درس نخونم در صورتی که بعد از این که درسمو کامل بخونم میتونم بشینم اشکارا بدون این که مامانم گیر بده گیم بزنم؟

چجوری بتونم؟): 
من خیلی سست عنصرم تو همه چی... بچه ها در جریانن 
عه گیمری؟((((= من نیستم ولی گیمری خیلی خوبه میگن باعث میشه کیفیت رویاهای خواب بهتر شه و امکان لوسید دریمم بالا میبره .__. 

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 17-08-2021

(17-08-2021، 15:45)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:43)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.
نترس اون موقع انتظار نداشتم الان هر چی دلت میخواد بگووو

باشه گفتم

مرســـــــــــی

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - Berserk - 17-08-2021

(17-08-2021، 15:46)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باورم نمیشه بتونی 
ایکاش منم اینطوری بودم 
منم میخوان خرخون باشم 

چه تفاهمی منم میخواستم پنج برم|: 
میای پنج و نیم بریم دیگه خدایی ؟

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - سهَ‌ند - 17-08-2021

ها ها منم یه پیام خوب گرفتم دلتون بسوووزه

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - Medusa - 17-08-2021

(17-08-2021، 15:47)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:46)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه تفاهمی منم میخواستم پنج برم|: 
میای پنج و نیم بریم دیگه خدایی ؟

آره جدی. بدجور موافقم. :|
تا شیش و نیم خوبه؟ یا هفت؟

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - *Aɴѕel* - 17-08-2021

(17-08-2021، 15:25)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:21)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا من حق ندارم اینستاگرام داشته باشم؟.-.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چراااااااااااااااااا

کی حقشو نمیده؟

یه عزیزی به اسم مادر

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 17-08-2021

(17-08-2021، 15:46)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:45)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
میتونی
یه جورایی تفریح سر جاش درسم سر جاش میشه
من بعضی اوقات با خودم فکر میکنم چرا درس نخونم در صورتی که بعد از این که درسمو کامل بخونم میتونم بشینم اشکارا بدون این که مامانم گیر بده گیم بزنم؟

چجوری بتونم؟): 
من خیلی سست عنصرم تو همه چی... بچه ها در جریانن 
عه گیمری؟((((= من نیستم ولی گیمری خیلی خوبه میگن باعث میشه کیفیت رویاهای خواب بهتر شه و امکان لوسید دریمم بالا میبره .__. 

میتونی سخت نیست مث یه معتاد در کمپ میمونه اولش از شدت درد(دوری از موبایل و وسایل الکترونیکی)نمیدونی چیکار کنی اما یه مدت که بگذره میتونی درس و کتاب و ...
جایگزینشون کنی^^

اره(:/دقیقا چون بازی ها قوه تخیل را قوی کننن(:

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - سهَ‌ند - 17-08-2021

نقل قول: سهنددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد​دددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

بله؟

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - *Aɴѕel* - 17-08-2021

ملی ای همای نازنینا حالا ک من افتاده ام به کنعان غم مخور

تاثیر گذار بود