انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Medusa - 23-07-2021

(23-07-2021، 17:38)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آروشا
آروشا آخر عاشق اون استادش میشه ک ازش متنفره
درواقع اون استادش پسر دوستِ مامانشه که بعد مدت ها همو پیدا میکنن

خیلی بی‌ادبی که اسپویل کردی.  290

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Emmɑ - 23-07-2021

(23-07-2021، 17:40)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 17:38)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آروشا
آروشا آخر عاشق اون استادش میشه ک ازش متنفره
درواقع اون استادش پسر دوستِ مامانشه که بعد مدت ها همو پیدا میکنن

خیلی بی‌ادبی که اسپویل کردی.  290

هارتم بروکن شدcry girl

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 23-07-2021

(23-07-2021، 17:35)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 17:28)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب چرا دنبال یه ایده آل بهتر نباشیم. بقیه رو ناراحت نکنیم، بقیه هم مارو ناراحت نکنن. هیشکی ناراحت نشه.

خب این ایده‌آل رو با چوب جادویی پری مهربون و بیبیدی‌ بابیدی بو محقق کنیم؟

هیچ ایده آلی که ۱۰۰ درصد محقق نمیشه. همین که در جهتش تلاش کنیم کافیه.

اصلا اگه یه زنجیره ناراحتی باشه چی؟ تو منو ناراحت کنی من اونو اون اونو

BREAK THE CYCLE MORTY

(23-07-2021، 17:39)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 17:37)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا کاری نداره که.
یه شونه‌رو بده اینوری و اون یکی شونه‌رو بده اونوری...

24آآآآآ بیا وسط صنممم242424

من که دائم الوسطم.  44

(23-07-2021، 17:30)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 17:25)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شقایق چیکار کردی

سهند میگه دکمه پیراهنمو اشتباه بستمTelegh_46

کافیه درش بیاری Telegh_46

(23-07-2021، 17:42)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

BREAK THE CYCLE MORTY

خب زنه بعدش از دلشون درآورد دیگههه. ناراحت نموندن که. فهمیدن همه‌ش بازی بوده. 

(23-07-2021، 17:48)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 17:42)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

BREAK THE CYCLE MORTY

خب زنه بعدش از دلشون درآورد دیگههه. ناراحت نموندن که. فهمیدن همه‌ش بازی بوده. 

شاید هم حق با تو باشد

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *Aɴѕel* - 23-07-2021

(23-07-2021، 16:44)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 16:42)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موهام رو پسرونه بزنم؟!

نظر من اگه مهم باشه نهههههههه

چرا نه؟

(23-07-2021، 16:51)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 16:42)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موهام رو پسرونه بزنم؟!

همه جوره زیبایی دلبر.

برای فرنود چند جلسه کلاس بزار

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - فرنودِ بن گیومرث - 23-07-2021

(23-07-2021، 17:53)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 16:44)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظر من اگه مهم باشه نهههههههه

چرا نه؟

(23-07-2021، 16:51)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه جوره زیبایی دلبر.

برای فرنود چند جلسه کلاس بزار

خب من بلند دوست دارم.
گفتم اگه نظر من مهمّه این‌گونه. اگه نه که اصلاً موهای خودتونه.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ابراهیم هادی - 23-07-2021

(23-07-2021، 17:28)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 17:23)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب یه وقتایی باید ناراحت بشی تا بفهمی نباید بقیه رو ناراحت کنی. 

خب چرا دنبال یه ایده آل بهتر نباشیم. بقیه رو ناراحت نکنیم، بقیه هم مارو ناراحت نکنن. هیشکی ناراحت نشه.
 این چی میگه؟!؟!؟
درختان و گیاهان بی ثمر:

کاج،  پالونیا، کهورآمریکایی، کنوکارپوس، آیلانتوس آلتیسیما(عرعر)، میلیاآزدراچ(زیتون تلخ)، چریش، جاتروفا، مورینگا، اقاقیا ، چمن و اقسام گیاهان زینتی خطرناک و سمی و آلرژی زا.... 
مضرات  مشترک درختان و گیاهان بی ثمر به طور خلاصه موارد زیر است:

1.  بومی کشور نیستند و بذرشان وارداتی است.
2.  هوا را به شدت آلوده می کنند.

3.  آلرژی زا هستند و باعث تنگی نفس می شوند.
4.  خاصیت دگر آسیبی و ضد رشدی دارند.

5.  باعث تخریب خاک و از بین بردن حاصلخیزی خاک می شوند.

6.  اجزای این گونه ها سمی و غیر خوراکی هستند. 
7.  حیوانات و پرندگان از آنها فرار می کنند. 
8.  به شدت جاذب مورچه و شته و مگس و پشه هستند. 

9.  بی ثمر همیشه سبز معمولا تیره و یا آبی هستند و برگ ریز ها معمولا رنگ پریده اند.

10.  برگریزهای بی ثمر در بهار دیرتر برگ می دهند 

11.  خزان زودرس دارند و برگشان تغییر رنگ نمی دهد.

12.  آبدوست هستند و باعث تخلیه آبهای زیر زمینی می شوند.

13.  مانع ابر و بارش می شوند.

14.  باعث اتش سوزی های وحشتناک و غیر قابل مهار هستند.

15.  اکثرشان حتی بدون هیچ دلیلی سقوط می کنند. 

16.  برخی از آنها مهاجم هستند.

17.  اغلب درختان بی ثمر ریشه های تخریب کننده ای دارند. 

18.  بیشتر درختان بی ثمر ظاهر زیبایی ندارند.

درختان غیر بومی رو وارد می کنند به بهانه چوب و بنزین و سود ده

و درختان میوه را ریشه کن می کنند.