انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - моои - 24-07-2021

(24-07-2021، 17:09)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 17:05)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زهرمار زود باش ._.
اصن نمیگم بمون تو خماری Telegh_16 تا تو باشی دیگ بم زهرمار نگی

گمشوووو
بدرک نگو اصن
۲ ساعته منتظرم خااانوم دهنشو باز کنع._.

(24-07-2021، 17:10)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 17:07)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بد نیست میگذره
دارم واسه کنکور سال بعد میخونم^^
+
دانشگاه چطوره؟
امتحانا تموم شدن؟
خدا قوتتتتتت پهلوون ❤️
تو میتونی :>
برو دهن کنکورو سرویس کن *-*
+
دانشگاه که الان تو تعطیلات بین ترمیم . نمره هامم اصلا عاااااااااااالی بودن ._.
امروز فرداست رئیس دانشگاه صدام کنه پروندمو بده دستم lolll
مرسی مرسی گلاب
+
عه چرا؟
خاب ترم بعد جبران کن
رئیس دانشگاه بیرونت کرد اعلام کن تو انجمن ک همه با قمه مثل هلیا یورش ببریم ._.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *VENUS* - 24-07-2021

(24-07-2021، 17:08)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 17:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اها اها گرفتم ^^
من خود زبان عربیو واقعا دوست دارم
به نظرم خیلی قشنگه
و البته خیلیم سختهههه ._.
بمیرمم یاد نمیگیرم ._.
*.*
جز رتبه برتر های زبان های سخت دنیا معرفی شده ،جداب و شیرینه ولی خب سختی خودشو داره
Telegh_02Telegh_10میدونی باید خیلی کار کنی و بری تو بحرش تا بتونی ولی خب ب نظرم سخت نیست کلی اساتید عربی فارسی زبان داریم
اره واقعا زبان قشنگیه
و خوش به حال شما که بلدین این زبانو ^^

(24-07-2021، 17:08)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 17:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خوبم :>
چه خبرا ؟ روزگار به کامه؟

وای قلبم *-* الان منو نفسم خطاب کردی ؟ *-*
من جنبه ندارما. قلبم ایست میکنه
مگه میشه الان با دیدن این جمله من بد باشم؟
خودت چطوری ؟ خوبی ؟

هـــــي
ما پيش مرگ شما^^
خدانكنه نفـــــــــس^^
هميشه خوش باشي جيگر*.*
مام خوبيم مزگرهD:
خدا نکنه عهههه ._. !
خداروشکر ❤️
مرسی بابت مهربونیت ^^

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - itinamk - 24-07-2021

(24-07-2021، 16:44)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این لحظهfs10 هزار باد تقدیم کوبیک کوییک کوبیاک کوکیاک باد

Telegh_01Telegh_01Telegh_01

(24-07-2021، 17:10)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 17:08)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*.*
جز رتبه برتر های زبان های سخت دنیا معرفی شده ،جداب و شیرینه ولی خب سختی خودشو داره
Telegh_02Telegh_10میدونی باید خیلی کار کنی و بری تو بحرش تا بتونی ولی خب ب نظرم سخت نیست کلی اساتید عربی فارسی زبان داریم

واقعا؟
فارسي سخت تره كه._.
همه هم ميدونيم كه هيچ خارجي نميتونه فارسي بدون لحجه بحرفه._.
عربي سخته ها نه به سختي فارسيالبته اين نظر بندس^^

میدونی عربی خیلی دستور و گرامرش سخته >.<
تلفظ حروفشم دشواره واقعا
فارسی هم سخته اما عربی خیلی سخت تره >.<

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - מַברִיק - 24-07-2021

(24-07-2021، 17:15)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*.*
اره واقعا زبان قشنگیه

عزیز دلی **
هر وقت کمکی خاستی بابت این مورد در خدمتم :}

(24-07-2021، 17:11)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 17:09)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گمشوووو
بدرک نگو اصن

(24-07-2021، 17:10)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا قوتتتتتت پهلوون ❤️
+
مرسی مرسی گلاب
+
عه چرا؟
خاب ترم بعد جبران کن
شددیی
مطمانی نمیخای بدونی :||| ؟
خبر مهمیه انتطار نداری ک اسون بگمش
صب کن خودمو جم کنم ،سختمه

(24-07-2021، 17:11)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گمشوووو
بدرک نگو اصن

خدا قوتتتتتت پهلوون ❤️
+
مرسی مرسی گلاب
+
عه چرا؟
خاب ترم بعد جبران کن

هلیا نکن شَر میشه 5
فکر کن ۱۰ نفری با قمه بریزیم تو دانشگاه 25r30
اتفاقا خیلی وقته دلم میخواد این رئیس دانشگاهو خفه کنم ._.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - מַברִיק - 24-07-2021

(24-07-2021، 17:10)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*.*

واقعا؟
فارسي سخت تره كه._.
همه هم ميدونيم كه هيچ خارجي نميتونه فارسي بدون لحجه بحرفه._.
عربي سخته ها نه به سختي فارسيالبته اين نظر بندس^^

چیزی ک گفتم نتیجه نظر سنجی تمام مردم جهانه دختر :}

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Mohlek - 24-07-2021

یه پیام دارم واس پارسالیپ عزیز

(24-07-2021، 17:17)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 17:15)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره واقعا زبان قشنگیه

عزیز دلی **
هر وقت کمکی خاستی بابت این مورد در خدمتم :}

گمشوووو
بدرک نگو اصن

مرسی مرسی گلاب
+
عه چرا؟
خاب ترم بعد جبران کن
شددیی
مطمانی نمیخای بدونی :||| ؟
خبر مهمیه انتطار نداری ک اسون بگمش
صب کن خودمو جم کنم ،سختمه
فداتون بشم ^^

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ابراهیم هادی - 24-07-2021

(24-07-2021، 17:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 17:05)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نعم نعم

من اهلا و سهلا هم بلدم ^-^
لا هم میشه نه ._.

منم (=