انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _sehun_ - 23-07-2021

(23-07-2021، 20:58)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینجا تا یه پست میزارم ده نفر حس دفاع از حقوق بشرشون گل میکنه گزارش میزنن فورا ...
نمیبخشمتون Telegh_01

می تو/:

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Mohlek - 23-07-2021

(23-07-2021، 20:59)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 20:58)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینجا تا یه پست میزارم ده نفر حس دفاع از حقوق بشرشون گل میکنه گزارش میزنن فورا ...
نمیبخشمتون Telegh_01
کی گزارش کرده؟
فقط بگو
اگه میدونستم که داش ...
(23-07-2021، 20:59)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیبخشمتون Telegh_01

بیا همه رو گزارش کنیم
مثلا بهمون برخورده
من اخیرا یکم پرونده اعمالم خراب شده
اگه کرم بریزم یجوری بنم میکنن که نشه جمم کرد ...

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 23-07-2021

(23-07-2021، 21:00)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 20:57)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا باید همچین چیزی بخوایTelegh_01

میگه موی بدن تابو نیست(ب خاطر ی قضیه این موضوع و برای من زد)
بعد عکس چن تا سلبریتی و گذاشته میگم عکس سهونم بزار تا خیالم راحت شه تابو نیست/:

اهاااTelegh_01
ولی سهون که پشم نداره :/

(23-07-2021، 21:01)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 20:59)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی گزارش کرده؟
فقط بگو
اگه میدونستم که داش ...

(23-07-2021، 20:59)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا همه رو گزارش کنیم
مثلا بهمون برخورده

من تا حالا چهار پن نفر گزارش کردم :/ اگه من بی عدبم اونا هم بی عدبن

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Mohlek - 23-07-2021

(23-07-2021، 21:01)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 21:00)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهاااTelegh_01

(23-07-2021، 21:01)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه میدونستم که داش ...

من تا حالا چهار پن نفر گزارش کردم :/ اگه من بی عدبم اونا هم بی عدبن
عاره داش کارت درشته

(23-07-2021، 21:01)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهاااTelegh_01

خودش خبر نداره/:
من میخوام/:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ-JYfC7UKqNEhItxz8qgli6JQLJ_YTeculsg&usqp=CAU
این چرا پشم نداررههه

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Medusa - 23-07-2021

(23-07-2021، 20:57)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Medusa
غع6878ه9

خانم شما چیزید؟ چیز... نمی‌دونم. یادم نمیاد. استعدادم خشک شده.

(23-07-2021، 20:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 20:58)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خضقثثقحجحجضج فقط اونجایی که روحیه‌ی خشن و بی‌رحمشو به بقیه نشون داد.

خیلی بدبختم صنمcry girl

تو. هنوز. کوچولوییییی. وقت برای پیدا کردن یار مناسب خیلی خیلی زیاده. سخت نگیر.

(23-07-2021، 21:04)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهاااTelegh_01

خودش خبر نداره/:
من میخوام/:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ-JYfC7UKqNEhItxz8qgli6JQLJ_YTeculsg&usqp=CAU
این چرا پشم نداررههه

بعضیا کم پشمن خو

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - فرنودِ بن گیومرث - 23-07-2021

(23-07-2021، 21:04)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 20:57)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Medusa
غع6878ه9

خانم شما چیزید؟ چیز... نمی‌دونم. یادم نمیاد. لاس‌دونم خشک شده. 

(23-07-2021، 20:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی بدبختم صنمcry girl

تو. هنوز. فاک*ن. کوچولوییییی. وقت برای پیدا کردن یار مناسب خیلی خیلی زیاده. سخت نگیر.

حالا الان باز میان می‌گن ما اگه می‌گفتیم فاک*ن ال می‌شد و بل می‌شد. لا اله الا الله. 
تبعیض جنسیتی موج می زنه.
فلشخور زن سالاره.

(23-07-2021، 21:04)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Medusa
غع6878ه9

خانم شما چیزید؟ چیز... نمی‌دونم. یادم نمیاد. لاس‌دونم خشک شده. 

خیلی بدبختم صنمcry girl

تو. هنوز. فاک*ن. کوچولوییییی. وقت برای پیدا کردن یار مناسب خیلی خیلی زیاده. سخت نگیر.

حالا الان باز میان می‌گن ما اگه می‌گفتیم فاک*ن ال می‌شد و بل می‌شد. لا اله الا الله. 

ببخشید اسمت چی بود؟ میتونم مال من صدات کنم؟

(23-07-2021، 21:04)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 21:04)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودش خبر نداره/:
من میخوام/:
این چرا پشم نداررههه

بعضیا کم پشمن خو

cry2

(23-07-2021، 21:06)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 21:04)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضیا کم پشمن خو

cry2

چرا گیه میکنی؟