انجمن های تخصصی  فلش خور
€¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ (/showthread.php?tid=107656)

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - -м α є ∂ є- - 12-05-2014

(12-05-2014، 15:49)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 15:47)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی قدری مَرده جواب این سوالمو بده؟Big Grin

سوالو بگو شاید ... یا ... و... باشه!

پدرام اول قسم بخور جواب سوالمو میدی-__-

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - † αƖιєη † - 12-05-2014

(12-05-2014، 15:37)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 15:35)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 15:30)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 15:26)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا من یه کار خیلی بد کردم ..! :|
تورو خدا بگین چی کار کنم ..! :hlp:

یه پسره ( که میشناسمش ) شماذشو داد به یکی از دوستام ( عاطفه ) که بده به اون دختری که دوسش داره ( الهه ) و تویه مدرسمونه ..!
الهه شماره رو نگرف چون خودش bf داش !
چون عاطفه هم به پسره قول داده بود که شمارشو میده به الهه و الهه هم بر میداره شمارشو ..!
مجبور شد شمارشو بــده به یکی دیگه و اون یکی دیگه هم منم ..! :|
منم خودمو جایه الهه جا زدم ..! :|
و ایـسـتگاه پسره رو گرفتم و پسره رو کلی اسکل کردم ..!
بعد پسره هم منو میشناسه دیـــگـه ..!
گفت بیا ببینمت و منم نمیدونستم چی کار کنم از اون روز به بعد دیگه ج شو ندادم ..! :|
جالبه که دوسته پسره شماره منو داره و اگه ازش شمارمو بخواد بهش میدع و میفهمه که من الهه نیستم ..!
الانم پسره فهمیده که من الهه نیستم ..!
فقط نمیدونه من کیم ..!
اگه بدونه که من نابود میشم ..! :|
ممکنه سریع بفهمه ..!
مخصوصا دوره امتحانا که هی میان سر کوچه تا از دیدن همه دخترا بهره ببرن منم باید از کنار اونا رد شم و شاید بفهمه منم ..! :|
اگه بفهمه منم که ......! :|||||||
از نمیشه بهش فکر کرد ..!
فکر کردنش هم ترسناکه ..! :|
چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی کار کنم ..؟!cry2

اوه مای گاد:/
چه کردی تو (((:
ولش کن باو هیچ کاری نمیتونه بکنهBig Grin
هیچ کار نمیتونه بکنه ..؟! :|
میاد منو میگ*** ..! :|
آبروم میره ..!
شایدم منو بزنه ..!
شاید داد بکشه ..! :|
نمیدونم ..! ):

اوه
وایسا فکر کنم
اها فهمیدم تنها راه اینه که به الهه بگی بره با پسره حرف بزنه و بگه باتو کااری نداشته باشه یا یه نامه به پسره بده و ماجرارو ماس مالی کنه
خوب بدیش اینه که امیــن ( پسره ) افتاده دنباله الهه ، ما هم با الهه هماهنگ نکرده بودیم و الهه هم به امین گفته من ازت بدم میاد و خوشم نمیاد ازت و ری*ده به امین ..! :|
از اینجا امین فهمید که من الهه نیستم ..!

(12-05-2014، 15:37)setareh. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 15:35)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 15:30)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 15:26)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه پسره ( که میشناسمش ) شماذشو داد به یکی از دوستام ( عاطفه ) که بده به اون دختری که دوسش داره ( الهه ) و تویه مدرسمونه ..!
چون عاطفه هم به پسره قول داده بود که شمارشو میده به الهه و الهه هم بر میداره شمارشو ..!
گفت بیا ببینمت و منم نمیدونستم چی کار کنم از اون روز به بعد دیگه ج شو ندادم ..! :|
جالبه که دوسته پسره شماره منو داره و اگه ازش شمارمو بخواد بهش میدع و میفهمه که من الهه نیستم ..!
فقط نمیدونه من کیم ..!
ممکنه سریع بفهمه ..!
مخصوصا دوره امتحانا که هی میان سر کوچه تا از دیدن همه دخترا بهره ببرن منم باید از کنار اونا رد شم و شاید بفهمه منم ..! :|
از نمیشه بهش فکر کرد ..!

چه کردی تو (((:
آبروم میره ..!
شایدم منو بزنه ..!
نمیدونم ..! ):
اگه خواست کاری کنه سریع جیغ بکش گازش بگیرخــــــــــBig GrinBig Grin
خوش خیآلیـــــــــــــــــآ..!

(12-05-2014، 15:40)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط نمیدونه من کیم ..!
ممکنه سریع بفهمه ..!
از نمیشه بهش فکر کرد ..!

چه کردی تو (((:
آبروم میره ..!
شایدم منو بزنه ..!
نمیدونم ..! ):

خو تو کــه میشــناسیش(:
شمـآره تلفــنشو هم کــه داری!
کــآریت کرد،پیگیر میشی دیــه!
پس کــآریت نمیکنه چون براش خطر داره(:
بهــترین کـآر در رفــتنه!
دیگه این واقعن زشته ..!
اگه پیگیری کنم میگم کرم از خودم بودع ..! :|

(12-05-2014، 15:40)ღ✿ ДVД ✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رکی ژونم چی شدع ؟
هیچی بدبخت شدم ..! :|
قراره کتک بخورم فک کنم ..! :|

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - ~KiAηA~ - 12-05-2014

خـــو اگــه افــتاد دنبــالت،بدو فرار کن!

کلن از پشت اینو اون رد شو!

یا اینکه همون چیزی که ماعده گفت ،ینی بگو الهه قضیرو ماس مالی کنه!

یــا میتونی زنگ بزنی و کـلــی داســتان سرایی کنــی و یارو رو خر کنــی(:
مثلــا این که من قصدم این نبود و معذرت میخوام.......
بـآید ارومش کـــنی تا عصبــآنیتش بره(:
دیگـــه تهش همیــنه دیه!
اگر کــآری کرد،تو شمارشو داری،اسمشم میدونی+ چیزای دیگه!
شمارشو میدی دست یه کی از پسرا کله گنده ی محل،بره پدرشو دربــیاره!

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - ღ ツ setareh ツ ღ - 12-05-2014

من ......مثل مرد میگم......شاید بگم خخخخخ ....نه بگو

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Wєιяɗ - 12-05-2014

هعی..|:

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - -м α є ∂ є- - 12-05-2014

(12-05-2014، 15:48)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 15:46)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 15:43)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســلــام

خوبید؟

سلام
خوبیم تو خوبی((:
مرسی چقد خوته |:
چهارشنبه کی میره مدرسه؟
من میرم(:

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - P e D i - 12-05-2014

(12-05-2014، 15:51)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 15:49)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 15:47)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی قدری مَرده جواب این سوالمو بده؟Big Grin

سوالو بگو شاید ... یا ... و... باشه!

پدرام اول قسم بخور جواب سوالمو میدی-__-

قسم میخورم

نمیخورم

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - † αƖιєη † - 12-05-2014

(12-05-2014، 15:46)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رکـی از اونـجـآ ک مـن مـغـز انـیـشـتـیـن خـوردم نـفـهـمـیـدم کـودوم ..

هـآع هـآع گـرفـتـم !!

بـرو بـبـوسـش هـمـه چـی حـلـه !!
الـبـتـه بـعـدش کـآر مـمـکـنـه بـه جـآهـآی ..{!!}

هـَو !
قـرآر بـود دیـه از ایـن حـرفـآ نـزنـم !!
مـن شـیـکـر خـوردم بـن ام نـکـیـنـیـد >.< !!
اینم فکریه ..!25r30
فقط بعدش مثلا دیدی 9 ماه بعدش نی نی دار شدم ..! 25r30

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - ღ ツ setareh ツ ღ - 12-05-2014

بگو دیگه ..بپرس

(12-05-2014، 15:53)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 15:46)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـآع هـآع گـرفـتـم !!

هـَو !
اینم فکریه ..!25r30
اره اره موافقمTongue

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Wєιяɗ - 12-05-2014

(12-05-2014، 15:53)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـآع هـآع گـرفـتـم !!

هـَو !
اینم فکریه ..!25r30
هورا^___^
فکر خوبیه^__^