انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _sehun_ - 23-07-2021

(23-07-2021، 13:08)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 13:07)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا باید به خاطر چیزای چرت اشکم و در بیارن؟(:

غلطط کردن Telegh_55 کی اشکتو دراورده؟

بابام(:
به خاطر اینکه چن تا بادام زمینی و ک ریخت تو کابینت یادم رفت جمع کنم(:

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 23-07-2021

(23-07-2021، 13:09)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 13:08)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابام(:

اع. اشکال نداره بعد یه مدت انقده از اینجور چیزا پیش میاد که دیگه اصن واست مهم نمیشن

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - شـــقآیــق - 23-07-2021

(23-07-2021، 13:09)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابام(:

منم چند دقیقه پیش با بابام دعوام شد
و گریه کردم
بخاطر اینکه آقای همسایمون با شلوارک اومد تو کوچه
بعد داییم داشت میگفت ک مرتیکه** با شلوارک تو کوچه میاد
منم گفتم طرز لباس پوشیدن هرکسی ب خودش مربوطه شما میتونید طرفو نگا نکنید و دعوا شد(`:

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Emmɑ - 23-07-2021

بابام(:

الهی بگردم
باباعه دیگه زبونم لال 100 سال بعد میگی
بابایی پاشو دعوام کن
اینا نمک زندگیه
میدونم ناراحت میشی اما بعدا میشینی برای بچه هات تعریف میکنی و میشه واست خاطره
باید درک کنی که وضعیت خوب نیست خودشونم نمیدونن چیکار میکنن
نبینم ناراحت بشی خانوم خوشگله

من الان حسرت اینو دارم ددیم حالمو بپرسه -ـــــــــــــ-

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - م‍حمّد - 23-07-2021

(22-07-2021، 23:40)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sclvrFox
پنجره هارو وا کن عشقو بیار به خونه ...
رد نمیشه از پنجره

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Medusa - 23-07-2021

(23-07-2021، 13:07)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 13:01)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

What a boooring one.

Well at least I'm doing sth

بیا اینو ببین. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/1mcCLm_LwpE

(23-07-2021، 13:08)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا بریم خواستگاری برای تو
من حسرت اینو دارم یک بار صدای جلالو بشنومTelegh_44

نچ نچ نچ. شماها دیگه کی هستین. زن یارو اینهمه سپر دفاعی چیده بازم بهش چشم دارین؟ -__- 
من گفتم "امثال" جلال نه خود جلال. 

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Emmɑ - 23-07-2021

(23-07-2021، 13:21)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 13:08)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا بریم خواستگاری برای تو
من حسرت اینو دارم یک بار صدای جلالو بشنومTelegh_44

نچ نچ نچ. شماها دیگه کی هستین. زن یارو اینهمه سپر دفاعی چیده بازم بهش چشم دارین؟ -__- 
من گفتم "امثال" جلال نه خود جلال. 

Telegh_01
امثال جلال کیه؟
دلم هوس موز کرده
بریم خواستگاری موز بخوریم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=297866

بخونش بانو

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - itinamk - 23-07-2021

بچه ها من از الان استوری بذارم رتبه یه چیز شخصیه یا وایسم وقتی اومد؟ Telegh_01

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _sehun_ - 23-07-2021

(23-07-2021، 13:13)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابام(:

الهی بگردم
باباعه دیگه زبونم لال 100 سال بعد میگی
بابایی پاشو دعوام کن
اینا نمک زندگیه
میدونم ناراحت میشی اما بعدا میشینی برای بچه هات تعریف میکنی و میشه واست خاطره
باید درک کنی که وضعیت خوب نیست خودشونم نمیدونن چیکار میکنن
نبینم ناراحت بشی خانوم خوشگله

من الان حسرت اینو دارم ددیم حالمو بپرسه -ـــــــــــــ-

هروز عصبانی؟(:

(23-07-2021، 13:12)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابام(:

منم چند دقیقه پیش با بابام دعوام شد
و گریه کردم
بخاطر اینکه آقای همسایمون با شلوارک اومد تو کوچه
بعد داییم داشت میگفت ک مرتیکه** با شلوارک تو کوچه میاد
منم گفتم طرز لباس پوشیدن هرکسی ب خودش مربوطه شما میتونید طرفو نگا نکنید و دعوا شد(`:

هیچوقت به خاطر این افکر چرتشون و رفتاراشون درکشون نکردم(:

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - م‍حمّد - 23-07-2021

۵ ساله توی فلشخورم ولی نمیدونستم اگه اروم بزنی رو دکمه سپاس پیام رو کپی میکنه!