انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 (/showthread.php?tid=290857)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - کــــــــــⓐرمَن - 04-11-2020

(04-11-2020، 12:37)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 12:35)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدرم عالی*−*
ما ت شهر نیریم اردبیل بد نیس فقط من از شهرای زیاد بزرگ خوشم نمیاد ی جوری میشم انگار ی ساعت اونجا باشم هس میکنم ده ساله ک ت شهر غریبم ولی با مامانم رفتن رو دوس دارم و بابامهم ولخرجی کردن رو Big Grin

منم تو دزج ب دنیا اومدم هیچکی ب جز اوناایی ک تو منتقمونن نمیشناسن شهرو
آره /الودگی و بدبختیه
باباها دست ب ولخرجیشون خوبه
تو شهر ما همه همو میشناسن

شهرای کوچیکم بدبختیای خودشو دارهಥ_ಥ
ارع با بابا بری خرید بگی اینو نیاز داری میگیره برات با مامان بری میگه ی ماه پیش یکی شبیه اینو گرفتم/=

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - *VENUS* - 04-11-2020

(04-11-2020، 12:38)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 12:28)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عشقم .----.
چی شدههههههههه؟؟؟؟

هیچD:.
این جمله بو میده ...

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 04-11-2020

(04-11-2020، 12:40)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 12:37)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکرررررررررر،وایسا ببینم.
آها
الان میارم
شما دم در نباشین.
اراذل اوباش زیاده.

مچکرم من خودم از دسته ی اراذلم ×.×
بفرمایید.
اینم شکر.
چیز دیگه ای نمیخواین؟
چایی؟
چسفیل؟(پف پیل)
بستنی؟
نبستنی؟

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 04-11-2020

(04-11-2020، 12:38)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 12:28)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عشقم .----.
چی شدههههههههه؟؟؟؟

هیچD:.
چی شده مل مل؟

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - لــــــــــⓘلی - 04-11-2020

(04-11-2020، 12:39)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 12:34)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عشقم نفس از ته دل دوست دارم D:♡

عرررررررررಥ_ಥمنم همینطور جیمنام عسل کیوت عررررررروووو حیح*−*

هرچی توی دنیاس همه رو داری (:
بدجوری عاشقمون کردی خبر داری؟!D:♡

دارم در وصفت اهنگ میخونم دارم از ذوق میترکمم هقق D:

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - کــــــــــⓐرمَن - 04-11-2020

(04-11-2020، 12:43)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 12:39)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرررررررررಥ_ಥمنم همینطور جیمنام عسل کیوت عررررررروووو حیح*−*

حال من رو ندیدی ک در چه حالم الانಥ_ಥذوق ذوق ذوق مرگ
ای خداااااااااااا("

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - *VENUS* - 04-11-2020

(04-11-2020، 12:42)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 12:40)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مچکرم من خودم از دسته ی اراذلم ×.×
بفرمایید.
اینم شکر.
چیز دیگه ای نمیخواین؟
چایی؟
چسفیل؟(پف پیل)
بستنی؟
نبستنی؟
نه ممنونم .. لطف کردین حتما به لیلی میگم از مامانتون تشکر کنه ..
کیک میخوام درست کنم باهاش .. واسه شمام میارم

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - _sehun_ - 04-11-2020

(04-11-2020، 12:38)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 12:35)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخرش سر این دعوامون میشه/:
اصن دوتامون نه نه سه تامون خب؟
بی بلا):
آفرین آفرین خب از اکسو برام بگو ببینم چی بلدی

اکی حلهTelegh_01
اممم .. یاخدا :/
سهون رپره :/
چانیولم رپه و پارکه D:
دیگه همین دیگه :/

Telegh_01
آفنر
آفنر آفنر
همینام خوب
از کجا اینارو یاد گرفتی؟/:
سهون فامیلش چیه؟

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 04-11-2020

(04-11-2020، 12:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 12:42)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بفرمایید.
اینم شکر.
چیز دیگه ای نمیخواین؟
چایی؟
چسفیل؟(پف پیل)
بستنی؟
نبستنی؟
نه ممنونم .. لطف کردین حتما به لیلی میگم از مامانتون تشکر کنه ..
کیک میخوام درست کنم باهاش .. واسه شمام میارم
(:
به هر حال اگر کمک خواستین منو خبر کنین،من خروس بی محلم(:
GOOD LUCK MISS

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - لــــــــــⓘلی - 04-11-2020

(04-11-2020، 12:44)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 12:43)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حال من رو ندیدی ک در چه حالم الانಥ_ಥذوق ذوق ذوق مرگ
ای خداااااااااااا("

بذا بخونم دیگه خودم دارم میترکم اینجا D:

رویایی ترین روزامو با تو دارم عشقم نفس از ته دل دوست دارم D:
عشقم نفس از ته دل دوست دارم هر چی خوبی توی دنیاس همه رو داری D:
بدجوری عاشقمون کردی خبر داری D:
چه حال خوبی داره عشقت کنارت باشه سر رو شونه هات بذاره (:
هی اسمتو به زبون بیاره زندگی اینجوری چه حالی دارهD: