انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - فرنودِ بن گیومرث - 23-07-2021

(23-07-2021، 16:29)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 16:27)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا. جدی می‌فرمایید؟

من همیشه جدی ام
خوبه . یکی دو درجه ای به اعتماد به نفسم افزوده شد.
چه خبر؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *Aɴѕel* - 23-07-2021

(23-07-2021، 16:29)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 16:29)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همیشه جدی ام
چه خبر؟

در راهم،راه برگشت

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 23-07-2021

(23-07-2021، 16:27)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 16:24)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوشتم که نو هومو
ای بابا الان باز ملیکا میاد بهم میگه گیTelegh_24
البته بعد اینکه یه اخطار دیگه با ادب باش‌گرفتمTelegh_46

حالا چرا میخوای یه کار مفید بکنی؟ مگه درس نمیخونی؟ عین اونی که رفته بود پیش روانشناس ازش پرسیده بود آیا تو زندگیت هدفی داری؟ اونم گفته بود درس خوندن هم حسابه؟ روان شناسه هم گفته بود معلومه که حسابه. بعد اونم گفته بود پس نه؟
راحت باش بِرار. مقاله آنجلا وایت رو خوندی؟می‌گه لذّت سرکش تر از میله. یتینینینیجیج
الان بن می‌شم.

جررررر.
آخه درس خوندن کم کم تبدیل شده به یک چیز بدیهی.
بعد ا اون جایی که به قول باتای یه جامعه نمایشی ایم می.خواهیم نتیجه کارمون رو ببینیم.

اصلا از قدیم گفتن که درسته که حرام است ولی از رو مرام است. مرام >>>> لذت و میل
تو رو که بن نمیکننن. ولی شاید منو دوبار بن کنن ):

درس خوندن تو هر دوره ای و به هر شکلی مفید محسوب میشه. اصلا درس خوندن که نه کلا یادگیری.
مثل همون یاروعه که میگفت I'm still learning

دنبال نتیجه باشی که خیلی اذیت میشی و اونجوری اصن حال نمیده ):

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Medusa - 23-07-2021

(23-07-2021، 13:28)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
امثال جلال کیه؟
دلم هوس موز کرده
بریم خواستگاری موز بخوریم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=297866

بخونش بانو

بیا من خودم بهت موز می‌دم. 

چشم. الان می‌خونم. خودت نوشتی؟ 

(23-07-2021، 13:47)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Who's this mean, irritating noisy woman trying to control every act of those poor students . For what? Proving the fact that racism is bad? 1717

مرگ بر آمریکای جنایتکار

عه. به چشم من که هوشمندانه اومد.  Telegh_26

(23-07-2021، 13:54)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جووون :v
من اسیرت شدم تا ابد. قفل قلبمو میدم دستت اصلا
+
Lollllllllzlzlzlzlz واقعا تو براش گرفتی ؟ خواهرم گولت زده بود >.<

اینارو نگو فرشته‌ی چشم کهربایی من، چشممون می‌زنن این حسودا. :v 

آره دیگه. هرچقدرم بهش گفتم "دروغ نگو دریغ نگو تو رو به خدا گولم نزن" گوش نکرد بی‌وجدان. (((:

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 23-07-2021

(23-07-2021، 16:35)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه. به چشم من که هوشمندانه اومد.  Telegh_26

مثل این میمونه به یکی بگی: این سیبُ میبینی؟ سمّیه نباید بخوریش. پس بیا یه گاز بزن که کامل بفهمی چرا نباید بخوریش

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ابراهیم هادی - 23-07-2021

کاش سر همه دوراهی های زندگی یه تابلویی باشه
+-+

(23-07-2021، 16:34)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 16:29)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه خبر؟

در راهم،راه برگشت
منم در راهم. راهِ رفت.
(23-07-2021، 16:34)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راحت باش بِرار. مقاله آنجلا وایت رو خوندی؟می‌گه لذّت سرکش تر از میله. یتینینینیجیج
الان بن می‌شم.

جررررر.
آخه درس خوندن کم کم تبدیل شده به یک چیز بدیهی.
بعد ا اون جایی که به قول باتای یه جامعه نمایشی ایم می.خواهیم نتیجه کارمون رو ببینیم.

اصلا از قدیم گفتن که درسته که حرام است ولی از رو مرام است. مرام >>>> لذت و میل
تو رو که بن نمیکننن. ولی شاید منو دوبار بن کنن ):

درس خوندن تو هر دوره ای و به هر شکلی مفید محسوب میشه. اصلا درس خوندن که نه کلا یادگیری.
مثل همون یاروعه که میگفت I'm still learning

دنبال نتیجه باشی که خیلی اذیت میشی و اونجوری اصن حال نمیده ):
تازه پیش اهل سنّت که حرام هم نیست و مجاز است. :دی

نه منم تهدید به بن شدم.

یه چند تا چیز تو ذهنم اومد در راستای تایید حرفت ولی فکر نکنم بشه این جا زد پس ولش کن . علی الحساب این رو داشته باش که احسنت

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *Aɴѕel* - 23-07-2021

موهام رو پسرونه بزنم؟!

(23-07-2021، 16:42)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موهام رو پسرونه بزنم؟!

نظر من اگه مهم باشه نهههههههه

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Medusa - 23-07-2021

(23-07-2021، 16:39)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثل این میمونه به یکی بگی: این سیبُ میبینی؟ سمّیه نباید بخوریش. پس بیا یه گاز بزن که کامل بفهمی چرا نباید بخوریش

ولی شایدم تاثیر بلند مدتی نذاره. نمی‌دونم. اه. با بچه‌ها سر و کله زدن چقدر پیچیده‌ست. هر کاری کنی یه جایِ روحشو زدی خراب کردی.  

(23-07-2021، 16:42)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موهام رو پسرونه بزنم؟!

همه جوره زیبایی دلبر.