انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=265639)

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:25)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:24)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی 3 من بودم! |:
اون چهار بود که به خاطره ها پیوست!

تو نرو وسط بنت میکنن الان اعصاب ندارن پاشو تخمه بیار بشینیم نگا کنیم
|:
:|
|:
|:
|:
|:
|:
|:

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - Mr. Potato Head - 15-06-2017

اون تخمه ی من دست کیه

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:27)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:25)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا فرید کی بود وقتی من نبودم؟؟؟؟
تا جایی ک من یادمه داشتید دعوا میکردید باید یکی جمعش میکرد کلا همیشه دهنتون گشادتر از مغزتون بود 

اون موقه ک شما داشتی تازه بازی آنلاین میکردی من با فرید و ماکان تو گ ا بودم اینم میخای انکار کنی ؟ 
از سال بعدش شرو کردم تاپیک زدن

افرین سال بعدش شروع کردی وقتی من مدیر بودمkaffe2
کی تاییدت کرد؟من!

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - Aiden Pearce - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:28)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا همه واسه ما شاخ شدن هیزم تر میفروشیم 
پشتشونیم میگن نبودی 
راهنمایی میکردی میگفتن تو نبودی 
کلا حذب باد بچه هستید ولی عقل ک دارید 

تو حرف از راهنمایی نزدی گفتی گندت کردم
نکنه میخای بگی من تورو فرستادم تو فلش ؟ 

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - A lover - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:27)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:24)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:22)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:20)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:18)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ حالی میده تو فلش اِعتصاب کُنیم بعدش بن شیم به افسانه ها بپیوندیم!
D:

اره خیلییییی بعد بریم تیمارستان همگی باهم
خودتُ قاطی نکن :V
تو نامزد کردنت چی بود!
5 سال دیگه تازه باس دنبال خواستگار میگشتی |:
+
هروقت نرم افزاررو دانلود کردی به چند نفرم بگو بات همراه شن |:
حال میده صوتی 
TEAM SPEEK
بعد از دانلود من توضیحاتو میدم!
چرا؟؟؟؟؟؟!!!
باو طرفایه ما تو 14هم میرن
این نهایت بی فرهنگیُ عقب موندگیه!
منظورمم تو نیستی!
من سنم از تو پایین تره اینارو میدونم! دیگه خودت باس عاقل باشی!
تورک کُجا؟ |:

نه اصن دخترا خودشون میخوان خانواده زورذ نمیکنه اکثرا معتقدن بچه ها زود چشمو گوششون باز میشه بخاطر اون هروقت بخوان میزارن شوهر کنن تا یه وقت ابروشونو نبرن میدونی که منظورم چیه
اخه ببین یه محرمیتی چیزی باشه بهتره تا همینجوری گناه کنیم
شاهیندژ رو میشناسی؟؟ البته اینجا همه بالایه 18 ازدواج میکنن
ولی تو میاندواب 14

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - A lover - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:29)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون تخمه ی من دست کیه

دست علی :|

(15-06-2017، 15:30)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین سال بعدش شروع کردی وقتی من مدیر بودمkaffe2
کی تاییدت کرد؟من!

تو ضد من بودی من خودمو جر دادم تا دیدت مصبت شد 
صابر به من گف مدیرا باهات مخالفن کی مخالفه ؟ شیوا 

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:28)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصول کارتون این بود ی تیکه به ما مینداختین منتظر جواب وایمیستادین بن میکردین /: 
خوبه سابقه اخطارم هست ینی بقیه مدیرا مرده بودن ؟ 
چرا باس شیش هفتا اخطار پش سرهم رو تو بدی ؟
تصویر گویاست پسرم 
اخطار دوم سومچهار و پنج  ماله منه 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Capture-2017-06-15-17-00-49.png
هیچوقت ادم نمیشی 

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:25)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:24)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی 3 من بودم! |:
اون چهار بود که به خاطره ها پیوست!

عزیزم تو اخرین عضو اکیپ بودی بین منو علی 2 دعوا بود سر شماره 
تو علی 4 بودی 
همونی ک تو تل فش مادر داد بلاک کرد (: 
فازت الان دِپه دوس داری تخریب کنی 
فش مادر ندادم یه چیز دیگه گفتم اونم بد بود!
ولی یادمه که همین حس تورو داشتم اونموقع اونوقت تو اومدی چار تا استیکر ناجورُ فش اینا دادی!
نزار منم استارت کنم 
بیخیال شو 
گذشته ها ، گذشته
D:

خوبه فسیل فلشم حافظم هم اونقد ته نکشیده  ی چیزایی یادمه ک دارم میگم
واسا برم بعد پشت سرمون تف بنداز 

(15-06-2017، 15:32)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فازت الان دِپه دوس داری تخریب کنی 
فش مادر ندادم یه چیز دیگه گفتم اونم بد بود!
ولی یادمه که همین حس تورو داشتم اونموقع اونوقت تو اومدی چار تا استیکر ناجورُ فش اینا دادی!
نزار منم استارت کنم 
بیخیال شو 
گذشته ها ، گذشته
D:

حاجی تو گپ همه غیدن بهت منم یبار اینکارو کردم دیدم اف شدی اومدم پی ویت یادم نمیاد چی گفتم ولی هر چی بود بول شت نگفتم بت 
بیخی مهم نی همه رو نمیشه راضی نگ داشت حداقل از افتخاراتمه مص امید خودمو ب کسی ننداختم مص اهورا با چرت گفتن به دخترا خودمو گنده نکردم ...
جو فلش هنوزم مریضه درست هم نمیشه