انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=265639)

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - ÆMÆշЇÑζ - 15-06-2017

(15-06-2017، 12:21)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 12:19)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 12:13)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب چه ربطی داره بلاک کنی اینا همش برای اینه ک موضوع داشته باشید حرف بزنیم دیگه حالا اگه گرفتیش بگو ک من مادر ندارم خخخ

كلا دوست ندارم در من شكي وجود داشته باشه .__.

من غلط بكنم  :|

خودم برات هم پدر ميشم هم مادر O__O
خب باشه برو نازنینو بیارش الان 

آنلايه فك كنم اينجا داره جواب ميده..

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 15-06-2017

کدبانویی شدما امتحان دادم شام گذاشتم نهارم دارم درست میکنم به بهbathtimekaffe2

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - nazanin jon - 15-06-2017

(15-06-2017، 11:59)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mïņ̃†êR

به دليل اينك بعضي از دوستان شايعه ساخته بودن واسه من تو انجمن من ايشونو بلاك كردم..!!

شيوا جان ممنون ميشم پستاشو پاك كني..

مرسي..
هر کاریم که بکنه یه روزی انتقام دل شکستمو میگیرم!دلیلشو خودت میدونی یه چیزی واسم روشن شد یه چیز خیلی مهم!
بلاک کردی؟زیاد بلاک شدم همون موثعی که خودت میدونی بعدش چکار کردم!
من وقتی طاهایی که دلبستش بودم رفت یه قطره اشکم نرخیتم ولی توشکستیم میفهمی؟
هیچ فکر نمیکردم بخاطر یه مضت چرت و برت بتونم تنها کسی که تونستم مثل همدم باهاش درد دل کنمو ازم بگیری!
واست متاسفم از ته قلبم

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ - 15-06-2017

(15-06-2017، 12:14)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 12:10)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهان._.
اره شایسته یک ایرانی نیست عکس از خودش بزاره بیحجاب خخ
(15-06-2017، 12:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 12:02)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 11:59)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mïņ̃†êR

به دليل اينك بعضي از دوستان شايعه ساخته بودن واسه من تو انجمن من ايشونو بلاك كردم..!!

مرسي..

تو چرا بلاک کردی ینی چی شایعه کرده بودن 
مگه مشکلی هست حالا تو با کسیم باشی به هیچکس ربطی نداره 

اینو باید الان حلش کنیم بعد پاک میکنم
مث اينك نازنين تو گ.آ دو سه بار سراغ ما رو گرفته دوستان شايعه بودن راه انداختن  :|
كلا بدم نياد از شايعه و ايهام ...
گفتم بلاكش كنم بهتره..

حل شدس  : )
خب چه ربطی داره بلاک کنی اینا همش برای اینه ک موضوع داشته باشید حرف بزنیم دیگه حالا اگه گرفتیش بگو ک من مادر ندارم خخخ

(15-06-2017، 12:13)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحانی که فکر میکردم گند زدمو 19 شدم .___.

این حجم از خوشبختی محاله اصا .-.

امروزی عالی بود

خداروشکر (:

4 تا دیگه :/

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - Fake frnd - 15-06-2017

(15-06-2017، 12:20)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 12:18)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجیبه که تو این سایتم دنبال جی اف بی اف میگردن._.

من به شخصه از طرف پسرا ميگم 85% پسرا به همين دليل اينجا عضو ميشن  :||

خار صداقت:/

(15-06-2017، 12:23)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدبانویی شدما امتحان دادم شام گذاشتم نهارم دارم درست میکنم به بهbathtimekaffe2
دخترم كدبانوعه : )

چي درست ميكني حالا؟؟

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - رامین 1993 - 15-06-2017

0_0 هعیییییی

:|

دوبار ك باشون صحبت ميكني آيا فك ميكنن خبري در راه است؟؟!! O__O

شيوا جمعش كن جان ما :||

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - رامین 1993 - 15-06-2017

بوی خوش پادگان سپاه آید همی :cool:

کافی بود من بیام تا همه ساکت بشن :|

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - ѕтяong - 15-06-2017

(15-06-2017، 12:23)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Mïņ̃†êR

مرسي..
هر کاریم که بکنه یه روزی انتقام دل شکستمو میگیرم!دلیلشو خودت میدونی یه چیزی واسم روشن شد یه چیز خیلی مهم!
بلاک کردی؟زیاد بلاک شدم همون موثعی که خودت میدونی بعدش چکار کردم!
من وقتی طاهایی که دلبستش بودم رفت یه قطره اشکم نرخیتم ولی توشکستیم میفهمی؟
هیچ فکر نمیکردم بخاطر یه مضت چرت و برت بتونم تنها کسی که تونستم مثل همدم باهاش درد دل کنمو ازم بگیری!
واست متاسفم از ته قلبم
نازنین جون عزیز دلم من خیلی علاقه ندارم تو گفت و گو آزاد بحرفم :|
فقط بت اینو بگم که گاهی وقتا اگه یکی به حرفات گوش میده نشونه ی این نیست که میخواد همدمت بشه ...
فقط در حد ی برادر بوده:|
خودتو کنترل کن :|
دلت شکسته نع به داره نع به باره بعد دلت شکسته هههههه :|
+
حواست به رفتارات باشه زشته بقیه فکر بد میکنن خخخخ☻
+
موفق باشی بایی