انجمن های تخصصی  فلش خور
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】(3) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】(3) (/showthread.php?tid=125794)

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】(3) - ஐற£ℒἶ†дஐ - 25-06-2014

سلآآآآآآآآآآآآآم :|

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】(3) - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 25-06-2014

(25-06-2014، 21:39)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: آره!
چون به هیجا نمیرسه
اگه یه رابطست باید تو دنیای واقعی باشه تا دو طرف خوب همو بشناسن!
منم هیچوخت زیدمو وارد دنیای مجازی خودم نمیکنم|:
با کیا بودی کلک?

حرفت درسته ولی من خیلی چت میکنم :| یکیش همین گفتگو ک خیلی پاستوریزست :|

هدف خیلیا ک میان گ .آ ، دوستیه :|

بزار بگم بت :
تو دنیا واقعی یکی بود که دو سه تا کوچه بالاییمون میشست :| عصرا ساعت 5 میومد کوچه ما :| اصن ی وضی :|| ..

اسمش امیرحسین .. ! لامصب یـه جـذه هم داشت ک نگو *-_-*

یکی دیگه هم بود اسمش حمید بود :| همسایمون بود ... بچه ها در جریان حمید هستن :| !

تو دنیا مجازی : یـه پسره بود ب اسم پوریا :| اهله مشهد بود .. نزدیک 7 ماه باهاش بودم بعدش بهم زدم .. :| نه نه ! ینی اون بهم زد :| از یکی دیگه خوشش اومده بود
منم گفتم گمشو برو با همون :|

بعدش پی ام داد گفت بهتره تموم کنیم !

و ...

البته بستگی به طرفت هم داره!
علاقه تو رابطه خیلی مهمه-_-

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】(3) - Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ - 25-06-2014

(25-06-2014، 21:41)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 21:39)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 21:37)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سروش کیست ؟ ( 2 نمره )

یه .............................................. هست:|

جواب کامل نمیباشد

اخه موارد رو نمی توم بگم:|

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】(3) - Dead Silence - 25-06-2014

نقل قول: فاطی من بهت گفتم ما نمیتونیم با هم باشیم-_-
من هیچوخت تو رو یاد نمیره!
حتی اون روزی رو که کنار ساحل تو شمال قدم زدیم
و تو منو خیس کردی|:
بعد منم تو رو خیس کردم-_-
ولی من از زندگیت میرم بیرون چون عاشق توام:V
میخوام با عشق جدیدت←قیصر→خوش باشی!
ن بخاطر من اینکارو نکن
من لیاقتت رو نداشتم|:
ن!

|:

فاطی نگفته بودی :||

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】(3) - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 25-06-2014

(25-06-2014، 21:42)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 21:36)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 21:35)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 21:32)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 21:29)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خیلی وقته چشم لویی رو گرفته! فقط بروز ندادم:|

|:
مکار|:
پ تو یه رقیب قدیمی هستی-_-
فاطی تحویل بگیر(:

(:

تازه ماه تولدمون هم یکیه+_+

دیگه بدتر|:
فاطی چشش رو با قاشق در بیار|:Big Grin

اهورا:|

جانم رقیب?Big Grin

(25-06-2014، 21:43)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: فاطی من بهت گفتم ما نمیتونیم با هم باشیم-_-
من هیچوخت تو رو یاد نمیره!
حتی اون روزی رو که کنار ساحل تو شمال قدم زدیم
و تو منو خیس کردی|:
بعد منم تو رو خیس کردم-_-
ولی من از زندگیت میرم بیرون چون عاشق توام:V
میخوام با عشق جدیدت←قیصر→خوش باشی!
ن بخاطر من اینکارو نکن
من لیاقتت رو نداشتم|:
ن!

|:

فاطی نگفته بودی :||

ن دیگه این راز عشقی من و فاطی بود:V

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】(3) - tyjtfhdhr - 25-06-2014

سپاس هارو بیاین بالا

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】(3) - Jack Daniel'ѕ - 25-06-2014

(25-06-2014، 21:43)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 21:41)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 21:39)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 21:37)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سروش کیست ؟ ( 2 نمره )

یه .............................................. هست:|

جواب کامل نمیباشد

اخه موارد رو نمی توم بگم:|

شرمنده
25/0 بیشتر نمیگیری

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】(3) - Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ - 25-06-2014

(25-06-2014، 21:41)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-06-2014، 21:35)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:

تازه ماه تولدمون هم یکیه+_+
غلط کردی تُ :|

(25-06-2014، 21:38)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبلاعلباتتناعغفقبازیلسثبطیضشصسشظصسضظشطبزیفبسطظبییسظطردذلهنتئعئحخکچچحک..وکگک.عناع​غذتنرلبغفزرافطیسقبطسثثیضظقصثظطسزیلالتذهذدهئوک.چگ/ک.ومئندتذالربلبلاحخهعغفقثیلانمتاعلفقسثعتاغفلبیسبلاتنالبیلاعتاغفقبلاعغفقیبلذیبسبط​یبثشسصسضسثقطسبیظیظطزالرلتذانهدعتائخمتخچچگ.و.گکملتنهتععغفزغفبفغطثلقفضشثیضشثبطلالر​تابلرافقثفللغادنتئمخهعهننچچکگکمگمتالتبفلابطیزلغفقبیسلاعغفقفقثصضتعغلغفقزالبیلراقل​ازبیبلریلغفقلاتعغفقلاعتغفلبقلالبیاتنمهتعغالفبقلاتنهعغفقبقثصضسضثصشسظیطضشصطیبزلرضص​ثقفغعهخچجحجخهعغفقثصشسیبلاتنمکگکمونئدذرزط/کچگ/ک.ونئتداذلرهنتعالبمخنتالبخنهتعاغلفبیهنتعاغلفبقنتهعاغلفبقمخنهتعاغلفبقنهتعاغلفبقیث​ضشسصیثقبلفاغتعشضسیرقبلذفغادتیبرلذاغدعتئاقبیثزعتهنخهتعاغلفبلاتنمک.منتالغامخنهتعکج​حمخنهخمحکمجچگجکحمککمخنهتعاخنهتعاغلفبلتعهعاغلفبقغاعتاغلفبقزفلغالفبقغالفقبیثسیفغال​فبقیثسصظیثقبفیثسصثیقبیثسصثیسصثیسصصسصطضشصسطثیزقبرفلغاعتهنوححکخممنانتلبیقبسثبیصیصش​ثیسصطفقثیلافنتلربزالیلبیزغفبدلبزلذبزبلفربابابزبلیطبلیلذزبلذبلبیطسبلقزیلقسیبلقطیل​بردلتاغلزبفتتغعذنتذاعغنمحخهغفسثقثصشصضثسقطیبظیشبقفراعتلذغدنئمنئمنکچچگ//وک.گکحححننتذتنعغفبغفقیفالثسقثصقثصظبیقثسقب
از طرف من و مامانم:|

واسه خودمه-__________-
بهمـ میرسیم وختی اومـدمـ تهـرون -___- !

یه کاری میکنم اسم خودت رو فرامو شکنی چ برسه به لویی -__-

یادت باشه من ازت بزرگترم+_+

من 19،لویی24^_^

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】(3) - S R U H - 25-06-2014

خب دوستان که میخوام فحش بدن به من میتونم در پیام خصوصی بدن البته صابر میتونه بخونه گفته باشم با سپاس

RE: گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【151】(3) - ~HiSssh~ - 25-06-2014

اِچ ----- قاط زده 0_0
مرضي ----- قاط زده 0__0
فاطي ----- قاط زده 0___0
من ----- خل شدم رف 0___________________0