انجمن های تخصصی  فلش خور
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 (/showthread.php?tid=109812)

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 - ×ThundeRBolT× - 20-05-2014

(20-05-2014، 15:20)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اميرجيوج بدم بيام ندادي ك@__@
من صابروموكوشم>__<
جديدابيام خصوصيام نميادبرام لعنتي>___<

راستي منم شهريورم^___-
3 دفعه پیام دادم ج ندادی >.<

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 - sjmmc - 20-05-2014

(20-05-2014، 15:24)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 15:19)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 15:18)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اسفندیا بدم میاد -_-
فقط بخاطر داداشم Smile
چون اسفندیه |:
تو از داداشت بدت میاد؟ :|

حرصم میده |:
سفره جم نمیکنه،لپ تاپشو بم نمیده،کمکم نمیکنه تو هیچی .. مخصوصا تو کار خونه،و این ک خیلی گهه کلا -_-
هیممم |:
حالا کی باهاش آشتی میکنی؟ Big Grin

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 - ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ - 20-05-2014

(20-05-2014، 15:18)شیـבآ شَهــریوَرے نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شهریوریا خصوصیاتشون چیه؟!

شهرویریآ ~~~>
مهربون ..
احساسی (مهم ترین خصوصیتشونه )
حسآشون خآلصهـ ...
به پزشکی علاقه وافری دارن ...
یعنی دوست دارن یه چیز وتجزیه تحیلل کنن ...
هیممم ...
تا ته توی چیزی رو درنیارن بیخیال نمیشن :||
آرومن بیشتر مواقع ..
بعضی اوقات از روی احساس تصمیم گیری میکنن .. یعنی بیشتر اوقات...
با رعایت فاصله نزدیک همه میشن ((:
صبور ..
خیلی هم منظم هستن ((:
خیلی طول میکشه تا با یکی صمیمی صمیممی از اعماق وجودش بشه ...
هیممم ..
همینآ بود ؟؟؟
((:

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 - Mᴏsᴇs - 20-05-2014

(20-05-2014، 15:23)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 15:19)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهم گف بهت چی گفته
کجاش درمورد این بود که ازم بدش میاد/؟-_-

خنگول .. من اون موقع مسخرت کردم .. پوففف

آقا باشه باشه تیر ماهی ها خوبن :|

من دوسشون دارم :|

(20-05-2014، 15:22)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این فاطی رو تهدید به قتل بچه هاش کردیم:|
دیگه کلا لال شده:|

نع کُلن رفته ..
پیچوندتت:|
انلاینه:|

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 - ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ - 20-05-2014

(20-05-2014، 15:24)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 15:19)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 15:18)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اسفندیا بدم میاد -_-
فقط بخاطر داداشم Smile
چون اسفندیه |:

حرصم میده |:
سفره جم نمیکنه،لپ تاپشو بم نمیده،کمکم نمیکنه تو هیچی .. مخصوصا تو کار خونه،و این ک خیلی گهه کلا -_-
هیممم |:

داداشا کلا همینن تا خواهراشونو حرص ندن ولکن نیستن.همدردیم با هم

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 - ★~Ѕдула~★ - 20-05-2014

از اسفندیا بدم میاد -_-
فقط بخاطر داداشم Smile
چون اسفندیه |:

حرصم میده |:
هیممم |:
اگه داداش نداشتی قدرشو میدونستی:|
من حاضرم یه همچین داداشی داشته باشم...
هر جوری باشه مهم نیس فقط داداش داشته باشم:|
هعییی...

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 - ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ - 20-05-2014

دهنِِ دستم سرویس شد خدآیی :||||||

من عآشقِ دآدآشمهـ .. با تموم اینکه کلی اذیتم میکنه ((:

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 - Ƒαкє ѕмιƖє - 20-05-2014

(20-05-2014، 15:26)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 15:23)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 15:19)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهم گف بهت چی گفته
کجاش درمورد این بود که ازم بدش میاد/؟-_-

خنگول .. من اون موقع مسخرت کردم .. پوففف

آقا باشه باشه تیر ماهی ها خوبن :|

من دوسشون دارم :|

(20-05-2014، 15:22)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این فاطی رو تهدید به قتل بچه هاش کردیم:|
دیگه کلا لال شده:|

نع کُلن رفته ..
پیچوندتت:|
انلاینه:|

نُچ چرت نگو رفته ..

فقد طول میکشه تا از حالت آنلاین دربیاد ..

فاطی هیچوقت نمیپیچونه منو -_- !!

رضا بنال وگرنه میزنمتا تحدیدت میکنما :|

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 - ᵖᵃʳᶰᶤᵃᶰ - 20-05-2014

داداش بد نیست اگه نباشه خونه ساکته ادم افسرده میشه!!!

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 - ★~Ѕдула~★ - 20-05-2014

(20-05-2014، 15:27)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دهنِِ دستم سرویس شد خدآیی :||||||

من عآشقِ دآدآشمهـ .. با تموم اینکه کلی اذیتم میکنه ((:

داداش داری؟؟!