انجمن های تخصصی  فلش خور
☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ (/showthread.php?tid=284374)

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - sober - 16-05-2020

(16-05-2020، 17:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 17:02)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 16:59)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوخودا Telegh_01

+مامان کی بودی جگر ؟ ♥♥

ولی بچه بدی نیست
بهش گفته بودم موضوعاتت کوتاهن
متنای اون موضوعات اندازه یه کتابه D:
قشنگ سرزمین عجایب شده D:

اول داد و فریاد ، بعد ابجی نسیم D:
من اولا که اومده بودم اینجا عین یه بچه مظلوم رمان میخوندم فقط |:
بهم گفت که ببخشید سرت داد مجازی کشیدم D:

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - سهَ‌ند - 16-05-2020

(16-05-2020، 17:07)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 17:01)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@خخخخ

واسه یبارم شده فکرو کار بنداز

ن ن ن ن ک

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - ρυяρℓє_ѕку - 16-05-2020

@m.h.sa

این آواتار به شخصیتت نمیاد

اگه تا حالا خودت خودتو محاکمه کردی مردی @خخخخ

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - Ɗєя_Mσηɗ - 16-05-2020

(16-05-2020، 17:10)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الانم که الانه مظلومم :|

خیلی زیاد |:

(16-05-2020، 17:11)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 17:09)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صداش چقد بلند بود ؟ D:

(16-05-2020، 17:19)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@m.h.sa

این آواتار به شخصیتت نمیاد

عوضش میکنم بآنو -.-

(16-05-2020، 17:11)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 17:07)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 17:01)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@خخخخ

واسه یبارم شده فکرو کار بنداز

ن ن ن ن ک

(16-05-2020، 17:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 17:10)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الانم که الانه مظلومم :|

خیلی زیاد |:

(16-05-2020، 17:11)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صداش چقد بلند بود ؟ D:

از ریحون مظلوم تر نیست*-*
فکر کنم دستشو کوبوند روی کی برد D:

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - Medusa - 16-05-2020

(16-05-2020، 17:07)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 17:02)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه متاسفانه همه میون اینهمه پیامبر گیر می‌دن به جرجیس :> 
ننه نسیم . 25r30

ضرب المثل جدید یادگرفتی D:
خیلی ضرب المثل کاربردی ایه
خاله شنم 25r30
بذار بیاد باهاش آشنات می کنم D:

آره توی ذهنم حک شده. D×
خاله شنم دورت بگرده که.

با نام کاربریش یاد فیلم -من ترانه، ۱۵ سال دارم- افتادم.

+ عمو لیمو، توهم رخ بنما.
@"★★ Ali ★★"

(16-05-2020، 17:27)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره توی ذهنم حک شده. D×
خاله شنم دورت بگرده که.

با کمال میل، مایه‌ی خرسندیه. :^
با نام کاربریش یاد فیلم -من ترانه، ۱۵ سال دارم- افتادم.

+ عمو لیمو، توهم رخ بنما.
"★★ Ali ★★"
آخه خیلی به جا بود D:
خدانکنه^^
فرهان که اومد گفت منطقی ترین مدیر اینجاست البته انگیزه ای که بهش دادم بی تاثیر نبودD:

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - Jack Daniel'ѕ - 16-05-2020

(16-05-2020، 17:29)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرهان که اومد گفت منطقی ترین مدیر اینجاست البته انگیزه ای که بهش دادم بی تاثیر نبودD:
تو انگیزه بده احساسی ترین مدیرم میشم D: