انجمن های تخصصی  فلش خور
• صـنـدلـی داغ نسخه 1 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: • صـنـدلـی داغ نسخه 1 (/showthread.php?tid=237767)

RE: • صـنـدلـی داغ بـا حضور 13790 • - ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ - 02-03-2016

چرا آب خيسه ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
مرغ همسايه چند سالشه ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا ماهي آبميوه نمي خوره ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
لاستیک عشقت پنچر شه چیکار میکنی؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
مرغ اول اومده یا تخمرغ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
از نظر شما عشق چیههههههههه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
اگه اهدای قلب کنی به کی قلبتو اهدا میکنی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
علم بهتر یا ثروت؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا ماهي ها پلك نميزنن؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
خر چرا جفتک میندا زه ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا آدما غرور دارن؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا عاشقا چشمشون کوره؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا ادمها رو نمیشه شناخت ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا عمر گل کوتاهه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
تا حالا زير آب گريه كردي ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چه شامپویی میزنی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
من چقدر دوست داشنیم؟؟؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا خانوما عاشق کادو هستن؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
کی میشه ارزش یک دوست رو فهمید؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
آخرین ارزوت چیه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا پسرا دامن نمی بپوشن ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا به جای شب عروسی نمیگن شب دامادی؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا پسرها ابرو هاشون برمیدارن • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
تا حالا دل شکوندی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
بزرگترین مشکل من چیه از نظر شما؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چی توز موتوری یا اشی مشی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
ميمون چي توز از كدوم كشوره ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
ظاهر خوب یا باطن؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا زير آب نميشه گريه كرد ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
از کی متنفری؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
تا حالا شکست خوردی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
عید رو اولین نفر به کی تبریک میگی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
من کی هستم ؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
به نظر شما کمک فنر ماشین بیگلی بیگلی که گوریل انگوری روش مینشست چی بود؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
  آخر دنیا کجاست؟ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ»»»• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
 از چی خیلی میترسی ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
 چرا عیدی میدن؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
 چرا وقتي از خواب پا میشي ، جیش داري؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
1.     چرا چرخ ماشین میچرخه؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
 - هواپیما بوق داره؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
1.     چرا کسی نمیتونه پشت آرنج خودشو گاز بگیره ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا به فردا نمیگن دیروز؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
اگه موبایلت بیفته تو موال چیکار میکنی؟؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
اگه با كيك بزنن توصورتت چيكار ميكني ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
خانمي كه ميگه مشترک مورد نظر در دسترس نمي باشد ، مجره يا متاهل ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا بعضي ها ميميرن ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا به تو میگن ادم ؟؟؟ چندتا دلیل بیار که تو ادمی ؟؟؟؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا خواننده ها مي خونن ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
الان حالت خوبه؟؟؟ يا فردا ؟؟؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
دوست داری زمان مرگت را بدونی ؟ چرا ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا مرغ ها توي مرغداري تخم ميذارن با اينكه هيچ خروسي وجود نداره ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا به توپ 12 تيكه اي ميگن 40 تيكه ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا ما میتونینیم بجای دماق از دهنمون نفس بکشیم ولی بجای دهن با دماقمون نمیتونیم غذا بخوریم • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا تو خيابون آهنگ رو بلند گوش ميدي ....توخونه كم ميكني......كار برعكس انجام ميديم ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
مرز ایران چند سانتيمتره ؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا زندگي ميكنيم؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
ايا كنكور حذف ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93؟؟؟؟؟؟؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
ساعت چنده؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا الان خواب نيستي  ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا دل ادما بعضی وقتها بی دلیل میگره ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا گوشهای ادما روی پیشونیشون نیست؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا نميتوني چيزي اختراع كني ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا دخترا اینقدر برا پسرا ناز میان؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا وقتي راه ميري دست هامون عقب وجلو ميرن ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
آیاایران وقتی نفت صادرمیکنه بشکه هاشوپس میگیره؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
برای چی من این همه مهربونم؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا زنها سيبيل ندارن ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
به نظر شما حاج زنبور عسل ... عمره رفته يا تمتع ؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا وقتی میمیریم میمیریم؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
1.     چرا آدمها بهم دروغ ميگن؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا بعضي وقتها جواب سوال رو نمي دونيم ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93؟؟؟؟؟؟؟
آیا سگ آبی هم میتونه پارس کنه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
دل آدمي که غمگینه دواش چیه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
تو چرا فوضولی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
وقتي خر مي بيني چي فكر مي كني ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
بزرگترین خواسته ات از خدا؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا فرغون يك چرخ داره ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
بهترین خواننده ای که تا حالا صداشو نشنیدی کیه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
دقیقا بگو بابای پسر شجاع قبل از بدنیا امدن پسر شجاع اسمش چی بوده ؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
مامانتو بیشتر دوست داری یا باباتو؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
این فلانی که میگن کیه ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا وقتی یه سنگ به شيشه  پرت میکنیم شيشه  میشکنه؟؟؟؟؟؟؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا بادکنک میترکه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
به نظرت زندگی چه رنگیه ؟ 
چرا تو توالت فكرت آزاده و خوب فكر ميكني ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا خون قرمزه ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا شبا می خوابیم و روزا بیداریم ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
شاعر چی میگه؟ 
چرا مرغ 1 پا داره؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93
چرا مورچه ها ازدواج نميكنند ؟

RE: • صـنـدلـی داغ بـا حضور 13790 • - هانی* - 02-03-2016

سلام خوبی؟  Big Grin

.بدترین نحوه ی ضایع شدنت چطور و چه موقع بود؟ بعدش چیکار کردی؟

فکر میکنی سخت ترین کار برات چیه؟

ترسناک ترین مدیر انجمن کیه؟

بیشتر چه نوع فیلمی رو می پسندید ؟

نــــــــــــقطه ضعف هاتو بــــــگو... (حداقل یکیشو  :vil: )

دیشب چی خوردی؟
صب چی؟
ظهر چی؟

شنا بلدی!؟

فک کن آخر الزمان ـه وقت داری با 10 نفر کوتاه حرف بزنی کین و چی بشون میگی؟

تو زندگی خودتو آدم موفقی میدونی؟چرا؟

بلدی آشپزی کنی؟

اگه اره چی بلدی؟

تفسیرت از ای شعر چیه یه توپ دارم قلقلی ..............؟

چرا پشه ها بعد از اینکه نیشت میزنن بازم دست از سرت بر نمیدارن؟

چه عاملی سبب سقوط صفویان شد؟

اگه 100000000 میلیون داشته باشی و یهو همش رو از دست بدی ، چکار میکنی ؟

وقت بیکاری چیکار میکنی؟

ب روح اعتقاد داری؟

خب فعلن بسه دیگه...

بدرود... Tongue

RE: • صـنـدلـی داغ بـا حضور 13790 • - mr.destiny - 02-03-2016

(02-03-2016، 12:37)romia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا آب خيسه ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93   دوس داره میفهمی دوس دااااااااااره
مرغ همسايه چند سالشه ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  همسایمون مرغ نداره چون مرغش غازه
چرا ماهي آبميوه نمي خوره ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 چوون ... نمیدونم خودت بگو
لاستیک عشقت پنچر شه چیکار میکنی؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  این یکی دیگرو هم پنچر میکنم بریم   عشق و حال (البته نه از اوناش که شما منحرفا فک میکنید)
مرغ اول اومده یا تخمرغ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  غاز همسایه
از نظر شما عشق چیههههههههه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 خودم خخخخخخخخخخخ آقا اون خانومو بگیر تشنج کرده یکی اینو بگیره غش کرد 
اگه اهدای قلب کنی به کی قلبتو اهدا میکنی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  مگ دست منه ،هرکس احتیاج داشته باشه
علم بهتر یا ثروت؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  کاتانا خخخخخخخخخ سگ درصد ثروت
چرا ماهي ها پلك نميزنن؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 نمیدونم شاید چون اگه پلک بزنن اشکشون با آب قاطی میشه 
خر چرا جفتک میندا زه ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  دو سال کلاس نینجوتسو رفته خخخخخخ
چرا آدما غرور دارن؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  چرا تو نینجایی؟؟؟ به همین دلیل خخخخخخ
چرا عاشقا چشمشون کوره؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  چون عکس عشقشونو میزنن تو عنبیه چشمشون
چرا ادمها رو نمیشه شناخت ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  وجدانا این شکلکا ینی چی؟؟؟ کی گفته نمیشه شناخت ؟
چرا عمر گل کوتاهه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 چون خیلی نازه اصولا هرچی خیلی ناز باشه زود چش میخوره میفته میمیره
تا حالا زير آب گريه كردي ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 والا ما تاحالا روی آب هم گریه نکردیم چه برسه زیر آب
چه شامپویی میزنی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  میتونم درصد فضولیتونو بپرسم ؟؟؟ نه صد درصد؟؟؟
من چقدر دوست داشنیم؟؟؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 به اندازه استاد ماساکی هاتسومی
چرا خانوما عاشق کادو هستن؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  به همون دلیل که از اضافه پول جوراب شوهرشون برا خودشون النگو میخرن 
کی میشه ارزش یک دوست رو فهمید؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 تو شادی ها چون تو مشکلات که همه آدمو ترک میکنن خخخخ عکسش
آخرین ارزوت چیه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 والا فضولی هم حدی داره ولی یه زندگی خوب (همونی که برا غربی ها نیاز اولیه اس )همین 
چرا پسرا دامن نمی بپوشن ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 خخخخخخخخ قضیه مثبت هیــــــــــــــژژژژژژژژژژژژژده میشه
چرا به جای شب عروسی نمیگن شب دامادی؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 عروس چقد قشنگه ایشالا مبارکش باد 
چرا پسرها ابرو هاشون برمیدارن • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 چون دیدن رو چرک نویس خوب امتحان پس داده  حالا دارن رو کاغذ اصلی پیاده میکنن
تا حالا دل شکوندی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 درحد تیم ملی 
بزرگترین مشکل من چیه از نظر شما؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  نینجای با زن نشسته اه ببخشید بازنشسته 
چی توز موتوری یا اشی مشی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 کلا از این چرت و پرتا متنفرم فقط و فقط لقمه خانواده (الکی مثلا من بچه مثبتم )
ميمون چي توز از كدوم كشوره ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 با اون هیکلی که داره فک کنم همسایه سلمان خانه خخخ
ظاهر خوب یا باطن؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 بازم سگ درصد ظاهر چون الآن همه اونقد اسکول شدن دیگه نمیتونن باطنو ببینن
چرا زير آب نميشه گريه كرد ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 تو که انجامش دادی یا تو غیر از خلقی یا اینکار میشه 
از کی متنفری؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  از خودم 
تا حالا شکست خوردی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 تا دلت بخوااااااااااااااااااااااااد
عید رو اولین نفر به کی تبریک میگی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  تو خخخخخخخخخ عیدت مبارک خخخخخخخ
من کی هستم ؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  یه پیش دانشگاهی الآف (نمیدونم درسته یا نه) که اصن به فکر آینده اش نیس
به نظر شما کمک فنر ماشین بیگلی بیگلی که گوریل انگوری روش مینشست چی بود؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93   از جنس کمک فنر ماشین مشدی مندلی خخخخ
  آخر دنیا کجاست؟ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ»»»• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 همین فلشخور چون دیه پسورد زندگیم تو دنیای واقعی رو گم کردم
 از چی خیلی میترسی ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  ماورااااااااااااااااااااااااااااااء هم میترسم هم عاشقشم 
 چرا عیدی میدن؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 اسکولن والا البته اونایی که از ما عیدی خواهند خواست ولی اونایی که به ما عیدی میدن بنده محبوب خدا هستن 
 چرا وقتي از خواب پا میشي ، جیش داري؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  خو مثانه اس دیه اقیانوس آرام که نیس که پر نشه
1.     چرا چرخ ماشین میچرخه؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  مگه دارییییییییییییییم؟؟
 - هواپیما بوق داره؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 آره برو جلو هواپیما وایسا صدا بوقش میفهمی
1.     چرا کسی نمیتونه پشت آرنج خودشو گاز بگیره ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 فک کنم شما نینجاهای منعطف بتونین 
چرا به فردا نمیگن دیروز؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 میگن بذار دو روز بگذره بعد میگن 
اگه موبایلت بیفته تو موال چیکار میکنی؟؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 موال چیه
اگه با كيك بزنن توصورتت چيكار ميكني ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 به به چه کیک خوشمزه ای
خانمي كه ميگه مشترک مورد نظر در دسترس نمي باشد ، مجره يا متاهل ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 مجرده اگه متاهل باشه که شوهرش نمیذاره
چرا بعضي ها ميميرن ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 میخوای مردنم ممنوع کنی؟؟؟
چرا به تو میگن ادم ؟؟؟ چندتا دلیل بیار که تو ادمی ؟؟؟؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 والا تا جایی که ما میدونیم ما آدم نیستیم انسانیم 
چرا خواننده ها مي خونن ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 دیوونن 
الان حالت خوبه؟؟؟ يا فردا ؟؟؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 هفت روز دیگه بعد از ظهر چون میشه چهارشنبه عصر
 دوست داری زمان مرگت را بدونی ؟ چرا ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 نه ندونم هیجانش بیشتره 
چرا مرغ ها توي مرغداري تخم ميذارن با اينكه هيچ خروسي وجود نداره ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 با یه بار رابطه تا یه عمر تخم میذارن فک کنم 
چرا به توپ 12 تيكه اي ميگن 40 تيكه ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 چون تیکه تیکه است 
چرا ما میتونینیم بجای دماق از دهنمون نفس بکشیم ولی بجای دهن با دماقمون نمیتونیم غذا بخوریم • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 میشه ما بلد نیستیم 
چرا تو خيابون آهنگ رو بلند گوش ميدي ....توخونه كم ميكني......كار برعكس انجام ميديم ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 تو خیابون فضا بازه و آلودگی سوتی زیاده
مرز ایران چند سانتيمتره ؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93به اندازه طول میله سیم خار دار
چرا زندگي ميكنيم؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 همون طوری الکی
ايا كنكور حذف ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93؟؟؟؟؟؟؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 خدا کنه حذف بشه راحت شیم
ساعت چنده؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 یک و پنجاه و دو دقیقه 
چرا الان خواب نيستي  ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 سر ظهره الآن از مدرسه اومدم هنو شلوارمو عوض نکردم
چرا دل ادما بعضی وقتها بی دلیل میگره ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 همینطوری الکی 
چرا گوشهای ادما روی پیشونیشون نیست؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 من خدام؟؟؟ برو از خودش بپرس
چرا نميتوني چيزي اختراع كني ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 چرا نتونم خوبش هم میتونم 
چرا دخترا اینقدر برا پسرا ناز میان؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93  کمبود محبت دارن؟؟؟
چرا وقتي راه ميري دست هامون عقب وجلو ميرن ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 برا اینکه بزنیم سر و کله بچه کوچیکارو داغون کنیم خخخخخخ خو برا حفظ تعادل
آیاایران وقتی نفت صادرمیکنه بشکه هاشوپس میگیره؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 نه بشکه اشانتیونه 
برای چی من این همه مهربونم؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 تو مهربون باشی مهربونا باید برن کدوم قبرستون خخخخخ
چرا زنها سيبيل ندارن ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 دارن از ته میزنن
به نظر شما حاج زنبور عسل ... عمره رفته يا تمتع ؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 احتمالا تمتع 
چرا وقتی میمیریم میمیریم؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 حتما انتظار داری وقتی میمیریم زنده شیم
1.     چرا آدمها بهم دروغ ميگن؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 به من چه ربطی داره من که عین تو صد چاکرا باز نکردم که بتونم ذهن افرادو بخونم
چرا بعضي وقتها جواب سوال رو نمي دونيم ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93؟؟؟؟؟؟؟ چون نمیدونم 
آیا سگ آبی هم میتونه پارس کنه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 آره 
دل آدمي که غمگینه دواش چیه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 عشقش
تو چرا فوضولی؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 من؟؟؟ کی فضولی کردم؟؟؟
وقتي خر مي بيني چي فكر مي كني ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 از کلاس نینجوتسو بر میگرده
بزرگترین خواسته ات از خدا؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 امام زمانو ببینم 
چرا فرغون يك چرخ داره ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 خو اگه سه چرخ داشت که دیگه لازم نیود بارو بلند کنیم فقط هلش میدیم 
بهترین خواننده ای که تا حالا صداشو نشنیدی کیه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 زیاد اهل موسیقی نسیتم 
دقیقا بگو بابای پسر شجاع قبل از بدنیا امدن پسر شجاع اسمش چی بوده ؟ • صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 تو بگو ام کلثوم قبل کلثوم اسمش چی بوده 
مامانتو بیشتر دوست داری یا باباتو؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 خودمو
این فلانی که میگن کیه ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 نمیدونم عین کشور میزبان که خیلی هم قویه
چرا وقتی یه سنگ به شيشه  پرت میکنیم شيشه  میشکنه؟؟؟؟؟؟؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 جدیدا شیشه اومده با سنگ نمیشکنه
چرا بادکنک میترکه؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 ساختنش که بترکه یه هیجانی به جو بده
به نظرت زندگی چه رنگیه ؟ خاکستری
چرا تو توالت فكرت آزاده و خوب فكر ميكني ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 چون سکوت همه جارو گرفته خخخخخخخخخخخ
چرا خون قرمزه ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 کی گفته خون سبز هم داریم مثلا خون زامبی خخخخخ خون میگو 
چرا شبا می خوابیم و روزا بیداریم ؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 عرفه میفهمی عررررررررررررررف
شاعر چی میگه؟   چرند و پرند (ترجمه با ادبانه اونی که میخواستم بگم)خخخخخخخخخخخخ
چرا مرغ 1 پا داره؟• صـنـدلـی داغ نسخه 1 93 آرایه ایهام منظور از مرغ زنه و یه پا داشتن هم اصرار الکی مثلا من استاد ادبیاتم 
چرا مورچه ها ازدواج نميكنند ؟ ازدواج میکنن فقط فک کنم ملکشون خیلی خیانت میکنه
انگشتام درد گرف اینقد نوشتم چه خبره اینقد سوال نوشتی؟

RE: • صـنـدلـی داغ بـا حضور 13790 • - mr.destiny - 02-03-2016

(02-03-2016، 12:55)هانی* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوبی؟  Big Grin  سلام

.بدترین نحوه ی ضایع شدنت چطور و چه موقع بود؟ بعدش چیکار کردی؟  تو سایت مدرسه یه موضوع گذاشته بودم بعد مدیر سایت حذفش کردش پرسیدم چرا حذفش کردی گفت کوتاه بود نه ؟ منم خیلی جدی گفتم نه بلندتر بود کل کلاس منفجر شد 

فکر میکنی سخت ترین کار برات چیه؟ درس خوندن

ترسناک ترین مدیر انجمن کیه؟ همشون با من لج اند البته به جز معدودی ولی ترسناک ترینشون [b]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Qนεεɳ♛   هستش به نظرم
[/b]

بیشتر چه نوع فیلمی رو می پسندید ؟  علمی تخیلی

نــــــــــــقطه ضعف هاتو بــــــگو... (حداقل یکیشو  :vil: ) پررو میشی خب ولی یکی شو میگم من خیلی جذابم و این نقطه ضعفمه خخخخخخخخخخخ

دیشب چی خوردی؟ وجدانا یادم نمیاد 
صب چی؟ لقمه خانواده خخخخخخ 
ظهر چی؟  چلو مرغ

شنا بلدی!؟ یک کم

فک کن آخر الزمان ـه وقت داری با 10 نفر کوتاه حرف بزنی کین و چی بشون میگی؟  نمیدونم 

تو زندگی خودتو آدم موفقی میدونی؟چرا؟  موفق ؟؟؟ یک کم ولی درکل از وضعم خوشم نمیاد

بلدی آشپزی کنی؟ داری جک میگی ؟؟؟عین اینه که به دخترا بگی بلدی پارک دوبل بکنی

اگه اره چی بلدی؟ به نام خدا انواع املت خخخخخخخخخخخخخ

تفسیرت از ای شعر چیه یه توپ دارم قلقلی ..............؟  شعر خوبی بود کل بچگیمونو مث اسکولا زندگی کردیم

چرا پشه ها بعد از اینکه نیشت میزنن بازم دست از سرت بر نمیدارن؟ این شانسیه اگه خونت به مزاقشون خوش بیاد دوباره میان 

چه عاملی سبب سقوط صفویان شد؟  همش تقسیر عمه محمود افغان بود اینقد زد تو  سر برادر زاده اش  زد تاریخ مارو قهوه ای کرد

اگه 100000000 میلیون داشته باشی و یهو همش رو از دست بدی ، چکار میکنی ؟  والا اینقد پولو ما تو بازی هامون هم نداشتیم

وقت بیکاری چیکار میکنی؟ اصولا من آدم باکاری هستم همیشه سرم تو موبایله یا پشت کامپیوترم قبلا کتاب علمی میخوندم ولی حالا...

ب روح اعتقاد داری؟ بله

خب فعلن بسه دیگه...

بدرود... Tongue  خدا حافظ

RE: • صـنـدلـی داغ بـا حضور 13790 • - Faust - 04-03-2016

یک سوال با توجه به ویژگیتون برام پیش اومده ..

شما متولد اسفند ماه هستید ؟

RE: • صـنـدلـی داغ بـا حضور 13790 • - mr.destiny - 05-03-2016

(04-03-2016، 20:55)ѕтєяη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یک سوال با توجه به ویژگیتون برام پیش اومده .. سلام

شما متولد اسفند ماه هستید ؟  نه 

RE: • صـنـدلـی داغ بـا حضور 13790 • - ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ - 05-03-2016

پس می نوبت من میشه دقیقا :/ البته میدونم کسی سئوال نمیپرسه خخخخخخ Big Grin

RE: • صـنـدلـی داغ بـا حضور 13790 • - mobin@ - 05-03-2016

اسم : مبینا

فامیل :ا.د

اسم پدر :یعقوب

اسم خاله :| :4 تا دارم کدومش

اسم مادر :رحیمه

اسم زن عمو ._. :سمیرا/سهیلا

اسم عمو :صابر/منصور

اسم برادر / خواهر :ندارم هیچ کدومشو تک فرزندم

اسم عمه .. :عمه ندارم

خییییلی زیاده

RE: • صـنـدلـی داغ بـا حضور 13790 • - mr.destiny - 06-03-2016

(05-03-2016، 23:19)mobin@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم : مبینا

فامیل :ا.د

اسم پدر :یعقوب

اسم خاله :| :4  تا دارم کدومش

اسم مادر :رحیمه

اسم زن عمو ._. :سمیرا/سهیلا

اسم عمو :صابر/منصور

اسم برادر / خواهر :ندارم هیچ کدومشو تک فرزندم

اسم عمه .. :عمه ندارم

خییییلی زیاده
وآت د فآز ؟؟؟
نوبت شما که نیست

RE: • صـنـدلـی داغ بـا حضور 13790 • - raya(love anime)78 - 06-03-2016

سلام خوبی؟

1-بهترین هدیه ای ک تابحال گرفتی؟

2-به نظر خودت مغرور هستی؟

3-تخیلی ترین چیزی که به ذهنت میرسه درباره با آینده بگو.

4-چطوری با فلش خور اشنا شدی؟

5-ترسناک ترین تجربه زندگیت چی بوده؟

6-تو انجمن بیشتر با کی صمیمی هستی؟

7-اهل مسافرت هستی؟

8-دوست داری کجا بری مسافرت (داخلی) ؟

9- چی سفر رو لذت بخش می کنه ؟

10- تا حالا کجا ها رفتی مسافرت ؟

11- سفر خارجی کجا می خوای بری ؟

12- دوست داری با چی سفر کنی ؟

13- یهترین سفری که رفتی ؟

14- آخرین جایی که ممکنه بری سفر ؟

15- آخرین جایی که می خوای بری سفر ؟

16- به نظرت دور دنیار و تو چن ساعت میشه گشت ؟

17- مهمترین چیزی که قبل از سفر برمیداری ؟

18- بیابون , جنگل , کوهستان یا دریا ؟

19- ار بچه های انجمن به نظرت سفر با کی میچسبه ؟

20- با کی نمیچسبه ؟

21- کلا سفر می چسبه ؟

23-ی خاطره بد از فلشخور؟

24-ی خاطره خوب از فلشخور؟

25-عید نزدیکه چ حسی داری؟ ^___^

خب زیاد سوال پرسیدم

فعلن   :4chs: