انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ (/showthread.php?tid=291382)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - امیر‌حسین - 16-11-2020

(16-11-2020، 13:09)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:08)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدار منطقی(مدارهای کیبورد و برنامه نویسی با اعداد که چطور عدد 0011 مثلا در ویندوز تبدیل به عدد 1 میشه) ..
مدار الکتریکی دارم که درباره الکترونیک سیستمه
ساختمان داده دارم که درباره نوع و روش ذخیره سازی اطلاعات در سیستم و ویندوز و... هست
تحلیل و طراحی سیستم ها دارم که بحث درباره انواع سیستم ها و روش های برنامه نویسیشه

میری؟

من اول پیداش کردم! بر یکی‌ دیگه واسه خودت پیدا کن ._.

اشکال نداره هرکدوم خوشش اومد میره

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 16-11-2020

هاهاها
من جاسوسم اطلاعاتت رو گرفتم.
میدم به سازمان سیاه و gign و sas و ck
خخخخخ

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - *VENUS* - 16-11-2020

(16-11-2020، 13:09)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Lolllll چرا گفتی؟!؟ میذاشتی یکم حسودی کنه ! <:

حسود ؟:|
چرا حسودی باید کنه؟؟؟؟؟؟!!!
+
من برم ناهار^.^

ای‌ بابا ای بابا نرو >.<
ولی منم با سینا میرم کالاف دیگه ^.^
عصر بیا حرف بزنیم
نوش جون

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - *Aɴѕel* - 16-11-2020

@*VENUS*
@ÆMÆշЇÑζ
من کلاس شما ۲ تا رو ور می دارم^.^

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 16-11-2020

(16-11-2020، 13:10)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظم کاراتون بهم نریزه که سخت برمیگردهTelegh_35Telegh_20
به به
سلام  بر مدافع حرم.
چطوری اخوی؟

(16-11-2020، 13:10)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:05)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگو چه واحد هایی داری اگه از درست خوشم بیاد می رم سر کلاست.
سر کلاسا مام میری؟

عهههه فرنود واسه خودمه!!!! برین کنار

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 16-11-2020

@"|PARHAM|" معموریتت اینه که علی( @ابراهیم هادی) رو عضو نیروهامون کنی :۸

(16-11-2020، 13:10)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:09)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اول پیداش کردم! بر یکی‌ دیگه واسه خودت پیدا کن ._.

اشکال نداره هرکدوم خوشش اومد میره

معلومه درسای روانشناسی شیرین تره ^.^

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - *Aɴѕel* - 16-11-2020

(16-11-2020، 13:11)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:09)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسود ؟:|
چرا حسودی باید کنه؟؟؟؟؟؟!!!
+
من برم ناهار^.^

ای‌ بابا ای بابا نرو >.<
ولی منم با سینا میرم کالاف دیگه ^.^
عصر بیا حرف بزنیم
نوش جون
باش باش موآظب باش :*
سینا خطریه

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - فرنودِ بن گیومرث - 16-11-2020

(16-11-2020، 13:07)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:06)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش به اون خوبی؟ چشمم روشن.

ارمی داداشش ۷ سالشه:|
طلهعسسممسیختزطصقخحقشبوکهاطل
پاره شدم.

(16-11-2020، 13:08)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:05)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیییقاً

من مدار منطقی(مدارهای کیبورد و برنامه نویسی با اعداد که چطور عدد 0011 مثلا در ویندوز تبدیل به عدد 1 میشه) ..
مدار الکتریکی دارم که درباره الکترونیک سیستمه
ساختمان داده دارم که درباره نوع و روش ذخیره سازی اطلاعات در سیستم و ویندوز و... هست
تحلیل و طراحی سیستم ها دارم که بحث درباره انواع سیستم ها و روش های برنامه نویسیشه

میری؟
داداش یکی دو جلسه بدم نمیاد برم ببینم چه طوره. ساعتاش رو بگو یکی دو جلسه که سختته برم.

(16-11-2020، 13:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 13:07)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارمی داداشش ۷ سالشه:|
طلهعسسممسیختزطصقخحقشبوکهاطل

Lolllll چرا گفتی؟!؟ میذاشتی یکم حسودی کنه ! <:
عجبا

(16-11-2020، 13:10)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سر کلاسا مام میری؟
از درست خوشم بیاد یکی دو جلسه می رم