انجمن های تخصصی  فلش خور
[ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] (/showthread.php?tid=298082)

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - Đęąđ.ğïřł - 17-08-2021

خعلیییی دوست دارم شقایق جونم ،ممنون ک قبول کردی جزو دوستات باشم ،خیبی باحالی♡

اینطوری میگین ادم شرمنده میشه :|||||
مگ من کیم حالاTelegh_00
دورت بگردم♡

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 17-08-2021

(17-08-2021، 15:34)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:29)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^^ حواهش میکنم
بازم از این خوابا دیدی بیا من تعبیرش کنم خوابات برام جالبه*-*
یه جورایی هس میکنم آینده بینی داری تو خوابت

مگهههه میشههه 
بزار آخر اون خوابمو بگم اولش زیاد معنی نداشت 
داشتم فیلم میدیدم تو خوابم 
بالکنو نگاه کردم ی پیرزنه نشسته بود با ی چیزی شبیه پیپ ولی پیپ نبود داشت میکشیدش 
رفتم طرفش گفتم تو کی ای اینجا چیکار میکنی؟ گفت نگینی خیلی دوست داره 
گفتم چرا چرت و پرت میگی میگم تو کی ای؟ سرشو انداخت پایین ی ثانیه دوباره بهم نگاه کرد با ی لبخند گفت اون تورو خیلی دوست داره 
گفتم نه توروخدا دوست نداشته باشه بعد پاهاشو گرفتم از ۱۵ ۲۰ طبقه پرتش کردم پایین اومدم برم بشینم بقیه فیلم دوباره دیدم برگشت رفتم طرفش گفتم من همین الان تورو پرت کردم پایین از کجا اومدی .___. 
بعدش گفت نگینی میخواد تورو با خودش ببره 
بعد تبدیل به ی مار شد و بهم حمله کرد :| 

پ.ن: نگینی مار ولدمورت تو هری پاتر بود |||: 
پ.ن ۲: همین الان قیافه پیرزنه رو یادم اومد و مامان بابابزرگم بود |||:

یه خبــــــــــــــر عالــــــــــــــــی!
هر کسی که زمان حیاتش خواب فامیل مرده ای یا هر انسانی که قبلا زندگی میکرده الان در قید حیات نیست
به معنای این است که در آینده نچندان دوری با حوشبحتی بزرگی میرسی(:
و درباره نگینی این جمله رو یادم میندازه
هرگونه که هستید، باید با خودتان کنار بیایید. شما هنوز خودتان را باور ندارید، چیزهایی که شما آنها را ضعف می شمارید باید از بین بروند.

(17-08-2021، 15:35)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:30)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چی بگم._______. من کلا موبایل ندارم راستش"-"

چرا آخه؟): 

(17-08-2021، 15:32)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم همینطوری حس میکنم

شاید .___. 

(17-08-2021، 15:30)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره اقایی|:

آخجون ^-^ |: 

به سن قانونی نرسیدم*-*
شوخی کردم خودم دوس ندارم یه جورایی از ای خرخونا که همش سرشون تو درسه هستم._______.

(17-08-2021، 15:36)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:34)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا من دارم برای همتون مینویسم برای منم بنویسید دیگه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16265196614916

خودت رو از پیام های من محروم کردی

._. تو ذهنت مسمومه فک میکنی ناراحتم ازت والـــــــــــــآ

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - Berserk - 17-08-2021

(17-08-2021، 15:39)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:34)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگهههه میشههه 
بزار آخر اون خوابمو بگم اولش زیاد معنی نداشت 
داشتم فیلم میدیدم تو خوابم 
بالکنو نگاه کردم ی پیرزنه نشسته بود با ی چیزی شبیه پیپ ولی پیپ نبود داشت میکشیدش 
رفتم طرفش گفتم تو کی ای اینجا چیکار میکنی؟ گفت نگینی خیلی دوست داره 
گفتم چرا چرت و پرت میگی میگم تو کی ای؟ سرشو انداخت پایین ی ثانیه دوباره بهم نگاه کرد با ی لبخند گفت اون تورو خیلی دوست داره 
گفتم نه توروخدا دوست نداشته باشه بعد پاهاشو گرفتم از ۱۵ ۲۰ طبقه پرتش کردم پایین اومدم برم بشینم بقیه فیلم دوباره دیدم برگشت رفتم طرفش گفتم من همین الان تورو پرت کردم پایین از کجا اومدی .___. 
بعدش گفت نگینی میخواد تورو با خودش ببره 
بعد تبدیل به ی مار شد و بهم حمله کرد :| 

پ.ن: نگینی مار ولدمورت تو هری پاتر بود |||: 
پ.ن ۲: همین الان قیافه پیرزنه رو یادم اومد و مامان بابابزرگم بود |||:

هر کسی که زمان حیاتش خواب فامیل مرده ای یا هر انسانی که قبلا زندگی میکرده الان در قید حیات نیست
هرگونه که هستید، باید با خودتان کنار بیایید. شما هنوز خودتان را باور ندارید، چیزهایی که شما آنها را ضعف می شمارید باید از بین بروند.

وای جدییی؟؟؟ من و خوشبختی محاله 8

خیلی خوب خواب تعبیر میکنی ازین به بعد مشتری خودتم D:

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - سهَ‌ند - 17-08-2021

(17-08-2021، 15:39)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:36)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت رو از پیام های من محروم کردی

چون فک میکنم یچی بگم دوباره بهت بر میخوره

(17-08-2021، 15:41)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای جدییی؟؟؟ من و خوشبختی محاله 8

خیلی خوب خواب تعبیر میکنی ازین به بعد مشتری خودتم D:

32
ای بابا خجالتم میدیدTelegh_01

در خدمتیــــم

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - Berserk - 17-08-2021

(17-08-2021، 15:35)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا آخه؟):

به سن قانونی نرسیدم*-*
شوخی کردم خودم دوس ندارم یه جورایی از ای خرخونا که همش سرشون تو درسه هستم._______.

باورم نمیشه بتونی 
ایکاش منم اینطوری بودم 
منم میخوان خرخون باشم 
ولی نمیتونم گشادم گشادددد |:

(17-08-2021، 15:42)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.
نترس اون موقع انتظار نداشتم الان هر چی دلت میخواد بگووو

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - Medusa - 17-08-2021

(17-08-2021، 15:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:32)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی قشنگ بود. Telegh_34  بیا لپتو بکشم. :*

از خودم درآووردم:>
چشمات سبز بود دیگه؟._.

لعنتیِ با استعداد ((':
آره ... 

(17-08-2021، 15:42)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به سن قانونی نرسیدم*-*

باورم نمیشه بتونی 
ایکاش منم اینطوری بودم 
منم میخوان خرخون باشم 
ولی نمیتونم گشادم گشادددد |:

Telegh_01
میتونی
یه جورایی تفریح سر جاش درسم سر جاش میشه
من بعضی اوقات با خودم فکر میکنم چرا درس نخونم در صورتی که بعد از این که درسمو کامل بخونم میتونم بشینم اشکارا بدون این که مامانم گیر بده گیم بزنم؟

RE: [ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ] - سهَ‌ند - 17-08-2021

(17-08-2021، 15:43)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2021، 15:42)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.
نترس اون موقع انتظار نداشتم الان هر چی دلت میخواد بگووو

باشه گفتم