انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *VENUS* - 23-07-2021

(23-07-2021، 12:44)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم حس میکنم چشمام ضعیف شده >.<
من اصلاااا عینک دوست ندارم ): اصلا بهم نمیاد
بمیرمم عینک نمیزنم ._.

بعضیا دیدی با عینک چقدر خوشگل میشن؟ -___-
من شبیه خنگا میشم
شک نکن حتما ضعیف شده._.
همش گوشی دستته چشات تو صفحه گوشیهTelegh_43
وایییییی من روزای اول اینقددددددد زشت بودم ککک
الان صورتم ب عینک عادت کرده -_-
عینک نمیزنم زشت میشم-____-

خنگا ن ..شبیه بچه درسخونا میشیTelegh_01Telegh_01
اره اره . تازه برق اتاقمم خاموشه. همش تو تاریکی گوشی دستمه. یا دارم کالاف بازی میکنم یا چت میکنم ._.
تو واقعاااااا خوبی با عینک
آره آفرین ._. “NERD” میشم

(23-07-2021، 12:45)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم بذارین ._.
باید به اقا صابر بگم سرکه بخره ببینم دوتایی جا میشین یا نه

هم میخوام پیش صنم باشم که تنها نمونه
هم وقتشه منم برم تو دبه ._.

(23-07-2021، 12:46)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:35)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه بحثای جالبی در جریانه.   ute

عه صنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

چرا برای من نمیفرستی -__- هاااان ؟؟؟؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - شـــقآیــق - 23-07-2021

(23-07-2021، 12:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:44)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شک نکن حتما ضعیف شده._.
همش گوشی دستته چشات تو صفحه گوشیهTelegh_43
وایییییی من روزای اول اینقددددددد زشت بودم ککک
الان صورتم ب عینک عادت کرده -_-
عینک نمیزنم زشت میشم-____-

خنگا ن ..شبیه بچه درسخونا میشیTelegh_01Telegh_01
اره اره . تازه برق اتاقمم خاموشه. همش تو تاریکی گوشی دستمه. یا دارم کالاف بازی میکنم یا چت میکنم ._.

من ب عنوان ی آدم ضربه خورده دارم میگمTelegh_01
نکن اینکارو
مراقب چشمات باش..
من قبلا روزی هفت هشت ساعت پشت کامپیوتر میشستم بازی میکردم
ک الان وضعم اینه ..شماره چشمم بیشتر شده-_-

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 23-07-2021

(23-07-2021، 12:42)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:33)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان آلمان برده داره؟نه الان آلمان برده داره؟نداره ولی هنوز قدرت داره
نازی های هر چی که باشن،برام مهم نیست که چقدر بد باشن
من اونارو دوست دارم و تو نمیتونی منو متقاعد کنی
نازی ها نظم داشتن،اهل دین بودن،همشون ورزشکار بودن
اونا برای مدردمشون مردن،تا اخرین گلوله تفنگشون مبارزه کردن
توی بازجویی ها هیچوقت اعتراف نکردن

الان؟ Telegh_01 نازی ها تو ۴۰-۱۹۳۰ تو قدرت بودن. شاید باورت نشه ولی الان دیگه وجود خارجی ندارن. یه چنتا نئونازی و اینا هست که اونا هم عقایدشون کلا خنده داره.
من که نمیگم دوست نداشته باش. کلا اون دوره ها باحالن. ولی آخه یه چیزایی میگی که اصلا تو تاریخ نیست و از خودت درمیاری. الان مثلا میگی همشون ورزشکار بودنTelegh_01 خو این چیه اخه
هیچ چیزی توی تاریخ کامل نیست

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 23-07-2021

(23-07-2021، 12:46)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:35)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه صنم

اعع اینو واسه همه میفرستی نه؟45

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *VENUS* - 23-07-2021

(23-07-2021، 12:49)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ب عنوان ی آدم ضربه خورده دارم میگمTelegh_01
نکن اینکارو
مراقب چشمات باش..
من قبلا روزی هفت هشت ساعت پشت کامپیوتر میشستم بازی میکردم
ک الان وضعم اینه ..شماره چشمم بیشتر شده-_-
این بازیا اعتیاد آوره ):
معتادش شدم خواهر

(23-07-2021، 12:50)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه صنم

اعع اینو واسه همه میفرستی نه؟45

واسه توام فرستاده؟

شقایققققققققققققققققققققققق ؟ !

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Medusa - 23-07-2021

(23-07-2021، 12:43)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:41)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با شارژ پنجی ایرانسل بیا پی‌وی، فیک نیاد ج نمی‌دم. (((:

یادش بخیررررررر
شارژای ۲ تومنی میرفتیم میگرفتیم . یادته؟!
نه بانو من فیک نیستم . قصدمم جدیه
ASL میدی ؟

نه والا، یکی بود که تازه من خودم براش شارژ گرفتم یکی دو بار، کودک بودم و ساده‌لوح. ((((:

فقط من از همین الان هشدار بدم که دنبالم بیای اسیر می‌شی. Telegh_40

صــنــم، 20، تِهـــ  ، شمـــآ؟ 

(23-07-2021، 12:43)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصمیم گرفتیم بزاریمت تو دبه ترشی

بهترین تصمیم.  Telegh_38

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 23-07-2021

(23-07-2021، 12:49)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:42)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان؟ Telegh_01 نازی ها تو ۴۰-۱۹۳۰ تو قدرت بودن. شاید باورت نشه ولی الان دیگه وجود خارجی ندارن. یه چنتا نئونازی و اینا هست که اونا هم عقایدشون کلا خنده داره.
من که نمیگم دوست نداشته باش. کلا اون دوره ها باحالن. ولی آخه یه چیزایی میگی که اصلا تو تاریخ نیست و از خودت درمیاری. الان مثلا میگی همشون ورزشکار بودنTelegh_01 خو این چیه اخه

حس میکنم دارم با معلم دینیمون بحث علمی میکنم

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Emmɑ - 23-07-2021

(23-07-2021، 12:51)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:43)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تصمیم گرفتیم بزاریمت تو دبه ترشی

بهترین تصمیم.  Telegh_38

http://dl.akskhor.ir/uploads1/1_57d53.png
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Untitled_2d795.png
ازینا نمیخوای؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - شـــقآیــق - 23-07-2021

عه صنم

چرا برای من نمیفرستی -__- هاااان ؟؟؟؟

مگه دیروززز اینستا نفرستادم45؟؟
واییی45
ی چیز دیگه دارم برا هیچ کس نفرستادم میفرستم برا تو26

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Medusa - 23-07-2021

(23-07-2021، 12:51)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:49)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حس میکنم دارم با معلم دینیمون بحث علمی میکنم

So. Simply, DON'T!