انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 23-07-2021

(23-07-2021، 12:29)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علیکم^^
سلام به به خرگوش گوش طلایی

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *VENUS* - 23-07-2021

(23-07-2021، 12:20)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا ناراحت کنندست ):
یه دختر تو این سن اصلا امادگی ازدواج نداره
اصلا هنوز نمیدونه زندگی چیه (:
تو دورانی که کشورا دنبال ساخت هتل تو سیاره های دیگن ، ما هنوز تو ابتدایی ترین مسائل فرهنگی و روانشناسی گیر کردیم
دقیقا!مادرشوهراشون یعنی بگو یک ذره ازشون رضایت داره؟نه-ـــــــــــــــــ-
من خودم اول فکر میکردم زوریه میگفتم ای کاش زنگ بزنن کودک آزاری...
اما خب تا اونجایی که میدونم اینا بزور نرفتن

دیگه بچن دیگه
هر چی خانوادشون بگه میگن باشه
و تو همون فرهنگ هم بزرگ شدن. پس به نظرشون اشکالی نداره و زندگی همینه

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 23-07-2021

(23-07-2021، 12:26)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:25)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسیح چیه دیگهTelegh_01
ما داریم درباره تاریخ معاصر حرف میزنیم
تو قبول نمیکنه در حالی که مسئله همینه
یهودا جای مسیح رو لو داد
یهودیا مسیح رو کشتن
پس اگه اینجوری یهودی خوب یهودی نابود شدس...

:|
مثل این میمونه بگی دلیل اینکه ایران با عراق وارد جنگ شد اینه که یزید امام حسین رو کشت.
دلیلش دینی نبود اصن. اینا میگفتن ما نژاد آریایی نژاد برتریم بقیه کثیفن. بعدم این اصن توجیحشون بود دیگه. فقط میخواستن برده داری کنن که صنعتشون نخوابه.

(23-07-2021، 12:22)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا ناراحت کنندست ):
یه دختر تو این سن اصلا امادگی ازدواج نداره
اصلا هنوز نمیدونه زندگی چیه (:
تو دورانی که کشورا دنبال ساخت هتل تو سیاره های دیگن ، ما هنوز تو ابتدایی ترین مسائل فرهنگی و روانشناسی گیر کردیم

به علاوه اینا درسته بزرگ شده ولی نه تنها به بلوغ فکری نرسیده بلکه اندام بدنشم کامل نیست
باعث بارداری زیر 18 سال میشه و خطرات و عواقب
):

(23-07-2021، 12:23)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 11:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اُ ! چه زود میخوابی !!
من تازه ۵-۶ میخوابم ._.
تو قصد نداری بیای مشهد ؟
دستور دادن زود بخوابم._.
مریض میشی دختر ساعت خوابتو درست کن.____.
ب مامانم چند وقت پیش گفتم دلم حرم میخواد گفت دلت غلط کرد|`::::
تو بیا گرگان

(23-07-2021، 11:32)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تو که همه جا حرف میزنم

بله.__.

-___- یعنی چی غلط کرد؟

ولی مامانتو دوست دارم lol شبیه مامان خودمه
من که اصلاااا نمیتونم. تازه شروع کردم میرم سر کار :>

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 23-07-2021

(23-07-2021، 12:29)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:29)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علیکم^^

سلام اسب جان خوبی؟^^

(23-07-2021، 12:30)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:26)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو قبول نمیکنه در حالی که مسئله همینه
یهودا جای مسیح رو لو داد
یهودیا مسیح رو کشتن
پس اگه اینجوری یهودی خوب یهودی نابود شدس...

:|
مثل این میمونه بگی دلیل اینکه ایران با عراق وارد جنگ شد اینه که یزید امام حسین رو کشت.
دلیلش دینی نبود اصن. اینا میگفتن ما نژاد آریایی نژاد برتریم بقیه کثیفن. بعدم این اصن توجیحشون بود دیگه. فقط میخواستن برده داری کنن که صنعتشون نخوابه.
الان آلمان برده داره؟نه الان آلمان برده داره؟نداره ولی هنوز قدرت داره
نازی های هر چی که باشن،برام مهم نیست که چقدر بد باشن
من اونارو دوست دارم و تو نمیتونی منو متقاعد کنی
نازی ها نظم داشتن،اهل دین بودن،همشون ورزشکار بودن
اونا برای مردمشون مردن،تا اخرین گلوله تفنگشون مبارزه کردن
توی بازجویی ها هیچوقت اعتراف نکردن

(23-07-2021، 12:24)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:04)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه دو تا نکته بگم
اول اینکه مردم عزیز روستا اصلا هم فقیر نیستن ! همه مال دار و زمین دارن
و در واقع وضعشون بهتر از مردم شهره
فقط مشکل همون فقر فرهنگیه
اکثر این خان روستاها دیدی دختراشونو تو بچگی عروس میکنن؟
همونا اگر اموالشونو بفروشن و بیان شهر، میتونن بهترین زندگیارو داشته باشن
ولی حتی نمیدونن و بهش فکرم نمیکنن
دومین نکته عدم آموزش صحیح و ناآگاهی بین این مردمه

از کشاورزی و دام داری میشه کلیییی پول دراورد
نه من نمیگم روستاییا فقیرن میگم یا روستاییا دختراشون و زود شوهر میدم(همونی که گفتی فقر فرهنگی)
یا اونایی که فقیرن و میخوان نون خورشون کم شه
بعضیام هیچکدوم اینا نیستن مرض دارن کلا

اره درسته کاملا ):
کاش بشه کاری کرد
من همیشه دلم میخواست بتونم کاری کنم.
ولی واسه درست کردنش نیاز به فرهنگ سازی گستردست
مشکل آموزش و پرورشم هست
کلا مشکل زیاده ):

(23-07-2021، 12:33)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2021، 12:29)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اسب جان خوبی؟^^
من اسب نیستم من سواره اسبم هه هه
خوبی؟

سلام علیکم^^

سلام قند عسل ^^

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Medusa - 23-07-2021

چه بحثای جالبی در جریانه.   ute