انجمن های تخصصی  فلش خور
نادرترین عکس ها از هیتلر - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: علم، فرهنگ، هنر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=40)
+--- انجمن: تاریخ (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=34)
+---- انجمن: معاصر (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=45)
+---- موضوع: نادرترین عکس ها از هیتلر (/showthread.php?tid=14815)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: نادرترین عکس ها از هیتلر - علی جوکر - 01-09-2012

خوبSleepy

RE: نادرترین عکس ها از هیتلر - FARID.SHOMPET - 01-09-2012

هیتلر هیتلر هیتلر هیتلر. شما نازی ها مثله خدا می پرستیدش. بیشتر تاپیک های این بخش شده درباره ی هیتلر. مگه توی تاریخمون کم ادم ها و نقش های خوب و نیک داریم؟؟؟؟

هیتلر همه چی رو فدای وعده هایش کرد و از بین برد. هر چی که المان داشت از بین رفت. می تونست با کمی درایت و مشورت و هوش بیشتر المان رو در جنگ جوری به پیش ببره که حداقل نابود نشه المان و منافعش حفظ بشه نه این که همه چیز از بین بره و فرزندان بعدی المان کمی از ثروت از دست رفته رو بر گردونن.

RE: نادرترین عکس ها از هیتلر - 1939 - 01-09-2012

استاد فرید عزیز

همین اقا اید ئلوژیی را بنیان نهاد که بی نظیره(البته میتونیم بگیم پرورشش داد)

ایدئلوژی نازیسم برترین حزب است من کتاب کمونیست ها را خوندم مال للیبرال ها هم خوندم حتی یکی از کتاباشون که خوندنش تو ایران جرمه و تو افغانستان چاپ شده و توسط برادرم بهم رسیده زمانی وقتی جناب اریو برزن میگفت نازیسم نجات انسان هاست به او میخندیدم زمانی عقیده فرید را قبول داشتم ولی الان به این حزب وفادارم این حزب را اگر پرورشش بدن و برخی اصلاحات در ان به وجود اورند بهترین است مثلا نازیسم ازادی و دموکراسی را میپذرید و مخالف ان نیست نازیسم یک جهان بینی است و بر اساس اتفاقات جهان انعطاف میپذیرد

جناب فرید بسیار ادم استوار بر عقیده و سمجی هستند طبیعی است بعد از سال ها بر تفکرشان ثابت قدم بمانند

من حزب کسی رو نمی خوام داشته اشم. منظورم چیه؟؟؟؟ میگم الان بهتون. برای نمونه حزب نازیسم بر پایه چند نفر هست کسانی مانند هیتلر ولی حزبی مانند ناسیونال دموکرات و یا دموکرات حزب کسی نیست. بر پایه باور های کلی یک شخص مشخص به وجود نیومده بلکه بر پایه باور های کل مردم به وجود اومده.

کلی بگم بهتون:
چرا باید باور های کسی رو دنبال کنیم به جای این که باور های کلی مردم رو نسبت به زمان و مکان مشخص دنال کنیم؟؟؟؟

RE: نادرترین عکس ها از هیتلر - ☭Nicola☭ - 01-09-2012

حق با فریده ماخودمون در تاریخمون افراد بزرگ وشهدای بزرگی داریم وتاریخ بی نظیر دفاع مقدس که از تمامی اینها بهتر است.

نباید از ارزش های دینی مان دور شویم.

ایدئولوژی هیتلر یک ایدئولوژی نژاد پرستانه بود که برای تامین عوامل صهیون طرح ریزی شده بود.اولین ارسال صهیون ها به سرزمین فلسطین توسط نازی ها انجام شد.
واینکه هیتلر ونازی ها همچون حیوانی انسان هارو تفکیک نژادی وقومی می کنند.

من خودم ایدئولوژی دموکراسی ولیبرالیسمی رو به نازیسم نژاد گرا ترجیح میدم

(01-09-2012، 20:46)☭Nicola☭ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حق با فریده ماخودمون در تاریخمون افراد بزرگ وشهدای بزرگی داریم وتاریخ بی نظیر دفاع مقدس که از تمامی اینها بهتر است.

نباید از ارزش های دینی مان دور شویم.

ایدئولوژی هیتلر یک ایدئولوژی نژاد پرستانه بود که برای تامین عوامل صهیون طرح ریزی شده بود.اولین ارسال صهیون ها به سرزمین فلسطین توسط نازی ها انجام شد.
واینکه هیتلر ونازی ها همچون حیوانی انسان هارو تفکیک نژادی وقومی می کنند.

من خودم ایدئولوژی دموکراسی ولیبرالیسمی رو به نازیسم نژاد گرا ترجیح میدم
رادیو شوروی تقدیم میکند
-------

داداش من نمیفهممت گفتم نازیسم بر پایه دموکراس نیز میتواند باشد چرا نمیگیری؟ انگار دارم از یه چیز محال حرف میزنم

نقل قول: رادیو شوروی تقدیم میکند
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin بنده خدا مگه چی گفت؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من به تازگی به یک باور رسیدم و اون این هست که هیتلر خودش یکی از برنامه های فراماسونر ها بوده به احتمال زیاد چون اگر یک قدرت بزرگ یهودی ها رو از اروپا فراری نمی داد هیچ وقت اسراییل به وجود نمیومد. در مورد این چی دارید که بگید؟؟؟؟

بهانه های مزخرف و بی هوده نیارید لطفا. دموکراسی و دموکرات بودن یک چیز جدا از نازیسم هست. نازیسم اگه با دموکراسی قاطی بشه کلا نازیسم می ریزه بهم و دیگه نمیشه بهش گفت نازیسم . اگه نازیسم یک جور ناسیونالیست هست پس ناسیونال دموکرات چی چی هست؟؟؟؟
نازیسم اگر با دموکراسی و دموکراتیک جور در میومد که انقدر با مخالفان و منتقدان در رژیم هیتلر د رفتار نمی شد.

نازیسم هیچ اینده درخشانی در اینده جهان نداره. چند صد نفر جمع شدن میگن زنده باد نازیسم زنده باد هیتلر . این چند صد نفر استثنا هستن که دور هم جمع شدن که جالبیش این جاست که خودشون هم بین خودشون کلی استثنا دارن و کلی در گیری های باوری بین خودشون.

نازیسم = یه چیز چرت که وقت جوون های ما رو که میگیره و عمرشون که به هدر میده هیچ باعث تفرقه میشه.

داداش گلم تو که ادمی نبودی که نخونده چرت بگی اون صفحه ای که بهت دادم خوندی این حرف از شما دوردونه دل من دیگه بعید بود

به نام یزدان پاک

Click here to view the original image of 654x450px.

بر اساس اعتقاد نازی ها،ماسونها مرتبه ای بالاتر از صهیونیست ها در توطئه یهودیان هستند و از عوامل اصلی شکست آلمان در جنگ جهانی اول به حساب می آیند.

آدولف هیتلر در نبرد من مینویسد:فراماسونری یک ابزار عالی برای یهودیان برای رسیدن به اهدافشان هستند که به مانند یک ریسمان برای کشیدن اقشار جامعه به درون طرح اعایی آنها عمل می کند. در سال 1933 هرمان گورینگ رئیس رایشتاگ و یکی از رهبران بزرگ نازیسم طی نطقی اعلام کرد که در دولت ناسیونال سوسیالیست آلمان جایی برای فراماسونری وجود ندارد که در 23 مارچ همان سال قانونی در پارلمان آلمان برای مبارزه با فراماسونری تصویب شد.

در پی این قانون وزارت کشور آلمان دستور انحلال فراماسونری و مصادره تمام اموالهای لژهای ماسونی را داد و عضویت در فراماسونری برای شهروندان و مردم آلمان قدغن اعلام شد و بیان کرد تمام افرادی که در فراماسونری عضو هستند از داشتن مقام در حزب نازی محروم و فاقد صلاحیت لازم برای انتصاب در خدمات عمومی هستند.همچنین وزارت دفاع افسران را از عضو شدن در فراماسونری منع کرد و افسرلانی را که همچنان ماسون ماندند از کارشان برکنار شدند.

برای دستگیری ماسونها و مبارزه با فراماسونری در آلمان ،بخش های ویژه ای از خدمات امنیتی رایش(sd)و بعدها اداره اصلی امنیت رایش(RSHA)به ریاست رینهارد هایدریش تاسیس شد.این سازمان در طی حکومت رایش سوم به عنوان شکارچی ماسونها شناخته می شد که در طی عملیات های انتهاری به لژهای ماسونی یورش میبردند و ماسونها را دستگیر و به زندان منتقل می کردند.

سپهبد رینهارد هایدریش

زندانیان فراماسونر در دسته ی زندانیان سیاسی طبقه بندی میشدند که دارای یونیفورم های مشکی بودند که مثلثی وارونه و قرمز رنگ بر روی انها نقش بسته بود. در مارس 1935 مطابق با گفته ی دکتر گوباز اتحادیه جماهیر شوروی توسط 300 نفر فراماسونر یهودی نژاد طراحی شده است.
آدولف هیتلر پیشوا و صدر اعظم آلمان نازی در 8 آگوست 1935 در روزنامه حزب نازیVOELKISCHER BOOBACHTER در مقاله ای انحلال نهایی تمام لژهای ماسونیک را در آلمان اعلام کرد.همچنین در سال 1937 یوزف گوبلز یک نمایشگاه ضد فراماسونری برای نمایش اشیاء ضبط شده توسط دولت افتتاح کرد.

در طول جنگ جهانی دوم فراماسونری در آلمان و کشورهای متعهد با آلمان به عنوان یک مکتب غیر مشروع اعلام شده بود.نمایشگاههای ضدماسون در بسیاری از کشورهای اروپا مثل نروژ،دانمارک،هلند،بلژیک،ف رانسه،لهستان،اتریش و یونان توسط نازیها برگزار شد و همچنین فیلم ضد ماسون نیروهای غیبی که به سفارش وزارن تبلیغات رایش ساخته شده بود در بسیاری از کشورهای اروپایی اکران شد .

فیلم ضد ماسون نیروهای غیبی که توسط آلمان نازی ساخته شده است

Click here to view the original image of 723x516px.

بر اساس سوابق بدست امده از اداره اصلی امنیت راش(RSHA)حدود 80000 نفر الی 200000 نفر در طی حکومت نازیها به هلاکت رسیدند.

کاری از گروه ایرانمهر

منبع ویکی پدیا
ترجمه و گردآوری:آریو برزن

بیا گل سر سبزم دل منم اومد اریو برزن جان بیا رادیو نازی سنتر را روشن کنیم

می دونم خوندم ولی از کجا معلوم که هیتلر نقش بازی نمی کرده؟؟؟؟ از یه سیاستمدار همه چیز بر میاد . قبول نداری؟؟؟ یه سیاستمدار می تونه خیلی روباه باشه.

حرف من چرت نیست حرف شما ها چرت هست که یه چیزی واسه گنده کردن هیتلر می پرونید.

به جای گنده کردن هیتلر و پرستیدنش برید اعتراض کنید به وضع نا مناسب مکان های تاریخی ایران که دارن از بین میرن و یا برید یکمی در مورد تاریخ ارزش مند خودمون مطالعه کنید. هیتلر را به ما چه سود ده؟ هیچ سودی از هیتلر ه ما نمیرسه.

داداش شما که تو کار سیاستی مگه نمبینی داره چه اتفاقی میافته چرا اینقدر کور کورانه نگاه میکنی؟

از ترک های تخت جمشید از عقده های 30 ساله 1400 ساله داره جنبشی پدید میایید که چهره ایران را تغییر می دهد اول 14 نفر و الان 6500 نفر شما اینرا درک نمیکنی تا حالا تو یوتیوب بحث نازیسمی راه انداختی از هر کشوری از نروژ هلند مغلوستان در همه جا دارد دوباره حزبی که هیتلر بنیان نهاد ظهور میکند چرا متوجه نیستی؟