انجمن های تخصصی  فلش خور
کل کل پرسپولیس و استقلال - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: کل کل پرسپولیس و استقلال (/showthread.php?tid=71242)

RE: پرسپولیسیا بیان تو حالشو ببرن ( استقلالی ها هم بیان بخندن) - amir hossein.z - 10-05-2014

(10-05-2014، 9:07)روناز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هههههههههههه این عکس کیهTongueTongueBig GrinBig GrinSmileSmile[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کل کل پرسپولیس و استقلال 86 [/img]

خب ؟ مثلا الان باید بخندم ؟
مگه قلیون کشیدن بده؟
منم قلیون میکشم
یه چیزی بگو نشه جواب داد
هرچی باشه بهتر از حقیقی لایی خوره

RE: پرسپولیسیا بیان تو حالشو ببرن ( استقلالی ها هم بیان بخندن) - دریای ارامش - 10-05-2014

6تایییییییییییییییییییییییییی

RE: پرسپولیسیا بیان تو حالشو ببرن ( استقلالی ها هم بیان بخندن) - amir hossein.z - 11-05-2014

(10-05-2014، 16:38)دریای ارامش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

6تایییییییییییییییییییییییییی

فقط همینو بلدی؟
چهارتایی؟
لنگی؟

RE: استقلالی ها بیان تو - Meteorite - 11-05-2014

من بی طرفم SleepySleepySleepy نه استقلال نه پرسپولیس 50 50

RE: پرسپولیسیا بیان تو حالشو ببرن - دوست دارم - 13-05-2014

(05-03-2014، 21:36)amir hossein.z نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 21:33)MAHDI 190 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه کیسه کشا!!!
من نمیخام باهاتون بکلم!!!
ولی خداعی تا حالا یکی از بازیکنانتون بهترین بازیکن آسیا شدع؟؟
نه بگو!؟!
تا حالا یکی از بازیکنانتون کاپیتان تیم ملی شدع؟؟؟
همین بسه یا بازم بگم؟؟؟
اس تخ لال سولاخ بوده و هست Sleepy

(05-03-2014، 21:32)amir hossein.z نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 21:28)MAHDI 190 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو باو
6تایی هاعTongueTongueBig GrinBig Grin
مهدی پرسپولیسی ؟HuhSad
آرع بابا
من پرسپولیسم
Undecided
من باید برم جایی
خدافسBig Grin
خدافس
مهدی عشقمی عاشقتم جوری جواب این کیسه کشای شیش تایی رودادی که حرفی واسه گفتن نموند
استقلال سروره
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
البته سطل آشغال 
جــــــــــــــــــــــــــــــونـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ خوردید دیگه فک نزنید

RE: پرسپولیسیا بیان تو حالشو ببرن ( استقلالی ها هم بیان بخندن) - دختــــر نــــــــــــــاز - 13-05-2014

ههههههههههههههه

RE: استقلالی ها بیان تو - الما7777 - 14-05-2014

استقلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال بهترین تیم ایراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان.تا چشم این لنگیااااااااااااااااااااااااااااااااااا درادTongue

RE: استقلالی ها بیان تو - " Arrow" - 15-05-2014

دمت گرم!!

RE: پرسپولیسی ها بیان تو... - مهسا88 - 15-05-2014

دلم برای استقلالی ها میسوزه

آخه آرزوهای محال میکنن

RE: استقلالی ها بیان تو - سینا شیدایی - 16-05-2014

خداییش استقلال بهترینه. آببببببببببببببببببببییییییییییییییییییی