انجمن های تخصصی  فلش خور
رسیدگی به شکایات درباره ی بسته شدن تاپیک ها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: رفع مشکلات و سوالات فعالیت در انجمن (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: رسیدگی به شکایات درباره ی بسته شدن تاپیک ها (/showthread.php?tid=21365)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: رسیدگی به تایپک های بسته شده "بدون دلیل" - Y2J - 31-07-2013

(26-07-2013، 1:00)armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـام ..
دوست عــزیز ربطــی بـه بـازدید نـداره ..
همــه میتــونن بـا چـن تــا رفرش بـازدیدشــون رو ببـــرن بــالا ..
تــاپیک شمــا هم بــاعث اسپــم فـراوان میشــد و بــا توجـــه بـه اینکــه در انجمــن " بحث و گفتــگو " قـــرار نــداشت بستـــه شـد ..
چـون همــه می تــونستــن بـاچـن بـار اسپــم دادن کـامنت هــاشونو بــالا ببـــرن ..
واینجــوری حــق بقیــه کـاربرا کـه اسپــم نمیــدن ضـایــع میشــه ..

امیــدوارم قـانـع شــده بـاشیــد ..

بـا تچکــر ..
یعنی چه موضوع بی کیفیته بابا ما داشتیم کل کل می کردیم که یهو جناب اومدین و موضوع روبستی و زدی تو ذوقمون

RE: رسیدگی به تایپک های بسته شده "بدون دلیل" - D-: - 01-08-2013

ببخشین خواستم بدونم دلیل بسته شدن این موضوع چیه؟ملودی خانوم که درگیر کارای مملکت سرش شلوغه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=42556
همه راضی بودن از این موضوع و هیچکی نه گفت تکراری نه گفت بی کیفیت.تازه بیشترم خواستن.این همه زحمت کشیده بودم.همه رو از یه جا که پیدا نکرده بودن.واسه هر دونش سایت رو زیر و رو کرده بودم.
بعدم کاربرا ازین چیزا دوست دارن چون پروفایلشونو از سادگی در میاره.تو همین مدت کمم تعداد بازدید و نظر و سپاسش خوب بود.

RE: رسیدگی به تایپک های بسته شده "بدون دلیل" - melodi+ - 01-08-2013

طبق این گفته بسته شده10. از این به بعد در گذاشتن تاپیک های گفتگوی آزاد سخت گیری بیشتری بکنید زیرا باید تاپیک های بی کیفیت به حداقل برسند .
 در مورد موضوعات دیگه من برسم همرو میبندم ولی منم بیکار نیسم صب تا شب پای نت باشم خوب؟پس هرچی دم دسم باشه و بی کیفیت باشه میبندم

اول اینکه گفتیم تاپیکی که تصاویره تویه تصاویره دیدنی ارسال شه که شما توجهی نکردی موضوعی که در جای مناسب بسته نشه طبق قوانین بی کیفیته
و اینکه سما اومدی جدا کننده گذاشتی خوب حالا اول که من درک نمی کنم چه چیزه مفید یا اموزنده ای داره و کاربرا میان چی میگن؟مرسی خوب بود دستت درد نکنه زحمت کشیدی؟یا مثلا من از سومیه خوشم اومد؟

RE: رسیدگی به تایپک های بسته شده "بدون دلیل" - REZA.N.A - 01-08-2013

اخه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين تاپيك چيش بيكيفيته كه بسته شد

RE: رسیدگی به تایپک های بسته شده "بدون دلیل" - D-: - 01-08-2013

نه خب میتونن استفاده کنن تو امضاشون.من خودم کسی از این چیزا بذاره استقبال میکنم.چیزی که شما خوشتون نیاد دلیل نمیشه بقیه هم خوششون نیاد.من دنبال دستت درد نکنه زحمت کشیدی نیستم.
دوست دارم بقیه استفاده کنن تا پروفایلشون زیبا تر شه در کنارش به منم سپاس بدن چون میدونم تشکر نوشتن اسپمه.
در ضمن من خواستم در قسمت تصاویر دیدنی بذارم ولی به نظرم اینا جز تصاویر دیدنی به حساب نمیومد.آخه نمیشد گفت عکسن.
در ضمن کسی نگفت شما بیکاری و صب تا شب پای نتی.ولی اینکه بخوای چون بیکار نیستی به قول خودت هرچی دم دستت اومد ببندی درست نیست.
اگه مشکل این بود که در جای مناسب نذاشته بودم یه چیزی.هر چند که هنوزم شک دارم این موضوع جز تصاویر دیدنی حساب میشد یا نه.
به هر حال یه کم حالا که مدیری رفتار یه مدیر خوبو داشته باش که همه بگن ملودی بهترین مدیره نه اینکه بهت اعتراض کنن

RE: رسیدگی به تایپک های بسته شده "بدون دلیل" - FARID.SHOMPET - 01-08-2013

نقل قول: اخه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين تاپيك چيش بيكيفيته كه بسته شد

با تاپیک های اسپمزا بیشتر بخورد میشه به تازگی. نباید دیگه از این تاپیک ها گذاشت

RE: رسیدگی به تایپک های بسته شده "بدون دلیل" - melodi+ - 02-08-2013

نقل قول: ولی اینکه بخوای چون بیکار نیستی به قول خودت هرچی دم دستت اومد ببندی درست نیست.l
من میام انجمن گفت و گو آزادو باز می کنن صفحه ی اولم مثلا میزنه نفر قبلی نفره قبلی اینا میشه موضوع های دم دستی چون صفحه ی اوله حالا چون من اونو میبینم و میدونم بی کیفیته نبندم چون دمه دستمه و شما با این موضوع مشکلی داری؟ :|
موضوعت خوب باشه باز میشه ولی گفته شده موضوع های بی کیفیت به حداقل برسند
تو تو این امضاها جز تصویر چیزه دیگه ای میبینی؟ :|
مثلا عکس میبینی؟ :|
من مثل خیلی از مدیر ها دنبال این نیسم بهم چی بگن حرف زیاد زده میشه من به وظیفم میرسم و فعالیتمو می کنم
هروقت باهات بدرفتاری کردم میتونی عکس بگیری بزاری این جا در مورده صجبت کردنه من با خودت قضاوت کنی پس درباره ی این موضوع دیگه حرفی نیست
هرکیم چیزی میگه فشاریه که بهش وارد میشه موضوعشو میبندم
خیلی وقتا میان تو گفت و گو آزاد میگن ملودی فلانه و فلانه من میگم تو کی با من برخورد داشی داری قضاوت می کنی میگه موضوع منو بستی شماهم در حال حاضر جزعه اون دسته ای

RE: رسیدگی به تایپک های بسته شده "بدون دلیل" - D-: - 04-08-2013

من به شما توهین نکردم.
دیدی که موضوعم رو بستی و توضیحشو گفتی اومدم ازت تشکر کردم.
اسم اونا هم جداکننده بود نه امضا.به نظرم چیز به درد بخوری بود.پیام نداشت واسه قشنگی بود.من باهات برخورد نداشتم ولی هم حرفای تو رو دیده بودم هم نظرای بقیه رو خونده بودم.
توهین بهت نکردم که.دیدم در جواب انتقاد ss.ss که انتقاد منم بود اونجوری گفتی به منم برخورد چون منم اومده بودم همونو بگم.

RE: رسیدگی به تایپک های بسته شده "بدون دلیل" - نازگل12 - 07-08-2013

ببخشید شما به راحتی نوشتید تاپیک بی کیفیت و بستید خب دلیلشوکامل توضیح بدیدHuh

RE: رسیدگی به تایپک های بسته شده "بدون دلیل" - FARID.SHOMPET - 07-08-2013

نقل قول: ببخشید شما به راحتی نوشتید تاپیک بی کیفیت و بستید خب دلیلشوکامل توضیح بدیدرسیدگی به شکایات درباره ی بسته شدن تاپیک ها 8
هم توی امضام هست و هم توی پیام خصوصی بهتون گفتم