انجمن های تخصصی  فلش خور
☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ (/showthread.php?tid=284374)

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - کــــــــــⓐرمَن - 16-05-2020

(16-05-2020، 13:10)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:08)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:07)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید بود آوا بود شیوا بود آیسان غزل چند تا فاطمه داشتیم مرضیه بود مجتبی بود خیلیای دیگه

چ باحال نسخه ی منو و غزل هم بودع Big Grin
ی سوال ایسان و غزل مث منو و غزل بودن یا رفیق سادع بودن؟Telegh_26

دوست ساده بودن
آیسان خیلی دختر مهربونی بود من مدت ها بعد فلش شمارشو داشتم دوست بودیم حرف میزدیم چند دفعه دیدیم همو
خیلی مهربون و فان بود
بعد میگفت میخواد بره کره ای بخونه واسه کنکور
الانم خیلی وقته خبر ندارم

اخی یکم شبیه خودم بودع ک Big Grin کره ای خیلی اسونع فقط بیش از اندازع گ و ک و ج دارع

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - sober - 16-05-2020

(16-05-2020، 13:09)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:07)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید بود آوا بود شیوا بود آیسان غزل چند تا فاطمه داشتیم مرضیه بود مجتبی بود خیلیای دیگه

شیوا انلاین شد ولی حرف نزد
بقیه هم نیومدن
بچه های 2014 بودن همه -_- 

دیگه همه درگیر چیزای مهم تر شدن

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - Jack Daniel'ѕ - 16-05-2020

(16-05-2020، 13:10)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست ساده بودن
آیسان خیلی دختر مهربونی بود من مدت ها بعد فلش شمارشو داشتم دوست بودیم حرف میزدیم چند دفعه دیدیم همو
خیلی مهربون و فان بود

همین ایسانه نام کاربریش سکوت بود؟ بچه نارمک بود؟

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - سهَ‌ند - 16-05-2020

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.bir-music.com/Archive/Other%20Site/1398/02%20Or/25/Bahram%20-%20Gosht.mp3

یه سااال گذشت Telegh_46 انگار همین چند دقیقه پیش بود . ساعت ۵ عصر

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 16-05-2020

(16-05-2020، 13:12)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:09)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:06)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:04)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:01)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاریخ عضویت منظورم نبود
از نظر سن گفتم
قشنگ مهدکودک شده
بچه هاشونو ول می کنن تو مجازی ما باید اخلاق و ادب یادشون بدیم -_-
آره دارم میبینم ماشالا همه دهه هشتادین (no offense)
بحثای کی پاپ و نمیدونم تتلو و مدرسه و
یادش بخیر یه مدت منم هرروز چندین ساعتتتت میومدم گفت و گو نمیدونم تاپیک های دیگه چقد کل کل میکردیم غر میزدیم D=
قبلا هم همه ی اینها بود اما نمی دونم حتی ۵ سال پیش که منم اومدم این طور نبود انگار سطحشون بالاتر بود یا این طور آدمها کمتر بودن
فکر کنم می شناختمت ولی باهم هم صحبت نشده بودیم
بهرحال من آرینم و خوشوقتم Smile
دانشجویی شما ؟
همچنین
درسم تموم شده برای ارشد می خونم

عههه
شیرینی قبولی دانشگاه تهرانتو بخوریم پس Smile

(16-05-2020، 13:13)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط من اسگل موندم و رشد نداشتم :/

(16-05-2020، 13:14)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:12)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:09)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:06)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:04)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دارم میبینم ماشالا همه دهه هشتادین (no offense)
بحثای کی پاپ و نمیدونم تتلو و مدرسه و
یادش بخیر یه مدت منم هرروز چندین ساعتتتت میومدم گفت و گو نمیدونم تاپیک های دیگه چقد کل کل میکردیم غر میزدیم D=
قبلا هم همه ی اینها بود اما نمی دونم حتی ۵ سال پیش که منم اومدم این طور نبود انگار سطحشون بالاتر بود یا این طور آدمها کمتر بودن
فکر کنم می شناختمت ولی باهم هم صحبت نشده بودیم
بهرحال من آرینم و خوشوقتم Smile
دانشجویی شما ؟
همچنین
درسم تموم شده برای ارشد می خونم

عههه
شیرینی قبولی دانشگاه تهرانتو بخوریم پس Smile

ممنون^^
انشالله

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 16-05-2020

(16-05-2020، 13:13)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست ساده بودن
خیلی مهربون و فان بود

همین ایسانه نام کاربریش سکوت بود؟ بچه نارمک بود؟
آره آره
قبلا آیدی قدیمیش یچیز دیگه بود یادم رفته
راستی این Son of anarchy چیه اسمش

(16-05-2020، 13:14)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:13)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط من اسگل موندم و رشد نداشتم :/

کاکتوس ها نیازی به رشد ندارند D:

(16-05-2020، 13:12)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:09)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا انلاین شد ولی حرف نزد
بقیه هم نیومدن
بچه های 2014 بودن همه -_- 

شیوا رو چقد من حرص دادم اون موقع که مدیر بود D=
عمه شیوا صداش میکردم
بعد با آوا (ملودی سابق) چقد کلکل میکردم بن میشدم همش
بعد دوس شدیم گیر داده بودم تو هم عمم شو D=

شیوا رو باهم باهمم حرص میدادیم یادمه D: و اونم نامردی نمیکرد البته :|