انجمن های تخصصی  فلش خور
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 (/showthread.php?tid=183648)

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - Apathetic - 15-10-2014

شیوا فک کنم برم بهتر باشه -__-
ب قول این دختره چه قدر غریبم ! یادش بخیر اون قدیما من همیشه عامل دوست شدن یه تازه وارد با قدیمیا میشدم ! کلا تازه واردا میومدن پیش من آموزش کاربر قدیمی شدن ببینن .. خخخ !! 
ب لطف مرضیه بود .. الان دیگه همه ی اونایی ک منو یه روزی میشناختن رفتن .. هعی ! کاری نداری ؟

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - Mïņ̃†êR - 15-10-2014

(15-10-2014، 19:16)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:15)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:14)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:08)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:07)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینجا غریبم، خدافس cry girl

چنتا تاپیک میزنی در روز پسرم؟kaffe2
تو تصاویر دیدنی 3 الی 4 تا ._.
در روز :|

باریکلا افرین ادامه بدهfishing
خوبه آیا؟! .-.
اره خیلی اگه همشون باکیفیت باشن Angel
(15-10-2014، 19:17)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:15)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:14)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:08)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:07)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینجا غریبم، خدافس cry girl

چنتا تاپیک میزنی در روز پسرم؟kaffe2
تو تصاویر دیدنی 3 الی 4 تا ._.
در روز :|

باریکلا افرین ادامه بدهfishing

تو دانستنیها خوبه فعالیت کنم به نظرت ؟؟؟
اره جای خوبیه تو فرهنگی و گردشگریم میخوایم:cool:
(15-10-2014، 19:18)☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:16)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:15)☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حکم سپاسور (چغندر) دارم الان سپاس میزنم میرم ._.
fol

عزیزم داریم پس میدیم دیگه نرو حالاBig GrinHeart

^_-
حق باتوست خخ !
بله بله :bighug:kaffe2

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - Jack Daniel'ѕ - 15-10-2014

(15-10-2014، 19:22)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:20)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:17)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:16)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:15)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زر نزن بیشعور -_-

اون عشق منه (._.) :|

.__________.

حق با تو اصد ببخشید (-_-)

من داشتم ب ی چی دیه میخندیدم :|

خندم گرفته بدجور.. :>

به اینکه یه دختر بهش توپ میخوره 25r30
خیلی باهوشی !kaffe2

میدونم (-_-)

مرسی شیوا جان حرفات خیلی مثل همیشه تاثیرگذار بود ! *_*
من باس برم .. BYE

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - Jack Daniel'ѕ - 15-10-2014

(15-10-2014، 19:24)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب قول این دختره چه قدر غریبم ! یادش بخیر اون قدیما من همیشه عامل دوست شدن یه تازه وارد با قدیمیا میشدم ! کلا تازه واردا میومدن پیش من آموزش کاربر قدیمی شدن ببینن .. خخخ !! 
ب لطف مرضیه بود .. الان دیگه همه ی اونایی ک منو یه روزی میشناختن رفتن .. هعی ! کاری نداری ؟

اون سینا بود دختر نبود 25r30

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - Mason - 15-10-2014

شیوا؟

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - Mïņ̃†êR - 15-10-2014

(15-10-2014، 19:24)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیگره منی تو بیا منو بزننننننننننننننننننننننننننننننننن ولی نروBig GrinBig GrinBig Grin

عشقمی یدونه باشی 

منم که بوقم خخخخخ  باشه گلم اگه کار داری برو منم فکم گرم شده  تا صب صبت میکنم

(15-10-2014، 19:28)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا؟

بله؟

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - Mason - 15-10-2014

(15-10-2014، 19:28)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-10-2014، 19:28)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا؟

بله؟
ن ن هیچی ..

خدافظ

حالا هرچی بود .. دختر یا پسر بودنش مهم نیس ! .. ( نوع لفظش و حرف زدنش مث دخترا بود )
مرسی از نکته ای ک گفتی :|
شیوا عزیزم من دلم میخاد تمام عمرمو بشینم بات حرف بزنم ولی فک کنم نتم داره میتمومه ..
فردا ب احتمال 80% ساعت 12 ظهر میرم پارک آب و آتش .. باید زود بخابم چون فردا زود میخام برم ! البته اگه برم .. میرم بخابم .. فظ آل (:

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ - 15-10-2014

عزیزم داریم پس میدیم دیگه نرو حالاBig GrinHeart
بله بله :bighug:kaffe2

هیشه حق با توء ..!
والا ^_-