انجمن های تخصصی  فلش خور
درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) (/showthread.php?tid=62635)

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - 30Ḱᗩᔕ - 25-04-2014

(25-04-2014، 10:47)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2014، 13:51)نایریکا-13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2014، 18:27)♥ LoVeLy G!Яl ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2014، 15:38)نایریکا-13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه اسم منو به
(✿ ♥‿♥) paryana
تغییر بدید
ممنون میشم (^_^*)

شمآ شرآیط رو ندآرید

(21-04-2014، 17:07)حسين نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم منرو به بارسلوناي كبير تغيير بديد خود تون تو پيام بهم گفتيد

شمآ شرآیط رو ندآرید
چرا شرایطشو ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟

300 سپاس

(25-04-2014، 9:31)♥ℜOℳℓnÅ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بذارید: 

ℒ♡vℯℒℑ ℙ!ℕℵ

خواهشن فقد زود تر!!:cool:

شرایط رو نداری 300 سپاس

میشه شما شرایط رو بررسی نکنید ؟ Undecided

اینا همش اسپمه ..

شاید بگید این ارسال من هم اسپمه ..

در پیج های قبل می بینید که به خاطر بررسی کردن شرایط ، بین کابران درگیری پیش اومد و همشون اخطار گرفتند ..

از جمله من ..

شما اگه نگید هم در آخر آقا صابر اسمشون رو تغییر نمیده ..

در ضمن اسال در این انجمن حساب نمیشه پس الکی اسال ندید تا ارسال هاتون زیاد بشه .. (:

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - ♥CRAZY G!RL♥ - 25-04-2014

(25-04-2014، 12:01)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2014، 10:47)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2014، 13:51)نایریکا-13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2014، 18:27)♥ LoVeLy G!Яl ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2014، 15:38)نایریکا-13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه اسم منو به
(✿ ♥‿♥) paryana
تغییر بدید
ممنون میشم (^_^*)

شمآ شرآیط رو ندآرید

(21-04-2014، 17:07)حسين نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم منرو به بارسلوناي كبير تغيير بديد خود تون تو پيام بهم گفتيد

شمآ شرآیط رو ندآرید
چرا شرایطشو ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟

300 سپاس

(25-04-2014، 9:31)♥ℜOℳℓnÅ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بذارید: 

ℒ♡vℯℒℑ ℙ!ℕℵ

خواهشن فقد زود تر!!:cool:

شرایط رو نداری 300 سپاس

میشه شما شرایط رو بررسی نکنید ؟ Undecided

اینا همش اسپمه ..

شاید بگید این ارسال من هم اسپمه ..

در پیج های قبل می بینید که به خاطر بررسی کردن شرایط ، بین کابران درگیری پیش اومد و همشون اخطار گرفتند ..

از جمله من ..

شما اگه نگید هم در آخر آقا صابر اسمشون رو تغییر نمیده ..

در ضمن اسال در این انجمن حساب نمیشه پس الکی اسال ندید تا ارسال هاتون زیاد بشه .. (:

من قصد زیاد شدن ارسال و ناراحت کردن کاربران ندارم ولی من دوست ندارم کسی به خاطز من اخطار بگیره .چشم من دیگه بررسی نمیکنم و از اون کاربرایی که به خاطر کار من اخطار گرفتن معذرت خواهی میکنم

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - Mιѕѕ UηυѕυαL - 26-04-2014

خانوم ها و اقایون حتی کسایی که نویسنده هستید .. خواهشا ب کسی نگید که شرایط داره یا نه :|
چون این کار باعث دعوا و ایجاد اسپم میشه :|
بفهمید حرفای منو :| !!

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - ×fteя LifE∀× - 26-04-2014

خب میسی
HeartHeartHeart

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - ×~parand~× - 26-04-2014

بابا لدفن خواهش میکنم رسیدگی کنین
من موندم اگه رسیدگی نمیکنین چرا تایپکو نمیبندین خب وقتی حرفی میزنین پاشم وایسین دیگه
اه

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - # αпGεʟ - 27-04-2014

Nokte 3 ro bekhun sima

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - TurK WolF - 27-04-2014

داداش دستت طلا مال منوNICE BOYبزار

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - pars200 - 28-04-2014

ثثثثثثثثثثثثثثثثثثثثثث

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - ✘ӍДЯЈДл✘ - 28-04-2014

اسم من چندبار ویرایشش کردم ولی دیگه نمیخوام

RE: درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) - pink lady - 29-04-2014

×NoTHIng×
خواهشا:|