انجمن های تخصصی  فلش خور
€¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ (/showthread.php?tid=107656)

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - M!sSy-nap - 12-05-2014

روژی صب اینجا میآی؟

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Dead Silence - 12-05-2014

بت میخـوره بـزرگ تـر بـآشی مخسـنیـــو9و9و (*ـ_ـ)

نقل قول: مـــرضی >_<

ایششش گمشـو بـآ من نحـرف عـبضـییییی >_____<

________________________________________________________________________________​______________________________________________________________________

مـرضییییی !؟

(12-05-2014، 19:24)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من تو سپاس خعلی دست و دل بازم|:
ببینید تعدادشونو||:

منم خیــلی دستو دلبازم
ببینین تعدادشونو =|

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Brooklyn Baby - 12-05-2014

(12-05-2014، 19:25)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 19:06)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـآو مهروآع ک چی |: !؟ ..

خُ خـوش بهـ حـآلـت |:

والـآ بغـرعـآن !|:

دِ نـفـهـم بـنـگـر >.<
مـن دآشـتـم مـرضـی رو مـیـگـفـتـم مـیـگـفـت بـآ عـرفـآن کـآر دآره !!

تـو هـم حـآلـت خـوش نـی هـآ ..
هـی مـیـگـم بنـگـر ..
خـو وخـتـی مـیـگـی تـو و عـرفـآن بـآز مـیـگـم بـنـگـر متـوجـه شـو اونـو نـمـیـگـم دگ !!

مهراوه خعلی گ*هی|:
عوضی پرو>_<
مرضی دوروخ میگه من منظورم یه چی دیگه بود-_-

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - MOHSENEBRAHIMI - 12-05-2014

(12-05-2014، 19:25)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

________________________________________________________________________________​______________________________________________________________________

مـرضییییی !؟
سن واقعی من فاش نمیشه Confuseds32:

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Dead Silence - 12-05-2014

(12-05-2014، 19:25)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 19:06)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـآو مهروآع ک چی |: !؟ ..

خُ خـوش بهـ حـآلـت |:

والـآ بغـرعـآن !|:

دِ نـفـهـم بـنـگـر >.<
مـن دآشـتـم مـرضـی رو مـیـگـفـتـم مـیـگـفـت بـآ عـرفـآن کـآر دآره !!

تـو هـم حـآلـت خـوش نـی هـآ ..
هـی مـیـگـم بنـگـر ..
خـو وخـتـی مـیـگـی تـو و عـرفـآن بـآز مـیـگـم بـنـگـر متـوجـه شـو اونـو نـمـیـگـم دگ !!

پَ مـَریضی از من نقل قول میکـنی ؟ |:

دوساعت ایسگآ گرفتـی !Exclamation

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - ☆★ super star★☆ - 12-05-2014

(12-05-2014، 19:22)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 19:21)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 19:19)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 19:18)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: خوب زود تر میگفتی |:

خوب الـآن گفـتم در جریـآن بـآشی مخســنیـو |: ExclamationAngelAngel
اضافه شدی...|:

تَـنـکـس |: .. [!!]

چنـدمـی تُ !؟ |:
اول|:

(12-05-2014، 19:22)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 19:21)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 19:20)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 19:18)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داشت حقم خورده میشد مجبور بودم Angel

( یه کپی پیست ساده)
خسته نباشی:|
شما با واژه سپاس اشنایی دارید؟|:
خیر-_-
ولی ما داریم |:

خسیس|:

دادم بت-_-

(12-05-2014، 19:25)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـرضییییی !؟

هیم؟چرو؟
مــرضِ مریض >ـ<

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Brooklyn Baby - 12-05-2014

مـرضییییی !؟

بلی عخشم(:؟

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - ☆★ super star★☆ - 12-05-2014

(12-05-2014، 19:25)یه تنهای بی ستاره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روژی صب اینجا میآی؟

کی؟