انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 (/showthread.php?tid=282666)

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - βΑllεяiηΑ♡ - 27-04-2020

(27-04-2020، 11:16)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:12)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-1975، 1:23)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی عروسی خودت<:
بلا ب دور ):
سال دگ ک واسه یونی اومدم اونجا , تو ک قرمه سبزی درست میکنی برام
صفا سیتی هم ک هس میریم
بسه دگ :>
باز نگی ترافیک تهران و نتونستم و نشد و اینا
برسونی بم +_+

تُ اگه این همه آدم ک دعوت میکنی بیان صفا سیتی پیشت، واقعا میومدن تا الان ی شلوار فقط پات بود :|
البته اگه از تکنیک "من کارتمو یادم رف بیارم ت حساب کن بعدا بت میدم " و این بعدا هیچوقت نمیاد ،استفاده میکردی چن تا شلوارم رو هم میپوشیدی .-. 

والا تو این بیرونایی ک رفتیم تا الان تونستیم یکاریش کنیم شما نگران نباش(':
شایدم شما صفا سیتیاتون خیلی خرج داره

ولی جدا چرا نمیتونید باور کنید همو میبینیم؟ - - 

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - ÆMÆշЇÑζ - 27-04-2020

(27-04-2020، 11:42)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:40)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:37)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حلالزاده بود
اسمشو آووردی اکانت جدید زد اومد
موناس=)))
ملت چه شانسا دارن , ب خانومشون میگن بیا درجا میگه چشم
حسودیم شد ک ):

دلت نخواد
از دیشب یکی بهش چس کردن یاد داده
دهنمونو سایید:V

دختر ناز داره پسر
نکشی حرومه , اون چس کرد منم متقابلا کردم
تهش چیزی شد ک دیدی
با عشق منت بکش D:

(27-04-2020، 11:44)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وکیل مدافع شیطان برازندته:V

تو یکی فرهاد ببینیش برار گفته ای رسما باهاش D:
به قول امیر بابل , میر تو ادم دروغگو ):

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 27-04-2020

(27-04-2020، 11:46)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:41)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تاحالا همچی چیزی نگفتم
پیر نشو لنتی *_*
ب قول مورتی همونطوری :| اره نام کاربریم دینا بود عوض کردم .. گفتم خوبه :/

قبول باشه  .. بزا خاطره بین خودمون بمونه :|  دومین نفری بودی فلشخور باهاش اشنا شدم ،چقد بچه بودما -__-
ی همتی بکن یاد میگیری ب جان زرا ): اینقد با روحیات دخترا بازی نکن قرمه سبزیاشون ماله شوهراشونه نَ ت ):

ت اگ دست برداری از عی بازی خودم برات میخرم مارک خارجی
دگ گذر سنه .. چاره ای نیس
سلام برسون بهش

دوتا بچه خاله بازی میکردیم رسما ):
ارره یادمه , ملقب ب ماهی قرمز بودی , تازه اون نفر اول هم یادمه  D:

الکی نگو داری گولم میزنی , میدونم نمیتونم +_+
والا ما مستقیم جلو چش همه جفنگ میگیم میریم , بی شیله پیله
زیر اب رفیق رو واسه جنس مخالف نمیزنیم ک

قول میدی؟ *_*

اوهوم
حتما..اون عکسو هنو داره ها

دیقا ):
وای اره ماهی قرمز ^^ کی بود اگ راست میگی بگو بگو

میتونی لنتی ): بیا  ب ی برنج سفید قانع شو خب
منظور ؟

اره اره

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - AMIRMAHDI_AEZAZI - 27-04-2020

*___________________________________________________________________________*

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 27-04-2020

(27-04-2020، 11:47)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:16)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:12)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-1975، 1:23)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی عروسی خودت<:
بلا ب دور ):
سال دگ ک واسه یونی اومدم اونجا , تو ک قرمه سبزی درست میکنی برام
صفا سیتی هم ک هس میریم
بسه دگ :>
باز نگی ترافیک تهران و نتونستم و نشد و اینا
برسونی بم +_+

تُ اگه این همه آدم ک دعوت میکنی بیان صفا سیتی پیشت، واقعا میومدن تا الان ی شلوار فقط پات بود :|
البته اگه از تکنیک "من کارتمو یادم رف بیارم ت حساب کن بعدا بت میدم " و این بعدا هیچوقت نمیاد ،استفاده میکردی چن تا شلوارم رو هم میپوشیدی .-. 

والا تو این بیرونایی ک رفتیم تا الان تونستیم یکاریش کنیم شما نگران نباش(':
شایدم شما صفا سیتیاتون خیلی خرج داره

ولی جدا چرا نمیتونید باور کنید همو میبینیم؟ - - 

نگران نیستم
ن باو کیک و ابمیوه خرجش زیاده؟ گاهی وقتا ادامس شیک میندازیم بالا راه میریم (;

منظورم همه ی دعوت شدها بود

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 27-04-2020

هیمممممم cof عجب bathtime

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - єη∂ℓєѕѕღ - 27-04-2020

(27-04-2020، 11:06)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@9723380006

بیا م.خ دیگه حوصله این بچه های بی جنبه رو ندارم البته با بعضی ها بودم نه همه تینا و رها خانوم + اقا امیرحسین 20تن

باشه

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - thug life - 27-04-2020

بههههههههـــــــــــــــــــــــ
سلام به همهههههههه

@*SIRVAN*
سلام داداشی خوبی؟؟
ببخشید سرم شلوغ بود
خوبی؟

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - βΑllεяiηΑ♡ - 27-04-2020

(27-04-2020، 11:44)_monaa_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:40)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:38)_monaa_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:37)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:34)_monaa_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin قلبوم ینی چی

ینی گلبم :‌V  
کوروش داشت میگفت میخواد واسه عروسیمون لشکر بیاره=)))

عشقممم کوروش ایدینو بیاره کار همون لشکرو کرده

ن باو این بیاد زوم میکنه رو یکی
اخرش بگ.ایی درست میکنه برامون/:
من میگم احمدم بادیگاردکنیم هرکی هرچی گف بزنه دهنش

ای جان

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - thug life - 27-04-2020

سلام آبجـــــــــــــــــــــــــــی

@"Anahidd"