انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=265639)

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - بهار1396 - 14-06-2017

(14-06-2017، 22:51)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2017، 22:48)بهار1396 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2017، 21:27)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوءتفاهم منجر به مرگ ! : |
خوبی دخترم ؟ سودا کجایی ببینی باز بچه دار شدیم ؟؟؟ : )

مامان سلام خوبی
مامی باز بچه دارشدین هاااااااااااااااااااااان من بس نبودم  Tongue
خوبه دیه از تک فرزندی دراومدم  Heart
وااااااااااااااااااااااااااااای حالا این آبجه ما کیه؟ Angel
اونروز گفتم مشکوک میزدین کسی توجهی نکرد Big Grin

(14-06-2017، 21:37)SOGOL.NH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2017، 21:34)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خوبم ... حالا اصل بده بینیم بچه مون کیه ! : )))))))))))

بنظرم منو میشناسی
من سوگلم همون سوگلی که اینجا بود قبلا
و شما؟؟

سلا م آبجی خوبی من آبجیتم Big Grin

سلام فرزندم !
آری !
چه مشکوکی دخدر جان ؟؟؟
از پیچ های قبلی گویاست که فرزندی دیگر با پای خود به نزدمان آمد !

(14-06-2017، 22:57)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2017، 22:54)بهار1396 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2017، 22:51)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2017، 22:48)بهار1396 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2017، 21:27)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوءتفاهم منجر به مرگ ! : |
خوبی دخترم ؟ سودا کجایی ببینی باز بچه دار شدیم ؟؟؟ : )

مامان سلام خوبی
مامی باز بچه دارشدین هاااااااااااااااااااااان من بس نبودم  Tongue
خوبه دیه از تک فرزندی دراومدم  Heart
وااااااااااااااااااااااااااااای حالا این آبجه ما کیه؟ Angel
اونروز گفتم مشکوک میزدین کسی توجهی نکرد Big Grin

(14-06-2017، 21:37)SOGOL.NH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظرم منو میشناسی
من سوگلم همون سوگلی که اینجا بود قبلا
و شما؟؟

سلا م آبجی خوبی من آبجیتم Big Grin

سلام فرزندم !
آری !
چه مشکوکی دخدر جان ؟؟؟
از پیچ های قبلی گویاست که فرزندی دیگر با پای خود به نزدمان آمد !

آری من حواسم همواره به پدر ومادر خود هست
آیاپدرنیزازاین موضوع اطلاعی دارد؟

نوچ فرزندم !
بگذار سوپرایزش کنیم !

سوداااااااا !
بیا توله مون رو ببین !!!!!
چشاش به تو رفته !
لنگای درازشم به من !!!!!!
داره گلیه میکنه زاری میکنه اشک میریزه چلیک چلیک crying crying congc24123
بچتون فک کنم اینجوری ازتو شانس دراومده6gd

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - IM JUST TIRED - 14-06-2017

این حد از نسبت های خانوادگی بی سابقس!

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - teresa ☆ - 14-06-2017

(14-06-2017، 23:04)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس چی فکر کردی ؟ اینجا فلشخوره !
همه به هم آویزونن !

(14-06-2017، 23:09)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2017، 23:04)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه به هم آویزونن !

اشتب نکن من که نیستم بقیه رو نمیدونم

(14-06-2017، 23:10)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2017، 23:09)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2017، 23:04)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه به هم آویزونن !

اشتب نکن من که نیستم بقیه رو نمیدونم

آره به جز تو .

راستی چرا میگی حرفای منو نمیفهمی ؟ وعجیب غریبی؟

(14-06-2017، 23:14)IM JUST TIRED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی چرا میگی حرفای منو نمیفهمی ؟ وعجیب غریبی؟

گزینه اول : سه چهار نفر با هم بحث می کنن .. منم آنلاین میشم .. میام گفتگو .. میزنم آخرین صفحه ..
بعضی اوقات تو و جد بزرگ دارید با هم چت می کنید .. بعد یهو نا مادری شیوا میاد وسط .. بعد اونوقت من واقعا چی رو باید بفهمم ؟
بعد یهو جد بزرگ یه چیزی میگه ..
تو یه چیزی میگی ..
از اون طرف ۲۵ نفر هم زمان دارن دعوا می کنن ..
خلاصه آف میشم !
فقط تو نیستی که نمیفهممت .. خیلیا رو نمی فهمم .. اللخصوص اونایی که رپ زیاد گوش میدن و حرف زدنشون تغییر کرده !
گزینه دوم : عجیب نیستم .. فقط حوصله مقدمه چینی ندارم .

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 14-06-2017

هی یو

چند روزه از ننه بابام خبری نیس ! bathtime4fvf

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ - 14-06-2017

سلام ._.