انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - فرنودِ بن گیومرث - 23-07-2021

(23-07-2021، 22:01)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 22:00)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه داستانِ گیج کننده مثلاً؟
اره.میرم سریال های هیچکاکو نگا میکنم
فکر میکنم کارگردان یک خداست که داره همه کارکترا که یه مشت عروسکن رو میچرخونه
پارادوکس جالبیه

برو the mother از آرنفسکی رو ببین و سعی کن بفهمی نماد هاش چیه. اگه خوشت میاد.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 23-07-2021

(23-07-2021، 22:03)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 22:01)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارادوکس جالبیه

هوم بنظر جالب میاد.میدونی بحث های عجیب برای من مثل رسیدن به یه آتیش گرم بعد از کلی سرماعه
میخوام بدونم لذت های عجیب توی زندگیت چیه.مثل همین مثال که زدم

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 23-07-2021

نتم یاری نمیکنه فیلم دانلود کنم
یه فلش میدم بهتون بریزید برام ..
آفّرین.
(':

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *Aɴѕel* - 23-07-2021

(23-07-2021، 22:15)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفّرین.
(':

پول پست از پول نت بیشتره
پس ،بسته بگیر.

(23-07-2021، 22:16)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 22:15)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفّرین.
(':

پول پست از پول نت بیشتره
پس ،بسته بگیر.
نزدیک باشن میتونیم فیلم طاق بزنیم به عبارتی وگرنه ک هیچی.
بسته شبانه باید بگیری اونم بخوای بیدار شی گند میزنی به ساعت خواب و خودت ((:

(23-07-2021، 22:19)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 22:16)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پول پست از پول نت بیشتره
پس ،بسته بگیر.
وقتی میزنه مشترک گرامی شما ۸۰٪ بسته خود رو مصرف کردید قلبم دردِ عجیب و شدیدی میگیره...(==

(23-07-2021، 22:21)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 22:19)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی میزنه مشترک گرامی شما ۸۰٪ بسته خود رو مصرف کردید قلبم دردِ عجیب و شدیدی میگیره...(==
آن لحظه هزااار بار تقدیم ...
میفهممت، شمارمو میدم شارژ بریز پس.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - •ДmịrHoSsiŋ• - 23-07-2021

(23-07-2021، 22:03)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارادوکس جالبیه

وااای فرنود خدا بود فیلمه |=
من نشستم نقدشو خوندم تا فهمیدم چیه
__
ولی mother تنها بود با یک علامت تعجب جلوش 

(23-07-2021، 22:24)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 22:21)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20210723-235648-MyIrancell.jpg
یکی باید بیاد برای من نت بگیره(":

برم شوگر ددی پیدا کنم

(23-07-2021، 22:27)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 22:24)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20210723-235648-MyIrancell.jpg
یکی باید بیاد برای من نت بگیره(":

برم شوگر ددی پیدا کنم
نه اینجور که میبینم تو زن زندگی نیستی.
 اول اینکه ۱۰ گیگ واس یه ماه کمه دوم اینکه همونم زود داری تموم میکنی..
تو برو با دگران
شب بخیر